DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 26.-30.7.2007 AnimeDance Víkend 2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Podivam se na ADvik ?
urcite
63%
 63%  [ 14 ]
nevim
27%
 27%  [ 6 ]
neprijedu
9%
 9%  [ 2 ]
prijedu kdyz prijede hodne lidi
0%
 0%  [ 0 ]
prijedu kdyz prijede malo lidi
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 22

Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
predpokladam ze mam Singstar a Ultrastar...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Yzergin napsal:
predpokladam ze mam Singstar a Ultrastar...


Ja taktez predpokladam Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
ok beru na vedomi, US mam pripraveny, zacinam pracovat na Singstaru.........................................ok tak ne..............az *ziiiv* zitra
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Yzergin napsal:
ok beru na vedomi, US mam pripraveny, zacinam pracovat na Singstaru.........................................ok tak ne..............az *ziiiv* zitra


Yzzi budes mit svuj komp na US ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
nechci mít něják zvlášť kritické sklony, ale chtělo by to pořádně vyvážit, aby to jako posledně (na Pragáči) "nezpívalo samo"... jako když to "nazpívalo" 6000 bodů i když jsem se ze všech sil snažil utlumit mikrofón tak to vážně není úplně ono... a když se mají dělat nějaké turnaje tak ... však víš ... ten druhej maník do toho dělal jen opičí skřeky a beatbox a byl lepší než já, mluví ze mě uražená ješitnost...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Cloud napsal:
Yzergin napsal:
ok beru na vedomi, US mam pripraveny, zacinam pracovat na Singstaru.........................................ok tak ne..............az *ziiiv* zitra


Yzzi budes mit svuj komp na US ?


ne...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Kirara napsal:
nechci mít něják zvlášť kritické sklony, ale chtělo by to pořádně vyvážit, aby to jako posledně (na Pragáči) "nezpívalo samo"... jako když to "nazpívalo" 6000 bodů i když jsem se ze všech sil snažil utlumit mikrofón tak to vážně není úplně ono... a když se mají dělat nějaké turnaje tak ... však víš ... ten druhej maník do toho dělal jen opičí skřeky a beatbox a byl lepší než já, mluví ze mě uražená ješitnost...


na turnaji to "samo" nezpivalo, byli jste dal od beden...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Budiž, to jsem jen rád. Já jen aby nedocházelo k nějakým takovým nepříjemnostem, aby se to včas podchytilo. Good job.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Tak naděje neumřela, na čtvrteční kontrole jsem se na to v nemocnici ptal a byla mi návštěva schválena. Tak na jeden možná na dva dny se tam ukážu. Ještě vybrat které. To je zapeklitý problém :-\
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kirara napsal:
Tak naděje neumřela, na čtvrteční kontrole jsem se na to v nemocnici ptal a byla mi návštěva schválena. Tak na jeden možná na dva dny se tam ukážu. Ještě vybrat které. To je zapeklitý problém :-\


Tak to jsem rad. Precti si program a vyber si Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Vidím to zatím asi tak, že přijdu v pátek zkusit Medium turnaj (uvidím co zvládnu, kondice pořád nic moc) a pak v neděli se podívat na FoF, to by mohla být záživná podívaná. Těším se na vás.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
nechci nejak rejpat, ale v prvnim prispevku je stale jako misto konani budanka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Robot2037 napsal:
nechci nejak rejpat, ale v prvnim prispevku je stale jako misto konani budanka.

To mas pravdu. Org. AdViku to v prispevku nezmenil.

Da se tam dostat takhle:
http://www.trilenid.com/advik/mapa_cesty.htm
citace:
Kde to bude
Místo konání se přesunulo do ZŠ Petřiny-Sever, která je poblíž Obchodního domu Petřiny. Dostanete se tam tramvajemi 1(jednička) nebo 18(osmnáctka) a pojedete na zastávku OD Petřiny. Půjdete vpravo, a poté mezi paneláky rovně, dokud nedojdete k ohromné škole. Všude budou cedule, takže se nebojte, že byste zabloudili. V nejhorším případě se obraťte na místní domorodce. Jsou velice dobře informovaní a ochotní (snad).
Jinak přesný popis jak se tam dostanete najdete zde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja vim jak se tam dostanu, to byla jen poznamka, co kdyby si nekdo nevsim a jel misto toho na budanku Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Robot2037 napsal:
ja vim jak se tam dostanu, to byla jen poznamka, co kdyby si nekdo nevsim a jel misto toho na budanku Smile

Vzdyt jo, dobra poznamka Smile
Stejne jako to, ze v kalendari byl AdVik az do pondeli (do pondeli se tam da maximalne prespat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
26.-30.7.2007 AnimeDance Víkend 2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)