DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ICQ cisla - diskuze o peknych nebo kratkych ICQ UIN
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
musis na to jako spravny Euler: 2*2=4, 2+(2*2)=6, 2+4=6 a osmicek je 6, tedy 2+4... no a trojka na konci 6:2 nebo take to cislo mezi 2+4.
Takze... x budiz 2 a y budiz 8. Protoze ctyrka je na druhem miste cisla, vynasobime prvni cislo pozici druheho cisla atd...

x (x*pos) [x+(x*pos)]=pocet(y) a trojka proste na tom konci je a hotovo...

a ted to chce graf...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
btw. co vy na toto? http://www.ddworld.cz/windows/icq-cesky-masochismus-v-im-instant-messagingu.html
konkretne ze ICQ ma 4M aktivnych uzivatelov a vacsina su Cesi a Slovaci
(co som pozeral, tak nejake statistiky z 2006 tvrdia tie 4M, oficialna icq stranka pise 8M loginov denne, co by celkom aj mohlo zodpovedat tym 4M ludom)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
citace:
Pozn. by DD: S obsahem článku lze souhlasit. Oblíbenost ICQ v ČR je skutečně velkou záhadou. Sám ho mám samozřejmě také a musím se přiznat, že jsem v dobách zakládání účtu podmínky nečetl Smile. Navíc je sám porušuji, za což se mohu firmě AOL jedině omluvit, ale jejich strašného klienta ICQ používat rozhodně nechci (nemluvě o vyloženě hnusných smailech). QIP je pro ICQ protokol celkem nejlepší volbou. Bohužel používat ICQ protokol právě proto, že je v ČR tolika rozšířený je pro mě nutnost, vzhledem ke svým dalším kontaktům je pro mě ale také nutnost zřídit si i právě jeden z rozšířenějších protokolů ...

Pod tohle se muzu klidne podepsat. Tedy az na tu cast o qipu - Mirandu totiz tak nejak mam radsi...

"Snehova koule" - to je trefne. Fakt je, ze se ta koule vali uz tak rychle, ze se s ni stejne nic nenadela.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak to je se zase podepisu pod tu cast s qipem. To infinium je uplne genialni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
QIP Infimum jen (po 5ti letech) dotahl to, co ma ICQ2003b uz umplementovane (ano ICQ od AOL).
Btw, smajlici se daji zmenit, stejne jako vzhled QIPu.
Je tedy jen na zuivateli (QIPu ci Mirandy) jak skin, smajliky a status chce.

QIP Infimum ma smysl az za pouziti konvertoru historie (coz se mi i povedlo). Jako ze ICQ+QIP -> QIP Inf. Clovek jen musi umet trochu rusky, zkouset, nebo cist fora (treba i ceska).

Btw, rozdelujte histii po 300kilech. Protoze kdyz tam date 3MB najednou, tak se okno s kontaktem v QIP Inf bude otvirat 27vterin (odzkouseno). Skoda ze nejak neni (nebo nevim), jak menit datum archivace histore v QIP Inf. Nekdy prejdu na inf, ale zatim jeste ne.

Jinak ano, licencni politiku maji peknou, ale neco se neshoduje s ceskou .. stejne jako maily jsou na cizim serveru, tak je nesmi bez tveho vedomi a svoleni zverejnovat, tk by to melo byt i u tohoto. Ale protoze k tomu zatim nedoslo, neni potrebo to menit.

A lidi pouzivaji v CR ICQ imho protoze ho tu pouzivali daleko drive nez jine IM v Americe. Se kouknete jak maly cisla mame. Vite jak hnusne vypadal driv MSN protokol (ano, Hulanem tak vychvalovany?) pekne naprd. X let tu jejich AOL (dodnes) a MSN neumeli posilat offline zpravy, soubory posilat nikdo nepotreboval (mel mail). A kvuli tomu ze se v americe probudili a najednom maji namakany protokoly, tak mame vsichni prechazet? Ne dekuji.

Kdyby se domluvili ty nahore (jako AOL a ICQ) tak muzeme s ICQ klidne na MSN a z MSN na ICQ, ale to ne .. to je proste porad konkurencni boj. Ja si radeji zustanu na protokolu, ktery neni idealni, ale na kterem si mohu s lidmy povidat, misto jineho bez lidi okolo mne.
--muj nazor
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
citace:
QIP Infimum jen (po 5ti letech) dotahl to, co ma ICQ2003b uz umplementovane (ano ICQ od AOL).
Btw, smajlici se daji zmenit, stejne jako vzhled QIPu.
Je tedy jen na zuivateli (QIPu ci Mirandy) jak skin, smajliky a status chce.


