DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Duel - Firefox vs Opera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

1 vote / 1 user
Firefox
76%
 76%  [ 10 ]
Opera
23%
 23%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 13

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:
Je nekde posledni Opera (9.20?) v portable verzi? (FF takto pouzivam)


Jeste neni. Zatim jenom 9.1
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
aha, a tohle pouzivate k cemu ? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
jestli ono to nebude tim ze posledni stable je 9.10 - viz. opera.com Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jenda napsal:
jak .. portable ?

Portable - spustitelne z Flash disku
http://portableapps.com/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
jedine ff, pak ie v praci no... Smile

ff ma neprekonatelnyho web developera
https://addons.mozilla.org/firefox/60/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
xg napsal:
jedine ff, pak ie v praci no... Smile

ff ma neprekonatelnyho web developera
https://addons.mozilla.org/firefox/60/


Dost podobnyho ma i opera. Ale je pravda ze Firefox ma skvelej webdevelopping plugin kterej umoznuje treba krokovat JS, upravovat za behu css (samo ze se to neuklada na server ale pro vlastni debug staci) a pod. veci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Dlouho jsem na Firefoxe nenechal dopustit, pak jsem ale u kamarada poznal co to je Opera. Kdyz jsem se vratil domu, okamzite jsem se pustil do stahovani...

...dalsich pluginu pro listicku.

Holt stara laska nerezavi... Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jenda napsal:
aha, a tohle pouzivate k cemu ? Smile

Notebook osobni, notebook firemni, komp pracovni, komp firemni.... a chci mit jeden prohlizec (= synchronizovany zalozky, pass, historii, a tunu pluginu). Nehodlam jednu vec delat 4x, takze jestli si to neumi prenaset profil pres net (jako treba umi Google Synch), tak .. proste portable.

Navic je to na jednom miste a nes*re se to do celeho systemu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:
Jenda napsal:
aha, a tohle pouzivate k cemu ? Smile

Notebook osobni, notebook firemni, komp pracovni, komp firemni.... a chci mit jeden prohlizec (= synchronizovany zalozky, pass, historii, a tunu pluginu). Nehodlam jednu vec delat 4x, takze jestli si to neumi prenaset profil pres net (jako treba umi Google Synch), tak .. proste portable.

Navic je to na jednom miste a nes*re se to do celeho systemu.


Aneb at ziji flasky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
hmm, tak jsem si na radu nekterych vyse uvedenych nainstaloval operu. musim uznat, ze je to rychle, svizne, nezere to tolik drahocenne pameti, defaultni nastaveni je mnohem vice user friendly ... zatim vsechno dobre. dneska jsem zjistil, ze preci jen jeste potrebuje vychytat nejake broucky. zkuste si prohlednout http://ddr.promne.cz/opera_fails.html operou a firefoxem (a pak se kouknete do zdrojaku). co si mam myslet o programu, ktery svevolne prohazuje poradi html tagu (navic korektne xml)?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Trin napsal:
hmm, tak jsem si na radu nekterych vyse uvedenych nainstaloval operu. musim uznat, ze je to rychle, svizne, nezere to tolik drahocenne pameti, defaultni nastaveni je mnohem vice user friendly ... zatim vsechno dobre. dneska jsem zjistil, ze preci jen jeste potrebuje vychytat nejake broucky. zkuste si prohlednout http://ddr.promne.cz/opera_fails.html operou a firefoxem (a pak se kouknete do zdrojaku). co si mam myslet o programu, ktery svevolne prohazuje poradi html tagu (navic korektne xml)?


A pak zkuste onu stranku prohnat validatorem. neni to ani validni xml, protoze tam nemas deklaraci typu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Duel - Firefox vs Opera
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)