DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Centime - hraju porad stejne
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Centime - hraju porad stejne
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
"Ten clovek s nickem, co nevim jak vyslovit" (spravne pry [Sántim], ale neumim to hezky francouzsky) , jinak take Magda. Smile
High score: CNTM

DDRko jsem poprve zkusila na FF05, ale pravidelne jsem zacla hrat az od rijna 2005, tak jednou tydne. To trvalo do listopadu 2006.
Doma hrat poradne nemuzu, nebot mame opravdu spatne podlahy = strop souseda. Sad
Hraju tedy spis prilezitostne jak DDR, tak ITG (hlavne).

Nicmene za tu dobu meho hrani jsem se dostala na uroven hard a zvladam i experty urovne 9, semtam nejakou 10 (ted tedy myslim ITG).
Vlastnim 2x Deluxe Ignition s DS konverzi (v pokrocilem stadiu rozkladu), jeden Trinpad a jeden Impact (+ dalsi mam pujceny) a momentalne na nem hraju nejvic.

Pravidelne navstevuji arkadu (zatim znam dobre jenom videnskou ITG2 Dedicab), na ktere se mi hraje velmi dobre. Jedine, co mi trochu vadi je, ze bar neni uplne koncipovany na moji vysku a proto s nim moc pocitat nemuzu. Vzhledem k me vysce (162 cm) me pomerne omezuje v pohybu a dosahnout na predni sipku je s barem "nepohodlne". Mozna je to o zvyku.
Take mi obvykle chvili trva, nez si zvyknu na zarizeni. Jedine snad na Trinpad/Beetech jsem zvykla dostatecne.

Pouzivam mody 1,5 -3x.
Snazim se predevsim zlepsovat presnost - hrala jsem dlouhou dobu na Deluxech s DualShooterem a vlivem toho jsem se naucila chodit asi trochu napred. Na arkade jsem jeste zadny song (hard, expert) nezahrala nad 90%, coz je jeden z mnoha z questu, ktere bych chtela splnit. Dalsi z mych cilu je zacit hrat a davat 10 expert, coz zjistuji, ze je zatim nad me sily.
Nektere moje screeny z arkady jsou tady a nebo taky tady. Mam ucet na GrooveStats.com.

Momentalní stav:
Po posledni navsteve arkady (26.12 07) jsem zjistila, ze i pro me ma bar jisty vyznam. Vecer pri unave nohou mi dost pomohl a byla jsem schopna v deliriu zahrat Delirium na d 90% - tj. mam splneny jeden z etch mych questu. Smile
Zkousela jsem i nejake ty desitecky... z tech, co uz umim dat: Cryosleep, Temple of Love, Aliens in our midst a pak ty preratovane (Zodiac, D-Code). Priste uz musim dat Tribal Style!!


Naposledy upravil Centime dne čt, 10.leden 2008, 12:06, celkově upraveno 9 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak si doma smolim ty svoje medium, nebot dupat poradne nemuzu...no a musim se pochlubit svym prvnim FEC:
http://img67.imageshack.us/img67/1259/screen00082wt8.jpg

a take svou prvni hvezdickou...
http://img244.imageshack.us/my.php?image=screen00089dm0.jpg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
congrats, 1. FEC je vzdycky super uspech :)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Po dalsi navsteve arkady necitim zadne vetsi zlepseni. Nejak jsem se zasekla mezi hardy a experty.

Kdyz uz nic, tak mam aspon splneny svuj dlouhodoby quest - zahrat Summer Speedy mix (hard 9), takze lepsi nez dratem do oka.
http://img518.imageshack.us/img518/7274/screen00018gn8.jpg

A jinak nic prevratneho...jedine snad to, ze se mi s paradni spolehlivosti dari zahrat spoustu songu na 1 decent nebo 1 way off. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak u wejna se mi podarli zahrat neco, na co jsem fakt pysna...nejen FGC, ale taky 90%+ Smile
No neni to podepsane, ale to vpravo je opravdu moje.



Naposledy upravil Centime dne út, 4.září 2007, 15:56, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Zde prosim nazorny priklad toho, co dela euforie z toho, ze jste to cele presli a na konci vas asi ceka FGC... (prvni miss)
...a nasledny vztek z toho, ze jste to podelali... (druhy miss) Twisted Evil

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
i tak je to moc pekne, me se to nikdy nepodarilo dat ani tak jak si to dala ty.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Robot: Tak tomu neverim. Tohle jsem hrala na mem polomrtvem Ignitionu s DS konverzi pod vlivem prasku...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Chmm... tak Freedom je zaklety asi jako 1000 dalsich songu a marathonu. While tha rekkid... jsem tentokrat presla ciste, ale ten decent tam proste byt musi. Laughing



No a pak tohle... coz je teda... ehm zajimave hodnoceni. Exclamation




EDIT: tak Freedom na FGC uz mam. Smile ... asi jsem k tomu vazne potrebovala ten Impact.


Naposledy upravil Centime dne st, 1.srpen 2007, 12:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Centime napsal:


njn jeden hold a jak to dokaze pokazit maraton Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak a mam tu par screenu z Adviku 07, ktere me opravdu potesily. Smile




A nakonec jedna perlicka, co jsme hrali se Srandistou:

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
No tak ten posledni screen je nadherny.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
setiny už nestačí, měli by se přidat tisíciny XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kirara napsal:
setiny už nestačí, měli by se přidat tisíciny XD

Jj, to uz jsem rekl pred rokem Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Taky jsme nad tim premysleli. Tady jde spis o to, ze kdyz jsou dva lidi hodne presni a davaji vysledky nad 95%+, maji daleko vetsi sanci se potkat a kvuli nim by presnejsi vysledek stal za to.
U nas to byla vylozene nahoda - az se Srandista radoval, ze dal jako posledni sipku way off. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime - hraju porad stejne
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)