DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď MobilerxXx - začátečník donucený založit PGS
MobilerxXx - začátečník donucený založit PGS
MobilerxXx DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 6
Citovat
Nick: MobilerxXx, Mobiler, mblx
Povolání: Student
Věk: 17
Bydliště: České Budějovice
Pad: Impact Dance Pad
Módy: Hallway, 2x-4x
Hraju: zatím jen ITG
Hraju od: půlky září 07

Jak jsem se dostal k DDR:
Mno, jak jsem se dostal k DDR, poprvé jsem o něm slyšel od xsofta několik let dozadu, tak 3 roky jistě to budou, to jsem to nechápal, posílal mi tehdy link na tenhle web ale já ani nepochopil o co jde. O nějakou dobu (řádově rok až dva) později jsem o tom tuším mluvil s Robotem, s výsledkem velmi obdobným jako u xsofta předtím. Po nějaké době jsem se od kubaga dozvěděl že hraje, hraje dobře a rád, pak jsem se to dozvěděl ještě od .Dena (jestli ho tu někdo zná Smile ) a poprvé jsem naživo viděl DDR v květnu 07 na Animefestu v Brně. Tam jsem vytřeštěne koukal na to, jak skáče nejen kubago a .Den, ale i spousta jiných, které jsem neznal. Možnost vyzkoušet mi nějak nevyšla, pady nám byly odneseny takříkajíc před nosem. Po letošních prázninách a brigádě nastalo mohutné donucování z kubovy strany, později když si koupil pad Zen tak i z jeho. Definitivní rozhodnutí padlo asi ve chvíli kdy u mne byl na konci práznin Zen a dovezl pad. Pak jsem se ještě asi 14 dní rozmýšlel a hrál na klávesnici než jsem se rozhodl pro koupi padu. A od té doby se tak nějak snažím hrát, hraju tedy zatím asi měsíc a tohle jsou zatím nějaké moje výsledky. Sice nic moc v porovnání s lidmi tady na fóru, ale tak aspoň něco.

Jinak zdravím všechny staré známé a těm, co mi o tom dříve říkali a setkali se s nepochopením se omlouvám Smile

P.S. Já jsem si zatím PGS nechtěl zakládat, protože jsem si říkal že budu vypadat jak lama, ale když mi z několika zdrojů bylo během minuty oznámeno že si mám založit PGS jinak kdo-ví-co, dal jsem na tyto zdroje, které nebudu jmenovat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MobilerxXxOdeslat soukromou zprávu
MobilerxXx DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 6
Citovat
Pár věcí pro začátek aby tu bylo aspoň něco... Smile

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MobilerxXxOdeslat soukromou zprávu
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
covece o tobe sem ani nevedel ze sis koupil pad Smile uz se nas tu seslo dost aby sme mohli zalozit nejaky SF Team, vlastne sme tu vischni jen z elite Very Happy
co se tyce vysledku, netreba se oabavt ze budes vypadat jako lama, tady se naopak ceni snaha a zlepsovani, takze jen tak dal. a jak koukam, ty uz tancujes na 4x, takze tu mame dalsiho "rychleho silence" Very Happy ja presel na 4x az pri prechodu na hard, takze se docela divim ze ty uz to tahle drtis od easy. To mas urcite z hrani na klavesnici, co? Smile
Jo a vitej u nas.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
Robot2037 napsal:
covece o tobe sem ani nevedel ze sis koupil pad Smile


To vis, za to muze velky natlak mocenske skupiny jpnet Twisted Evil

Robote jinak hlavne je to hallwayista, a vsichni co hrajeme na hallway hrajeme na vyssi rychlosti Very Happy Ja teda taky na 4x (defaultni rychlost) presel az nejak pri prechodu na hard Smile

Jinak vitej Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Baf happy2 a uz si do toho spadl taky.
.. a nezapomen, ze ke zvetseni zavislosti na DDR se da pouzit i mobil Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MobilerxXx DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 6
Citovat
Díky za uvítání Smile

Tu rychlost nevím zda mám z klávesnice, proste se mi tak dobre hraje. Jinak o mobilnim DDR mi rekl vcera Robot, nepodarilo se mi to zatim rozchodit na E61 (nedostane se pres loading a nejaky dotazy), zkusim jeste rozchodit na druhym mobilu.... A az budou nejaky zajimavy vysledky tak se rad poelim o nejaky screeny Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MobilerxXxOdeslat soukromou zprávu
MobilerxXx DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.10.2007
Příspěvky: 6
Citovat
Ze pry to sem mam dat, mne to prijde zbytecne zatim, ale co Very Happy

Tohle se mi povedlo k me velke radosti dneska Smile


A tyhle jsou co jsem jeste nahral tak nejak zajimaveho za posledni dobu, nektere vysledky sice nejsou tak dobre jako byly ty prvni, ale tak nejak mi udelaly radost nebo mi daly zabrat nektere ty veci prezit (treba to prvni, to jsem hral asi milionkrat nez se mi to podarilo... ) nebo tak...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MobilerxXxOdeslat soukromou zprávu
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
easy 27? co to je?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Robot2037 napsal:
easy 27? co to je?


Ze by Mungyodance?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ze by? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MobilerxXx - začátečník donucený založit PGS
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)