DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Tak jsem se po dvou letech pustil do výroby hardpadů.

Jak se vám líbí?
LÍBÍ
100%
 100%  [ 6 ]
NELÍBÍ
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 6

Tak jsem se po dvou letech pustil do výroby hardpadů.
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Tak jsem se po dvou letech pustil do výroby hardpadů. Výsledek můžete shlédnout na:
http://ddr.kvalitne.cz/
Podrobný komentář výroby dodám později.

Charlie_CZ Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Je to pekny pad. Jak dopadlo tvoje testovani ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Cloud napsal:
Je to pekny pad. Jak dopadlo tvoje testovani ?


Čtyři jsou umístěny ve školním klubu, kde na nich děti i dospělí dupou od rána do večera a dva jsou u mě doma.
Všichni si pochvalují citlivost a žádný problém se zatím nevyskytnul.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Charlie_CZ napsal:
Čtyři jsou umístěny ve školním klubu, kde na nich děti i dospělí dupou od rána do večera a dva jsou u mě doma.
Všichni si pochvalují citlivost a žádný problém se zatím nevyskytnul.

Hezke, dobre dokumentovano.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pekne.
Jede dotazek - tohle pak funguje?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
Pekne.
Jede dotazek - tohle pak funguje?

Proc by ne? Je to gamepad s velkym chipem, kteremu se da pajet na nozicky . Ne neco zalityho kapkou lepidla. Ale zpusob, jakym jsou do toho padu zadelany znamena, ze ta vec je neopravitelna.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
xsoft napsal:
Pekne.
Jede dotazek - tohle pak funguje?


Funguje to dobře. Sice stále zatáčí do leva (z důvodu chybějícího tranzistoru v levo) ale na DDR je to fuk.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Trin napsal:
xsoft napsal:
Pekne.
Jede dotazek - tohle pak funguje?

Proc by ne? Je to gamepad s velkym chipem, kteremu se da pajet na nozicky . Ne neco zalityho kapkou lepidla. Ale zpusob, jakym jsou do toho padu zadelany znamena, ze ta vec je neopravitelna.


To není tak úplně pravda. Ten silikon jde dobře vydloubnout a ten plošnák z toho jde taky bez problému. (ozkoušeno na jiném) A hlavně není důvod, aby se to rozbijelo. Naopak je lepší, že je to všechno uvnitř. Hlavně opravit to jde vždycky, ten silikon není tak hroznej (při nejhorším existuje odsraňovač silikonů).

Charlie_CZ
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
Tak jsem se po dvou letech pustil do výroby hardpadů.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)