DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 1.6.2007 Molikuv odchod
Jdi na stránku 1, 2  Další
1.6.2007 Molikuv odchod
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Oznamuji vsem oficialne, ze k 1. 6. 2007 odchazim z Czech DDR sdruzeni z vedeni a to dobrovolne a rozmyslene.
Vsechny me povinnosti prevezme Xsoft s S'Tsung a vsechny papirove formality se pokusim vyresit co nejdrive po prvnim cervnu.

Duvody sem psat nemusim, ale protoze se urcite budete ptat a me se nechce to rikat vsem znovu, tak prosim ctete:

Ze mam uz pres rok spatne nohy a nemuzu hrat hodne lidi vi. (Dysfunkce stehennich svalu, ktera se zatim moc uspesne neleci)
Ze jsem praci povinna a mam ted nove zamestnani take asi vetsina vi. Z obou techto duvodu prestavam byt v kontaktu s DDR
svetem a jako takova nejsem nejlepsi clovek ve vedeni sdruzeni. Presneji podle slov zbylych lidi z vedeni uz me DDR nezajima
a nejsem pravy "freak" ktery by ve vas vzbuzoval opravdovy zajem o DDR a vse kolem nej.

Co uz vi mensi procento lidi jsou udalosti poslednich par mesicu. Posledni dobou se den za dnem resi poslani sdruzeni a rozdilna vize
jednotlivych clenu vedeni. Protoze jsem sama proti vetsine (dvema) a uz me nebavi zpovidat se neustale jako vezen pred tribunalem
z kazdeho sveho kroku, kazde myslenky a kazde veci co udelam, dobrovolne odchazim. Neprovinila sem se nicim a presto jsem
neustale obvinovana a myslim, ze prave dnes pretekla posledni hranice, kdy se proti me obratilo samotne vedeni sdruzeni. Neni pro
me duvod zustavat.

Dekuji vam za pochopeni.

Molik
20051130-00007



[edit]
Nekolik hodnych lidi me presvedcilo o tom, ze neni potreba palit veskere mosty jen kvuli vedeni a zustavam zatim jako clen.


Naposledy upravil molik dne út, 5.červen 2007, 22:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
No, bohužel k tomu nemám moc co dodat. Sdružení stálo a padalo na tobě, odvedla jsi skvělý kus práce a já ti děkuju za všechen čas a úsilí, které jsi sdružení věnovala. Tvůj odchod chápu, asi taky neznám všechno, ale chápu.

Mrzí mě, že to takhle dopadlo, ale pevně věřím, že to neznamená, že se s námi přestaneš vídat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Chapu te a vlastne me to ani tolik neprekvapuje, ale je mi to lito, strasne lito...tys to ten rok a pul drzela pohromade, davala do toho spoustu usili a i kdyz to tak vzdycky mozna nevypadalo, vsichni jsme si toho strasne cenili...je skoda, ze to takhle dopadlo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Asi nejvetsi ztrata, co zbytek pochroumaneho sdruzeni mohl postihnout. Byt je na forech zvykem hrat si na nuceny patos kdykoliv kdohokoliv od neceho odchazi, tohle je odeme uprimny - ty za to, kam jsme se dostali, muzes asi ze vsech nejmin. Tak snad alespon duch komunity pretrva a budou dalsi srazy a bojovky. Sbohem, sdruzeni..

PS: je tady ovsem jeste jedno reseni, inverzni k tomuhle, pro ktery klidne otevrene hlasuju. Jiste to bude bolet ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Tveho odchodu je skoda, ale dovedu si zive predstavit, jak je tezke neco velkeho uvest do chodu, pak vest a udrzovat; a jakou cenu v podobe usili i casu za to musis zaplatit (a k tomu i silu potrebnou na zvladani internich putek, ktere se objevi drive ci pozdeji vsude). A to usili ani cas rozhodne nebylo marne. Tak jenom doufam, ze svuj DDR-duchod vyuzijes maximalne efektive a ke sve spokojenosti a zaroven nezmizis z nasich oci...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Necekala jsem, ze to dojde tak daleko... a mrzi me to. Ale verim, ze na nas, Moliku, nezanevres a budes s nami dal jezdit na akce, chodit do cajoven a hrat bojovky ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Plne stojim za vsim, co napsal Deirh. Nic lepsiho me nenapada. Na valnou hromadu se zacinam opravdu tesit ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no my sme se Moliku asi nestihli za tu dobu tak moc poznat, presto dekuju za vsechny turnaje a aktivity ktere jsi poradala a kterych jsem se zucastnil. mej se pekne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
tak tohle bude asi nejvetsi ztrata pro vsechny. No, nemohu nez souhlasit s ostatnima a doufat, ze vis co delas. Netreba rikat ze CzDDR stalo na Tobe a bude docela tezky hledat nejakou nahradu. Ale i tak doufam ze na nas nezanevres uplne a obcas se stavis aspon pokecat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Dyk je to jednoduchy, lidi... co takhle radsi vykopnout "rusive elementy" a Molika pekne poprosit o pokracovani v, alespon castecnych, aktivitach pro sdruzeni (jak prace dovoli)? Vzdyt je to prece vecna skoda... vzdyt vsichni urcite dobre vite, kde je zakopanej pudl (nota bene tam hnije uz dost dlouho).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak ja si sve stanovisko necham na valnou hromadu a jedine co pro ted reknu je, ze Molikovi dekuju za jeji soustavnou a neunavnou praci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
ehm lidi, nemusite mi tu dekovat... Jeste sem koukam a budu, nez predam vsechny veci

Je mi to lito vic nez vam, jste moje dvouleta prace, ale uz toho byo dost. Dnesni tri hodinova diskuse s Xsoftem me proste presvedcila, ze uz si se zbytkem vedeni proste nemam co rict.

Dalsi vec. Nezkousejte me prosim tahat zpatky, nesdilim vizi zbytku vedeni a nebudu se na ni podilet, protoze si myslim (ja si myslim) ze nebude fungovat. Nehodlam ani pomahat, cekaji me zas jen vycitky a obvinovani.

Dalsi vec. Na valne hromade musite rozhodnout kdo bude moje nahrada, kdo bude mit na sebe napsane sdrueni, kdo u sebe schova sms.cz darky, kdo vezme Odpadlika... Rozhodne je to ted vic nez kdykoliv predtim ve vasich rukou. Vy sami si odhlasujte a reknete jak ma co byt. Bezte tam. Jestli tam budu ja, to je otazka.

Dalsi vec. Nikdo nerika ze se vam budu vyhybat, moje japonstina, LOST, vylety do parku a vsechno pokracuje, naopak ted budu mit az moc volneho casu na cokoliv takoveho...

Dalsi vec. Aby nedoslo k mylce. Nepranyrujte ty dva. To si nezaslouzi. Oba maji dobry cil a kus pravdy, kazdy trosku jiny, ale ve vysledku pro DDR dobry. Bohuzel SPATNOU cestu, se kterou nesouhlasim. Vyslechnete je na hromade a uvidite.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
molik napsal:
ehm lidi, nemusite mi tu dekovat... Jeste sem koukam a budu, nez predam vsechny veci

Ale my chceme Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
O.K. nechci se opakovat Smile ale podekovat musim;) jak za Hradec Cup tak za pomoc pri Bambosce Smile Doufam ze se jeste uvidime, ale co tu ctu ta jo:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
ani si nedokazes predstavit, jak me to vzalo....ale ani se ti uprimne moc nedivim. moc se tesim na akce kde se potkame, tentokrat uz obe "jen" jako pricumujici Rolling Eyes mam te rada!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
1.6.2007 Molikuv odchod
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)