DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Robotovo prevlekani, Reavemanuv a Scarletin OT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Poslat na exkurze po jinych forech? Ok, pro zacatek TOBE doporucuju podivat se na Hofyland, Okoun nebo Lapiduch. Pak se muzem dal bavit, co OT je a neni. Mam velice dobrou predstavu, jak to kde chodi, nevim o tobe sice skoro nic, ale moje povaha me nuti napsat, ze v dobe, kdy moje stranky a moje forum o Stargate byly stabilne nejnavstevovanejsi na ceskem internetu, tak ty jsi ani neumel zapnout pocitac ;)

Co se tyce Scarlett, tak ta ma jasno uz davno, naopak ja jsem, co se tyce tebe a sdruzeni, vice mene prebral nazor jeji. Rozdil je v tom, ze ja se v konfliktnich situacich vyzivam a klidne na plnou hubu reknu, co si myslim a to klidne i pri osobnim kontaktu. To Scar asi nedela, protoze je slusne vychovana ;)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tohle uz zni lip. Diky za informace.
Mozna mi doslo ci jsi tim chtel rici a v tomhle svetle mes v nekterych vecech i pravdu (mozna az na to, ze s pocitaci pracuji od roku 1987 a ze na internetu jsem pul roku po tom, co byl pred 10ti lety zaveden do CR).

Jinak jsem RAD ze se konecne nekdo verejne (stacilo by i na icq, ale v poho) zval a nebal se rici svuj nazor. Jinak muzeme hodit rec na icq? (jestli mas cas)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Byla bych vážně moc ráda, kdyby jste zde přestali řešit kdo má čí názory od koho.
Když se člověk s někým baví tak přirozeně dochází k výměně názorů a obě účastněné strany provedou jakousi analýzu názorů toho druhého a případně ten svůj názor přehodnotí/upraví. Toť mé slovo úvodem...

"Osobne bych chtel rici, ze se mi zda ze Scarlett prejima "tve nazory". Na conech jsem s ni celkem vzdy v pohode vychazel a tohle me pripada na boj vas dvou proti mne."
My jsme se někdy na conech spolu více bavili? Ano, že tě pozdravím a případně se zeptám jak se máš je snad už normální, natož v takhle malé komunitě.

To jak se vede/nevede tohle fórum a kdo a jak tu vládne mi je celkem jedno. Když tu Xsoft chce mít čistá fóra v češtině, kterou nikdo z jinak mluvících občanů či cizinců nemlvů, tak ať si to tu tak má. Každý pro dobrý pocit potřebujeme něco jiného...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
FF06.. spaci mistnost v male telocvicne dole (asi 3h rozhovor). Je mozny ze to byl FF special. Byl tam tusim i NX.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Jediný rozhodvor s tebou byl asi právě snad v Chotěboři, někdy minulý rok, u toho ntb jak jsme googlili po netu s NXem. Toť asi vážně vše. Neber si to nějak, ale pokuď mám počítat každý 3hodinový rozhovor s někým na FFku a brát to tak, že teda s nima dobře vycházím a známe se, tak to znám a dobře vycházím s každým třetím a nebo druhým.... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ano, tenhle rozhovor jsem mel na mysli. Ano, nebyl dlouhy .. ale nevypadalo to ani ze bysme se nejak nesnaseli. Popravde jsem si celkem pekne pokecal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
A já řekla, že tě nesnáším? Ne, to ne, ale některé věci se mi prostě nezdají...třeba tohle "přesunu OT a pobrozím banem"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Scarlett napsal:
A já řekla, že tě nesnáším? Ne, to ne, ale některé věci se mi prostě nezdají...třeba tohle "přesunu OT a pobrozím banem"

Oka, uf . uz jsem mel pocit ze to tak bude. Jako to ze me nesnasis(nesnasite). Ono to presouvani diskuzi a hrani si na "bubu tohle je OT" a banovani me taky zovna 2x netesi. Diky ze si napsala opak, osobne taky proti tobe nic nemam.

Myslis ze bysme mohli nejak problet, jak tyhle situace resit? Jako kdy si hrat na OT a kdy veci nechat plynout dal. Vypada to, ze lidi si proste potrebujoi nekde (nemoderovane) pokecat. Jestli Raveman ma uz zkusenosti z minula, uvital bych i nejakou tu radu od nej. Vidi to jak ze strany uzivatele, tak ze strany mod/admina/uzivatele jinych for.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
To SG forum co mel bylo fajn, nerikam ze ne....a hlavne se tam sesla uzasna skupinka lidi. Forum uz roky neni a jsou lidi co spolu jezdej pod stan, na cony, na chaty...a to vse dokazalo i castecne OT! Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robotovo prevlekani, Reavemanuv a Scarletin OT
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)