DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Robot2037 odešel do ITG důchodu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Robot2037 odešel do ITG důchodu
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Obecne udaje
Nick: Robot2037
Tag: BOT / B0T
Started: 1. 8. 2006
Pad: 2x Trinpad

Program: ITG 2 PC, ITG 1 Skin
Speedmody: 1.5x - 6x
Perspektiva: jedine Hallway!
NoteSkin: Metal
Soucasna maximalni cteci rychlost: ~750 BPM

Stari: 24 let
Oblibene hudebni styly: Euro Dance, House, Trance, Techno, Gabber, Demoscene Music, Chiptune
Oblibena radia: Digitally Imported (nejvice Euro Dance Channel), Nectarine, Kohina


Statistiky z ITG 2 PC
Total Songs Played: 5108
Total Cals Burned: 89800
platne ke dni 3. 6. 2007

Muj GrooveStats ucet


Obsah profilu
Prispevek 1 - obecne informace, novinky atd.
Prispevek 2 - tabulky nejlepsich dosazenych vysledku, budou prubezne aktualizovany
Prispevek 3 - od tohoto prispevku nasleduji screenshoty s vysledky, popripade videa, plus dalsi diskuze ohledne mych groove stats






Par slov o me

Me prvni setkani s DDR/ITG probehlo na ITG arkade na Novodvorske v cervenci roku 2006 uplnou nahodou kdyz jsem tam sel s kamaradem. Ani jeden z nas na tom jeste nestal, ale on uz to nekde videl a tak me premlouval abych si to sel s nim zkusit. Priznam se ze se mi na to vubec nechtelo, ale nakonec jsem se precejen nechal ukecat. Ve finale to dopadlo tak, ze se mi z toho nechtelo vubec odejit.
Snazil sem se najit na internetu nejake informace o DDR a tak jsem narazil sem na CZ DDR forum, kde jsem se mimo jine dozvedel kde a jak si objednat pad. A v tu chvili bylo rozhodnuto. Mezitim co moje dva ingnition softpady cestovaly kdesi mezi Nemeckem a Ceskou Republikou jsem jeste parkrat z nedockavosti navstivil arkadu abych ukojil svou touhu po DDR, nebo jsem hral stepmanii na klavesnici.
1. srpna 2006 konecne pady dorazily a ja jsem se vrhnul na domaci DDR trenink. Dochovaly se dokonce 3 videa z mych zacatku, natocene dne 26. 8. 2006, ktere si muzete stahnout zde (videa jsou ve formatu 3GP, natocil me bracha mobilnim telefonem).
Casem mi pak prestaly softpady stacit a ja dostal chut na hardpad. A tak jsem si poridil nejdrive jeden trinpad v prosinci 2006 a druhy pak na zacatku brezna 2007.
V posledni dobe jsem se zameril hlavne na trenovani presnosti a myslim si ze mi to vcelku docela jde. Ze zacatku jsem trenoval presnost na medium songy, ted prechazim na obtiznost hard. S expertama se stale jeste moc nekamaradim, nektere uz mi trosku jdou, nektere alespon preziju, ale vetsinu expertu nedavam vubec. Obcas si zatancuju i double, ale to mi jeste tolik nejde. Snazim se trenovat zhruba 2 hodiny denne.

Mimo jine jsem se snazil sirit tuto uslechtilou zabavu mezi svymi kamarady a znamymi, predevsim pomoci navstevy arkady. Dokonce jsem usporadal u nas v praci akci s nazvem "Dance Dance Revolution Contest", ktera mela veliky uspech a vysledkem bylo hromadne objednavani softpadu, dokonce i sef si koupil dva. Smile
Bohuzel z techto vsech lidi zbylo nakonec jen par osob kteri se DDR opravdu venuji a jejich pocet lze spocitat na prstech jedne ruky, coz je docela skoda. Ale i tak me to jeste uplne neodradilo a kdyz narazim na nekoho kdo DDR nezna, tak mu to rad a s nadsenim vysvetlim, popripade pozvu na navstevu arkady.




platne ke dni 3. 6. 2007



Moje trinpady




(C) 2007-2037 Robot2037


Naposledy upravil Robot2037 dne čt, 7.únor 2008, 16:07, celkově upraveno 39 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Tabulka vysledku byla odstranena, najdete ji zde.


