DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Mungyodance - DDR taneční software
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
NX-306 napsal:
EDIT: Jinak skriptovany mody v songu to nema, ale pokazdy kdyz clovek odpali mionu dostane darecek v podobne nahodneho modu....


Tak takhle se mi tam dostali mody, no ... jo, to by davalo smysl. Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vysel prvni Addon do MGD2.
http://stepmania.naota3k.com/MGD2/add-ons.html
citace:
For the first add-on pack, there are a whopping 15 new songs, including a few new exclusives from the Mungyodance crew! This pack includes:
- Emoticon & Kitsune² - April
- Shpongle - Around the World in a Tea Daze
- Sota Fujimori - Bright Sky
- DJ Sharpnel - Complecks Baby
- Hardcore Authority - Definition of a BadBoy (RenMix)
- Daft Punk vs Pendulum - Harder, Better, Axle Grinder
- Emoticon vs Nickelback - I'm Alive
- m1dy - Innocent
- Kitsune² - Jetpack Cutie
- Pendulum - Masochist
- Infected Mushroom - Shakawkaw
- Awesome Powers - Thong Mover
- Infected Mushroom - Unbalanced
- Infected Mushroom - Vicious Delicious


Taky funguje adresa Arrow http://www.mungyodance.com/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jsou libo DDR sipky do MGD2?
http://www.jeffrey1790.com/index.php?dir=ITG/Mungyodance/Addons/DDR%20Arrow%20Addon/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
tak mi to nejak nefunguje. Target sipky jsou DDRkove, ale ostatni z MGD2 a navic vsechny fialove. Tak snad priste.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Vysel druhy add-on do MGD2: http://stepmania.naota3k.com/MGD2/add-ons.html
citace:
- The Streets - Blinded by the Lights
- Neophyte - Break Bones
- Infected Mushroom - Cities of the Future (VV Remix)
- Totally Radd!! - Foul Play in Fun Land
- Evil Activites & MC alee - Never Fall Asleep
- Yoji Biomehanika - Seduction
- NOFX - The Man I Killed
- Darien Kelly - The People Want More
- Tommyknocker - Twist
- The AMDA - U R Weird M8
- Totally Radd!! - Vision Quest
- Terraformer - Won't Forget These Days
- Billy Talent - Worker Bees
- NONSTOP 12
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak to vypada, ze po FF07 se lidi zacnou vice zajimat o MGD. Takze lidi .. www.mungyodance.com
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Nechce někdo obyčejnému bfu (tedy mně), sestavit nějaký návod jak ty songy vytáhnout a upravit tak, aby je bylo možno hrát i ve stepmanii? Případně napsat PM kde, by se dali ty songy i se simfiles stáhnout? Už mě nebaví pouštět si MGD2 zvlášť. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
tak doufám že nejsi až zas tak moc BFU... je to jednoduché, ale některé procedury nebudu podrobně rozebírat...
1. stahneš MGD (předpokládám že máš)
2. sezenes program co umi udelat XOR celeho souboru (použil jsem XorIt - googli)
3. dat01.mgd a dat02.mgd tím programem proženeš
kód:
qpf940t83r1ifk48g0wigkeigttp2983jrmfuiferi39fj3klh028dmzvpqriork

4. pojmenuješ *.zip a rozbalíš čímkoliv (WinRAR, 7-Zip)
5. stepcharty jsou MD, stačí přejmenovat na SM (hint: Total Commander, Ctrl+B, Num +, *.md, Ctrl+M, do přípony sm, Enter)
6. enjoy!

bonus stage:
když si v tom označování, můžeš mezi těmi songy promazat thumbs.db ... zabírají tam zbytečně všeho všudy asi 6 MB ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Btw, nekdo mel i maly scriptik, co prevedl obtiznosti (vydelil je deseti).
Kdyby to nekdo nechtel delat, tak jsem uploadnul jen SMka http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/83825/MGD-1-2-jenSM.rar_850.52KB.html
(nejsou v nich ty 2 updaty). No i tak si veci radeji zalohujte nez to prepisete.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Diky moc, šlo to hladce Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
kubago: Rádo se stalo.
xsoft: ty vícečíselný obtížnosti imho nikoho netrápí, mě to přijde fajn. Kdo to někdy v životě už viděl, tu desetinou čárku si tam přimyslí
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
Kirara napsal:
kubago: Rádo se stalo.
xsoft: ty vícečíselný obtížnosti imho nikoho netrápí, mě to přijde fajn. Kdo to někdy v životě už viděl, tu desetinou čárku si tam přimyslí
no mna napr. trapia ak si zosortujem podla obtiaznosti a musim sa dostat cez 234923674 roznych obtiaznosti miesto 10
(a nehovoriac o tom ze zamontuje veci s obtiaznostou 1 do 10tok atd.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kirara napsal:
kubago: Rádo se stalo.
xsoft: ty vícečíselný obtížnosti imho nikoho netrápí, mě to přijde fajn. Kdo to někdy v životě už viděl, tu desetinou čárku si tam přimyslí

Rekl bych ze trapi .. dej si do SM songy ITG, DDR, MGD a srovnej mi to podle 8mi tlapek Wink MGD nikde nebude, proto je potreba to prevest.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
aha, tak s tím to samozřejmě uznávám... systémově to trochu problém je... takové řazení já obvykle nedělám, takže mě to samotnému nedošlo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ok, ale o to neslo. Ja jen ze vim ze tu nekdo ma na prejmenovavani script, tak jsem se ptal, kdo ho ma (.SM jsem uploadnul, takze to nutne nepotrebuji, jen me zajima kod).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mungyodance - DDR taneční software
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)