V cem si myslis ze se dotahnul na 2003b ? Predstavit si ze bych orig. icq klienta spoustel na nejakym slabsim pocitaci, tak me mrazi. Sezere to takove ramky a cpu, ze to vazne nechapu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Cloud napsal:
Predstavit si ze bych orig. icq klienta spoustel na nejakym slabsim pocitaci, tak me mrazi. Sezere to takove ramky a cpu, ze to vazne nechapu.


2003b je prave posledni hw nenarocnej klient. To az s ICQ5 a ICQ6 udelali z klienta nenazranou potvoru. Ja pouzivam gaim (dnes pidgin, protoze AOL se nelibilo ze v nazvu je aim, coz je zkratka America online Instant Mesenger) a jsem s nim naprosto spokojenej. Port pro win i lin, podpora nekolika ruznych siti (pouzivam tam icq, jabber a googletalk, uvazuju i o msn) a vse hezky v prijemnym rozhrani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
Sniper napsal:
Cloud napsal:
Predstavit si ze bych orig. icq klienta spoustel na nejakym slabsim pocitaci, tak me mrazi. Sezere to takove ramky a cpu, ze to vazne nechapu.


2003b je prave posledni hw nenarocnej klient. To az s ICQ5 a ICQ6 udelali z klienta nenazranou potvoru. Ja pouzivam gaim (dnes pidgin, protoze AOL se nelibilo ze v nazvu je aim, coz je zkratka America online Instant Mesenger) a jsem s nim naprosto spokojenej. Port pro win i lin, podpora nekolika ruznych siti (pouzivam tam icq, jabber a googletalk, uvazuju i o msn) a vse hezky v prijemnym rozhrani.
zacinal som s icq 2003b pro .. ale po tom ako mi v ramci optimalizacie databazy odmazal komplet ulozenu historiu ...
potom som dlho pouzival gaim, neskor pidgin, ale spokojny som bol len s gaimom 1.5.0 .. od 2.0.0 az cez pidgin sa to uz zacalo uberat smerom ze nastavenia su zbytocne a kazdy predsa chce aby to fungovalo rovnako a najma posledna verzia holuba sa brutalne spomalila.
takze uz par tyzdnov som stastny uzivatel bitlbee.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
ulo: neslyšel si o tom že nejlepší optimalizace je výmaz? ^^ Gaim jsem měl jednu dobu, ale jak jsem tam natáhl pár modulů byl přícherně nestabilní a nevypadal zrovna dvakrát vábně, ale to už je dávno. A Bitlbee... no pro IRC masochisty dobrý. Proti gustu žádný dišputát.

No ICQ, ano používají ho všichni, alespoň u nás. Od malých děcek až po managery. ICQ do 2003b byl ucházející klient, používal jsem ho už asi před 10 lety a fungovalo normálně. Ve verzích nad ICQ 5 jediné co mě u ICQ klienta drželo byli gamesy jako Side-a-lama, které jsou vychytané a je ostuda, že se nedají hrát externě. Nakonec jsem to ožulil a přešel k Mirandě a nechávám si ICQ5.1 nainstalované pro případ potřeby. Málokdo je tak technicky uvědomělý, aby hledal něco jiného, když už dokonce Atlas u nás ICQ propaguje. V polsku je zase masově rozšířené GG, o kterém jsem jinde skoro neslyšel.

Já v Mirandě všechny myslitelné protokoly, poměry jsou ICQ 809/Skype 123/MSN 108/AIM 32/Jabber 20/Yahoo 8 a 55 lidí jsou Metakontakty s více než jedním protokolem. Když někam dáte kolonku AIM nebo Jabber většina lidí tam píše jen "co to jééé???". MSN má u nás docela našlápnuto a přechází tam alespoň ty vážnější lidé, protože za ním stojí u nás velká společnost, které snad ještě nějací lidé věří. Ale co s Jabberem? To je otevřený, nikdo významný za tím nestojí. Možná Google Talk, o tom přesně nevím jak to funguje. Je možný komunikovat mezi Google Talkem a obyč. Jabberem? Je to přece stejný protokol. Kdyby se všichni dohodli mohli bychom tu mít pěknou pangalaktickou komunikační síť. Ale pořád jsou v tom prachy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
ICQ cisla - diskuze o peknych nebo kratkych ICQ UIN
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)