DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Robotovo prevlekani, Reavemanuv a Scarletin OT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Presunuto.

>"ale 3 prispevky OT jeste nedelaji."
postu je 15, ne 3. Jinak i 1 post dela OT.

>"Achjo, tohle je presne to, co mi vadi - administrator zacne kricet JSTE OT"
kniceni to nebylo, capslock jsem taky zaply nemel. Jinak inteligentni clovek si je vedom co znamena pojem diskuze ci forum. A vi jaky je rozdil mezi forem a chatem (nebo shoutboardy) . Kdyz pujdes na konferenci Microsoftu, tak se taky s Bill Gatesem nebudes bavit na tema "jake saty si koupit v obchode", ale budes se venovat tematu, ve kterem je konference nastolena. Tema tu je, a lide, ktere se k danemu tematu chteji vyjadrit, tak se vyjadrit mohou. Pokud se nekdo k nemu vyjadrit nechce, tak se nevyjadruje. Pokud chce nekdo prudit, tak prudi (a pak je s nim take tak zachazeno).
lide taky vi, co je moderator (klidne i moderator v politickych diskuznich poradech na Nove) a podle toho se taky chovaji. Robot to vi, v poradku. Dalsim lidem to asi bude muset dojit, pokud neznaji jina "fora" a treba znaji jen IRC, ICQ, Xchat. Proto to jeste davam sem a ne neco jineho.

>"náladu mi pokazil jeden příspěvek od nejmenovaného admina"
tvuj nazor respektuji, ok

>"nemám ráda, když se semnou zachází jako s blbem"
tak ze sebe "blba" nedelej

zeptat se na jmeno herny, nebo mista kde to je, je celkem k tematu (kdyz to neni z predchozich prispevku jasne).
btw, pokud ti/vam to jesne nedoslo, tohle je brano jako "pratelske varovani".
(no copak by si o tom pomyslel RH?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jako musim priznat, ze kdyz vemu hulanuv system tak je to trochu moc brutal. Z 22 prispevku mi jich nakonec 18 smazali.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Co takhle me rovnou pratelsky zabannovat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Myslíš si, že kdyby jsme si došli do herny v Kolíně a našli něco co nám skoro nic nepřipomíná vzhledem a informace bych měla nulový, že bych to sem celá žhavá dávala?
Myslíš, že by nová AC byla v Kolíně/Hradci či spíše v nějakym městě mimo Prahu kde se hernám neholduje?
Myslíš, že mám RH ráda?

btw: máš to blbě napsaný, původní nic je totiž Reaver a ne Raver
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
- nazev topicu na prani upraven.
- jinak uprime - ano, myslel jsem si ze je to v Hradci. Jinak kdyz lidi pisi o arkadach a automatech ve Vidni, v autokempu Virovice (kam jsem se taky podival), tak .. ano, zajimalo by je o i kdyby to bylo na kraji CR.
- RH na internetu nema rad skoro nikdo (ale ne kazdy ho zna). RH v realite je jinej.

2reaver: jestli chces, ja s tim problem nemam. Byt tebou, tak bych si raji uvedomil situaci a podle toho se zachoval (jako normalni myslici clovek)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
-dobře, ale né každý jede jen tak ze srandy se podívat do nějakýho zábavního parku ve Vídni a rozhodně né dva český a chudý studenti
-neznám, znát nechci a je mi to celkem jedno

btw: scárlett jsou dvě T Smile ale to už nech
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
xsofte, pochybuju, ze by ti to myslelo lepe, nez mne, ale pokud znas osobne RH, tak radsi zabanuj sebe a hoooodne se nad sebou zamysli :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
jinak slova NORMALNI a CLOVEK ve spojitosti se mnou radeji nepouzivej, urazeji me vice, nez to, ze si myslis, ze nemyslim :D
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Scarlett (oka). No lidi taky pisi xsoft (a ne Xsoft), ale uz jsem si zvyknul.

Jinak co se Vidne tyce, tak tu byla moznost se do ni podivat zadarmo (primo s odvozem k arkade/arkadam (DDR, ITG, PIU) a zpet. Nekteri toho vyuzili, jini ne. Bohuzel, clovek ktery tohle delal odesel. (a pritom si na nej nikdo asi ani nechce vzpomenout, skoda .. me tu chybi).