Naposledy upravil Robot2037 dne pá, 8.červen 2007, 23:40, celkově upraveno 57 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Nejdrive ty moje dve slavne trojhvezdy Smile




Nektere vcerejsi rekordy, konecne mam Why Me na double star (ale do mesice nejpozdeji uz bude triple Wink )





23. 3. 2007
Vcera sem si dal pro zmenu double, ale moc mi to neslo


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Tak tady jsou patecni a vikendove vysledky. Tancoval sem single i double. Rekordu bylo dost a nechce se mi to vsechno uploadovat, takze sem vybral ty nejlepsi a nebo ty co me potesily (songy ktere sem nemohl predtim dat) - to bylo hlavne u double, delaji mi dost problem takove rychle osklive crossovery z padu na pad, ale uz se to trosku zlepsuje. Jinak crossovery obecne - jeste nedavno sem je neumel, ale zacal sem se je ucit a zjistuju ze jsou hrozne zabavne. Smile
btw taky sem dal konecne druhou hvezdicku na hard song.









Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tak takovy dalsi update.
co se tyce singlu, tak se snazim tancovat vetsinou uz jen hard a experty. hardy stale vytahuju trosku nahoru, jde to pomalu, ale jde to. ale ti experti, ty mi teda davaji zabrat, porad mam nejake takove pomale nohy, to asi kvuli tomu ze sem stravil dlouhou dobu u medium na treninku presnosti (ale nelituju toho). Proto sem zmenil strategii treninku a jedu ted hodinu hard (rozhybani se + presnost) a pak hodinu experty (abych trenoval rychle nohy...au).
Stridam to s double, coz je porad zatim takova spise odpocinkova aktivita, protoze tezke songy jeste nezvladam. Ale u double to zlepsovani jde mnohem lepe, coz se da cekat, prakticky ze dne na den.


Pondeli - Arkada (prevazne double)
Double na arkade mi nejde tak dobre jako doma, hlavne kvuli tomu ze na arkadovem padu pri prechazeni z jednoho padu na druhy nekdy slapnu vetsi casti nohy na plech a nedoslapnu uz pak na to zapustene tlacitko a tak vznikaji ty missy Smile Presnost na arkade je taky kapitola sama o sobe. Kazdopadne od minule double navstevy arkady jsem si polepsil songy +-10%, coz je parada.






Utery + Streda - Home (Single)
Jak uz sem psal, experti stale nejsou moji velci kamaradi, ale snazim se aby jsme se skamaradili co nejdrive. Rekordu moc nebylo, spis sem se porad tak placal na stejnem skore, no je to bida.






Ctvrtek - Home (Double)
Odpocinkovy double do 2 dnech vycerpavajiciho single treninku. Jednodussi crossovery uz mi jdou pekne, nemusim uz premyslet nad tim jak se natocit, jde to samo. Tezsi kombinace stale nic moc. Konecne jsem dal nejak slusneji tu zpropadenou solinu na medium. Dokonce jsem prezil i nejake hardy 7 a 8 tlapek, vysledek nic moc, ale pokrok to je.




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Tak zase double, tech hardu prezivam vic, ale z takovych tech uplne lamerskych vysledku sem nedelal ani screenshot (ale muzete je najit v tabulce), pockam az to dam nejak lepe. Co me potesilo je Mellow na hard, i kdyz vubec netusim jak se mi to povedlo. Jinak jsem taky prezil prvni double 9-ti tlapku (Bubble Dancer).






Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Muzu poprosit o tvoji "speed-tabulku"? Tj kolik BPM hrajes na jaky speed mode (a jaky smer sipek). Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
smer sipek? myslis perspektivu? hraju jedine na hallway Smile jedina spravna volba (no flame!)

co se tyce speedmodu, to je taky slozitejsi. zakladni rychlost na singlu je pro me 4x, ale snazim se o to prejit na rychlost 5x, protoze mam problemy se ctenim sipek u expertu kde jsou nejake slozitejsi kombinace se zelenyma sipkama. Jenze nemam zatim takove rychle reakce abych to stihal presne. Na 5x to taky utancuju, ale to skore je o neco horsi.
U double jsem zacal s rychlosti 3x jako zakladni (protoze hlidat si vetsi oblast na displeji je slozitejsi a kdyby to jezdilo rychle, tak bych nestihal), ale opet se snazim prejit na vyssi speedmod (4x), to je videt na nejakych screenech co jsem dal dneska. Ale zatim ta rychlost 4x na double neni tak pohodlna a tak jsem pak pouzival jen 3.5x


pokud to shrnu podle toho jake speedmody pouzivam prave ted, tak to vypada asi takhle:

SINGLE:
- < 120 BPM - 5x (anubis, zodiac...)
- 120 - 160 BPM - 4x (vetsina ITG skladeb) - pozor, ale jsou tu vyjimky, napr Xuxa, Tell maji vice nez 160 BPM, ale presto je hraju na 4x
- 160 - 180 BPM - 3.5x pokud je takova moznost, ale snazim se na pouzivani 3.5x moc nezvykat, protoze je to jen v ITG PC
- > 180 - 3x
- silene BPM alá Pandemonium, Energizer - 1.5x (ale kdyz sem je tancoval naposledy na single, jel sem je uz 2x a v pohode)

DOUBLE (skoro to same jak single, akorat skoro vsude odectes od speedmodu 1)
- < 120 BPM - 4x
- 120 - 170 BPM - 3x
- > 170 - 2.5x
- silene BPM alá Pandemonium, Energizer - 1.5x

KEYBOARD:
- < 170 BMP - 6x
- > 170 BPM - 5x
- silenosti - 2.5x az 3x, zalezi proste na skladbe


Doufam ze jsi z toho moudry...btw na co to vubec chces? chces snad napodobovat robostyle? Very Happy
abych si priznal, ja se na BPM koukam jen u skladeb ktere neznam, jinak uz mam nauceno co na jakou rychlost hrat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Vcera sem byl nejaky unaveny, takze sem si tancoval jen tak lehce pro radost z hvezdicek, tak tady jsou nejake. Charlene jsem dal nejtesneji jak to jen jde, ale je to tam, moje treti trojhvezda Smile
Jinak se mi stal jeste jeden zajimavy zazitek, ktery se mi predtim nikdy nestal - treba charlene a nebo solina sem jel ze zacatku na FFC (combo modre blikalo), bohuzel pak padl excellent a bylo po srande. Tak doufam ze tenhle modry napis budu vidat casteji a ze jednou vydrzi az do konce songu Smile




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Tak uz i robot vcera prezil prvni tri experty 10-ti tlapky. ale opravdu jen prezil. verte nebo ne, zase tak velkou radost z toho nemam, protoze to bylo tesne a to skore je hruza. ale treba se blyska na lepsi casy. to mi uz vetsi radost udelalo to pandemonium, protoze to je song co mi moc nejde.



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat




Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Tak zase dalsi spam Smile



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Tak nove screeny Smile Nejdrive nejaky zbytek ze singlu co sem nepostoval






A pak sem tancoval double. Bylo toho strasne moc, nedelal sem ani screeny z kazdeho songu kdyz sem nebyl spokojen s vysledkem. Vsechny vysledky najdete v tabulce. Uz sem dal vetsinu hardu do 8-mi tlapek, i par hard 9-ti tlapek, ale nektere ty vysledky za moc nestaly. Na konci je jeste muj prvni double marathon. Taky sem presel na double uz na speed 4x, uz to stiham a to je fajn, protoze to znamena ze sem se zlepsil. Navic rychlost 4x sebou prinesla zlepseni u nekterych songu klidne i o 10%.








Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 odešel do ITG důchodu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)