DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Cajovna za arkadou
Cajovna za arkadou
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kdyz uz jsme u tech cajoven. Jakou cajovnu nebo kavarnu mate nejradeji ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
cajovnu u kamenny zelvy Laughing to jen tak, kdybyste nekdo nekdy byl v liberci Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Docela rada chodim k Jerabovi, maji tam velky vyber a je to relativne blizko... a pak se mi jeste strasne moc libi cajovna Ve Vezi na Letny... sice tam neni takovy vyber, ale je tam krasne prostredi, mila obsluha a v lete pousti i na ochoz, kde to je supr ;o) Jo a abych nezapomnela, Ve Vezi maji taky takovy skvely sladky koule (skoricovy, vanilkovy, kokosovy a taaak) a vzdycky kdyz tam mame valne hromady karate, tak jim tam zadne nezbydou Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
macek DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.12.2006
Příspěvky: 16
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
U poutnika na masarykaci - Hradec Kralove Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele macekOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ja mam teda taky rada Jeraba, ale skoro uz se tam bojim chodit po nasich akcich (sheiliny narozeniny, fala povanocni sraz...a tak;)). Mne se treba dost libi v Kvetinove cajovne, akorat ze je docela mala a tak tam vetsinou byva nabito (ale zase jim tam chodi uzasna cerna neko m=^.^=m).
Jinak vyborna kavarna je Vesmirna (pracuji tam lide s postizenim, je to pro ne jako pruprava, aby si mohli najit normalni zamestnani), je tam moc prijemne prostredi, maji uzasny vyber napoju, jidel a vseho mozneho a navic je to tam docela levne. Jen tam taky neni skoro zadna sance dostat se dovnitr bez rezervace, coz je docela skoda, ale kdyz se to podari, tak se vam tam urcite bude libit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja zkusim dat dohromady takovy svuj prehled kde uz jsem vsude byl.

Daruma - Praha - kousek od Palackeho namesti
Hodne dobra cajovna, jedna z tech nejstarsich. Bohuzel ma vadu v tom, ze je dost draha a jeji kapacita dost casto nedosahuje poctu navstevniku. Navic pred par tydny zrusili Altanek, coz je vazne skoda.

U Dvou Salku - Praha - chvile chuze od IP Pavlova (aspon doufam)
Tak tady jsem stravil asi nejvic casu sam. Je tady hodne prijemne obsluha, docela prijemne levne caje ( i vodni dymky) a mista je spousta. Rozhodne uz nedosahuje takovych kvalit jako, kdyz tu byl stary personal ( Slavil jsem tu dva Silvestry v vzdycky to stalo za to), ale i tak je to porad dost kvalitni cajovna.

Kvetinova cajovna - Praha - kousek od Tanciciho domu (Ginger & Fred)
Nadherna cajka, kvalitni, levna. Vyborne misto i treba jen na cteni. Maskotem cajovny je jedna "domaci" cerna kocka. Mista je tu asi nejmin, ale moc lidi sem nechodi a asi proto je ta cajovna tak dobra.

Mesicni kocka - Praha - kousek od Svandova divadla
Prijemna cajka, ve vsech aspektech horsi nez Jerab, ale je zajimave, ze porad drzi. Maji hodne velky vyber a pokud se tam zrovna najde misto, muzete si zarhrat treba prijemnou partii Carcassonne (nebo se ucit matiku:))

Bili Jerab
- Praha - kousek od Svandova divadla a Mesicni kocky
Asi nejlepsi cajka v okruhu Daruma - Kocka - Jerab. Ma hodne prijemne sedaci vybaveni (preklad. super gauce) a trochu vyssi ceny nez jinde. Uz tady jak rekla Seqoyka probehlo hodne akci, takze cajka je prijemne otestovana (a personal taky:))

Slunecna cajovna - Kladno - nevim
Asi nejlepsi cajka v republice. Je ohromna, takova prosvetlena a dokonce i nejlevnejsi. O celou cajovnu se stara clovek, ktereho se prezdiva Cajman, expert na caje. Kdyz jsem mu rikal at mi udela Touareg, ze podle nich posuzuji kvalitu cajovny. Tak se za chvili vratil s dvoulistem moznych zpusobu pripravy, ktere zna. To mi stacilo Smile

A tak dal no. Jedna vyborna cajovna je v Trebici (nekde v CR kus od Mostu), dalsi v Olomouci kde dokonce vedi co to je japonstina, anime a ddr. A pak jedna v Ostrave, akorat na tu si uz nepamatuju.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
A na cajovnu U Kostela, kde jsi slavil 18 jsi zapomel? Jinak je to moc fajn cajovna, kdo tam byl urcite mi da za pravdu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Sniper napsal:
A na cajovnu U Kostela, kde jsi slavil 18 jsi zapomel? Jinak je to moc fajn cajovna, kdo tam byl urcite mi da za pravdu


Jo no vidis. Ta je jedna z ty Cizkovi trojice Daruma - dva salky - u Kostela. Vsechny jsou si tak nejak podobny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
macek napsal:
U poutnika na masarykaci - Hradec Kralove Very Happy

zkusil jsi už Sluneční na starym náměstí pod radnicí? mám to tam ráda Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Scarlett napsal:
macek napsal:
U poutnika na masarykaci - Hradec Kralove Very Happy

zkusil jsi už Sluneční na starym náměstí pod radnicí? mám to tam ráda Smile


Oni obe sou dobre, ale slysela jsem jeste o jedne nove cajce...bohuzel ale nevim kde ji hledat....zkusim mrknout na net... Wink ale jinak, hmm...to se sem asi nehodi, ale docela dobre se sedi, dole pod Cernigovem u Cinana Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cajovna za arkadou
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)