Nejde o penize. Klidne tu muzu zase psat, ze ja jakozto chudy studentik jsem taky jezdil do Prahy a zpet (z Plzne a Teplic) a za sve vydelane penize si hral na 3DDX. Kdyz ma nekdo zajem, opravdovy zajem, tak si chut a penize najde (ano, i na cony si lide u nas i v zahranici vydelavaji klidne pul roku, realita je takova). Preci nerika, ze je to snadne. Castokrat je to o dost horsi, nez si clovek dokaze predstavit. Ale u vas byl treba zajem se podivat do PF na ITG ne? To je preci super ne? Chteli jste to a povedlo se.

Rikat tomu "sranda" no, .. to neni ani pro srandu .. to je spis pro zkusenosti, zabavu, zazitky, zajem .. chut poznat neco noveho.

Doplneni: Con je taky "cesta za zabavou". Chces na nej jet - jeden, nechces jet - nejdes (vymluvu si clovek vzdycky najde). Financni problemy, problemy s rodici (under 15), problemy s casem a praci .. ma plno lidi. Kdyz se chce a je chut a zajem, tak se to DA vyresit. (uznavam, ze treba problemy s rodici mohou byt i vetsi nez sehnat na con penize)


Naposledy upravil xsoft dne pá, 1.červen 2007, 10:19, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
je rozdíl mezi velkým/malým písmenkem a dvojením!

Nj, ono to taky možná bude tím, že se to řeklo den či dva předem a já měla už týden program, nečekané.

Ano, já si na con šetřím rok a vím jaké to je. No zájem byl...a taky tam pravidelně jezdíme, když jsme v Praze, ale asi se to neví, čím to bude,....asi tím, že mi příjde zbytečné to sem každý druhý týden psát.

re Doplneni: Tady není problém v rodičích, ale v penězích který nemaj ani rodiče ani já a na brigádu já nemůžu. Ale to je zbytečné ti vysvětlovat, protože to by jsi očividně nepochopil....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Musite se hadat ? Proste jste dostali varovani jak se na foru asi chovat nemate, tak to respektujte a bude klid. Nevim proc tady zacinate s banovanim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Cloud napsal:
Musite se hadat ? Proste jste dostali varovani jak se na foru asi chovat nemate, tak to respektujte a bude klid. Nevim proc tady zacinate s banovanim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(rozdil mezi velkym a malym pismenem je).

ad re: doplneni - asi .. ti budu radeji verit a dal se na tve duvody proc nemuzes jit na brigadu nebudu. chapu, ze si mela duvod proc si to takhle napsala a asi to taky nemas jednoduche. (stejne jako ostatni lide)

cl: mi se ani tak nehadame, jen si diskutujeme jak co kdo myslel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Zvykni si nemluvit za ostatni, JA se totiz HADAM :) Proc? Protoze mi vadi, jak se tohle forum "vede" (da-li se te diktature tak vubec rikat).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ok, tak se hadej kdyz chces.
Pokud ti vadi jak se forum vede, a mas nejake navrhy jak chod zlepsit, klidne se vyjadri (v Kavarne a spol na to jsou topicy). Pokud chces "vylepsovat" zavadenim OT, tak to moc dobry napad neni.

Ano, mohl bych te ted poslat na exkurze po jinych forech, ale kdo vi jestli vubec nejaka fora ctes a jestli mas predstavu jak to jinde chodi.
Jinak pokud se ti nelibi diktatura, tak se ti tu nejspis nebude libit. Protoze hodlam mit diskuze o ddr a podobnych hrach moderovane.

"mi se ani tak nehadame, jen si diskutujeme jak co kdo myslel." kdyz to chces presneji, tak JA se nehadam. Pokud se hadas ty, tak by ma veta mela znit "ja se ani tak nehadam, jen si diskutuji jak co kdo myslel."

Co dal. Osobne bych chtel rici, ze se mi zda ze Scarlett prejima "tve nazory". Na conech jsem s ni celkem vzdy v pohode vychazel a tohle me pripada na boj vas dvou proti mne. Jinak tenhle konflikt co tu s tebou mam na foru uz je treti (jeden driv, dalsi v molikove postu, a dalsi v puvodnim a tomhle threadu). Pokud me osobne nemuzes vystat, to tak sem proste nechod. Ty i ja jsme lidi a pokud spolu nevychazime, tak to asi nema cenu dale protahovat. (hlavne ze se tu okolo toho dela kovbojka).

A mimochodem, kdyz se napise ze ve FP je nejaka arkada (coz je dobra informace) a z prispevku neni jasne patrne, o jakem miste se mluvi, tak je de fakto POVINNOSTI moderatora se i na takovouhle "blbou" otazku zeptat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robotovo prevlekani, Reavemanuv a Scarletin OT
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)