DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Edit turnaj - prvni kolo
Jdi na stránku 1, 2  Další
Edit turnaj - prvni kolo
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Edit Tournament
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Arrow Pravidla, podrobnosti a casovy plan turnaje
Arrow Navod na edity

Souteznim songem pro 1. kolo turnaje byl:
citace:
Remember December


Vas edit odesilejte na nize uvedenou emailovou adresu - neposilejte edit na forum (viz hodnoceni a anonymita).
turnaj@pocitac.com (dostanete potvrzeni o uspesnem prijeti - pokud se tak nestane, poslete mi PM)

Tento topic muzete pouzit k libovolne diskuzi ohledne turnaje, vytvareni editu a sdileni napadu. Upozornuji, ze vas vytvor je potreba zaslat do mezniho terminu pro 1. kolo turnaje na emailovou adresu a ne sem.


Naposledy upravil xsoft dne po, 1.říjen 2007, 2:05, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nechcete prodlouzit prvni kolo? Prave ted mam do soboty (22.9.) dodelat skoro 12 songu a tohle vazne nestiham a je to skoda confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
hm, dako som si to nikde nevsimol: ake obtiaznosti robit?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
bud primo v souboru upravis to cislo a nebo v hlavni menu toho step editoru editoru je to pod polozkou step information. btw je to napsane v navodu na edity Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Robote ale on se ptal jake ma delat obtiznosti ne jak je ma delat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
aha sorry, to sem to uplne popletl huh
no obtiznost editu nebyla myslim stanovena, ja sem v CH-CH-CH navrhoval tak maximalne 9, aby to zvladli odtancovat i ti mene zdatni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
viem ako nastavit ciselnu obtiaznost, neviem ale ako obtiazne edity robit .. ci robit daco 7-9, alebo menej, alebo viac, alebo viac roznych obtiaznosti pre jeden song ..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Obtiznost muze byt jakakoliv - tedy jakoukoliv, kterou uznate za vhodnou. V pravidlech je omezeni pouze na single. Takze jestli udelate 1 tlapku na beginnera nebo 20ti tlapku pro cloveka s epilepsii, je to na vas.

Vezmete ale v uvahu kdo to bude hodnotit, u 1tlapky vam usnou a 20ti tlapku nedaji. Takze se doporucuje (nikoliv vsak narizuje) delat edity na uroven, kterou komunita zvladne odehrat ci ohodnotit (plus minus 2 tlapky). Rekl bych ze 6-10 (11) by tak odpovidalo. Urcite tam budete davat nejake zajimave patterny (treba kombinace min a rollsu), a vysledek bude nekde "mimo stupnici".

.. kolik by asi mela QoL na 10 bez min?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Udelejte mi prosim nejaky krasny keyboard edit.)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Muzes klidne zkusit sam. Jinak nektere edity na uvedeny email jiz dorazily (ale nevypada to, ze od vsech). Cili pokud vam neprislo nazpet potvrzeni, poslete edit znovu, nebo mi napiste PM.

Zatim to vypada, ze se prvni kolo o kousek protahne (rekneme do konce tohoto tydne), ale na to je zatim par dni cas. Dam jeste vedet.

Jinak nema nekdo problem s vytvarenim editu? Klidne si reknete o pomoc ci radu. Vite jak se napriklad vklada mina nebo rolls?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Posouvame timto prvni kolo Edit turnaje do konce mesice.
Mate tedy cas vytvaret edity do teto nedele 30.9.2007 vcetne. Dejte si na vytvoru zalezet a nezapomente ho vcas poslat. Ostatni terminy se tim posunuji o 4 dny.

Soutez je stale otevrena a kdokoliv se muze pridat.
Pokud mate jakykoliv dotaz, pak nevahejte a ozvete se.

Jinak to vypada, ze nejspis ceka vetsina lidi na 23:58 aby sve dilo poslala - moc kousku zatim nedorazilo.

Dotaz ... kolik procent jste odehali ted na svem editu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no ja uz mam edit hotovy, jen cekam s tim odeslanim Smile
muj nejvyssi rekord na mem editu je zatim 93.47% a 1 miss Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
no ja som chcel odoslat uz vcera vecer, ale ked som hladal mailovu adresu som si vsimol ze sa to posuva .. takze mozno na tom este kusok zapracujem
hm a zatial som dal okolo 70% .. nebol som rozcviceny a mal som blbo umiestneny pad (zas susedka robi problemy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak ja uz svuj edit poslala a hrala jsem ho jen na klavesnici, protoze doma takove veci nohama hrat nemuzu Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tik tak - kdo jeste neposlal edit, ma posledni sanci.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Edit turnaj - prvni kolo
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)