DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 25.-28.10.2007 Festival Fantazie Speciál, Chotěboř
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
DDR fajne....to bylo snad jedine
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
no bylo to moc fajn, celkove hodnotim kladne, spise tedy z duvodu nuloveho ocekavani co se tyce programu, jel jsem tam za lidma
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
nahodou nektere (opravdu jen nektere a bylo jich hodne malo) prednasky byly docela dobre... treba Xsoft+Trill prednaska o hentai na nas s Inimou a Seqoy zanechala patrne nasledky XD
A jinak program byl o nicem, ale tak zase jsem videla lidi ktery jsem dlouho nevidela a tak, takze jsem rada ze jsem jela =)

Jo a abych nezapomnela, se Seq jsme chvili skakaly a ja dala Exoticu a Robotixe Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
kamos co tam byl mi vypravel ze pry DDR bylo nekde na chodbe a nic moc, co je na tom pravdy? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Jj, bylo to fajn:-)
Coz mi pripomina, ze se mi nejak nepochopoitelnym strasne vtipnym zpusobem podarilo prezit Vertex...asi diky tomu, ze Sheila fandila Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
DDR bylo super stejně jako celý festival. Užila jsem si to, přijeli super lidi (i když hodně mi jich tam chybělo, nepřijeli pro nedostatek času, peněz nebo zdraví). Trinovy pady jsou výborné. Mně osobně bylo jedno, kde se skákalo, chodba nebo místnost, je to fuk, když člověk stojí na padu. Aspoň tam byl čerstvý (a pěkně studený) vzduch Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na DDR vyla 2 stanoviste (celkem 4 pady v barvach microsoftu .. cerveny, zluty, modry a zeleny).
Jedno dole u vchodu, jedno nad nim ve 3 patre. Jela ITG2 a DDR Extreme AC. V DDR probehl i jeden promile turnaj a dopadl tahkle:

1. Kateřina Brůnová Ještěrka
2. Kateřina Pánková Scarlett
3. Veronika Rákosová Arli
(slo o to, dat cokoliv >50 sipek na nejvic procent).

Oni taky lidi spis byli na Wiicku (bylo nahore hned vedle DDR)
http://i34.photobucket.com/albums/d143/xsoft/Wii/Festival%20Fantazie%20Special%202007/TV2007102820022200.jpg
http://i34.photobucket.com/albums/d143/xsoft/Wii/Festival%20Fantazie%20Special%202007/TV2007102820015400.jpg
http://i34.photobucket.com/albums/d143/xsoft/Wii/Festival%20Fantazie%20Special%202007/TV2007102820011600.jpg
(statistiky z Wii (je to patek a sobota, to treti je sobota po pulnoci)

Nakonec se nasli 4 kontrolety, takze to byl celkem masakr (no, jukneze na fotky nebo reporty). Turnaj na Wii skoncil takto:
1 Silvie "Draky" Šustrová
2 Jiří "Azazelicko" Zelenka
3 Jan "Zirland" Urbánek

Vedle jeste byly 2x XboX360 a par kompu. Jeden vecer se vytahlo ruzove PS2 a zahral Space Channel 5. Byl i Singstar, ale popravde se asi nikdy nepustil (nebyl cas / zajem).

Na coun se hlavne pokecalo, pobavilo (a ano, byla sem tam i nejaka prednaska Wink) a to je tak vse. Me se to libilo, pekne straveny prodlouzeny vikend, dostal jsem to, co jsem od toho ocekaval.
Jo a taky tam byla diskoteka, na kterou kdyz jsem nahodou zavital, tak jsem uvidel Seqoy v mlze a za ni DDR arkadu.

Tofat jsem nemel (mozna... nastasti nemel), ale plno lidi jo. Fotky tedy u nich.

Co dodat, par hlasek zaverem?
Uz si videla ovci v latexu?
Pamatuj ze je jedno hlavni a hodne vedlejsich...
To byl trojsmyslny humor.
Mate TrillKolu?
Jak jste pousteli ... Pockej, ale my nerikali jak se to jmenuje.
Kolik je u toho kompu disku? Dvanact.
Co to je? Insomnia 3.
Jee, roztrhal jsem si ponozky.
(flaknuti WiiMotem do ramene) AUUU, a mam tenisovy loket.
Z tohodle me budou bolet ruce.
A co mam delat? Aha .. pozde.
Delej bez. ???
Delej pij. ??
Delej vstavej. ???
Ehm .. muzes nam tam zadat PIN na parent lock.
Tohle jsou auta na Xbox? Pekne. Hele najed sem na zacatek trate, ja pojedu na konec a pak to rozjedem a napalime proti sobe.
Jak se skace. Moment, takhle .. aha, tak tak se hazi granat. Zmackni A a zacni od zacatku.
Jak se tohle ovlada? To je jednoduchy, (ukazani rukou na tlacitka XboXe) behas, koukas, skaces, krcis, menis zbran, nastupujes do auta, strilis, strafujes, hazis granat. Aha a co mam delat? Nastup do auta a jen strilej po okoli.
Kdy to jede pryc? ve 12:30 pres Pardubice. Aha a dalsi? Za 3-4.
Ten PravdaNet je pravda rychlej.
(nejaky podivny HarryPoser song z divadla)
Puc mi toho psa, udelam z nej Firefoxe.
Hele, ty dva za chvilku spadnou. Asi jo, ale ma dobrou optiku.
Jee, je po pulnoci. Tu pisnicku bych mohl klidne simultalne prekladat do Japonstiny.
Tohle je fotbal, ale spis je to o faulech nez o fotbalu.
Ja to tu na conu hral jen 4x, fakt.. .Ok a kolik let predtim? Noo..
Muzu vymenit horcici za rohlik?
Ten komp je na DDR dobry, ma i SBlive! zvukovku. ... jen neme bedynky a ovladace na zvukovku.
Mec .. do ruky
Po 100m zahnete do prava, Po 100m zahnete do prava, Po 100m zahnete do prava ... Ani nahodou, na to pole nepojedu.
Bez - bez - bez - skoc - bez - bez - bez - lez - lez - bez - bez.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tenisovej loket je ještě v pohodě, já tam vlezla taky a mám z toho tenisový čelo. Razz Myslím, že Wii jsem držela v ruce poprvé a naposled Smile) Tu šlehu, co jsem dostala od jednoho kluka, bych nikomu nepřála, naštěstí to zmodralo tak málo, že jsem to úspěšně skryla make-upem. Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Reaver.man DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 211
Bydliště: Kolin
Citovat
Chtel bych podekovat Xsoftovi za zapujceni Wiicka, vyblbli jsme se na tom skvele a samozrejme trinovi za zapujceni padu. Neskakal jsem sice moc (teda skoro vubec - vzdycky jsem byl po jidle xD) ale aspon jsem zjistil, ze za pul roku neskakani jsem se o tolik nezhorsil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Reaver.manOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:

Co to je? Insomnia 3.


chudak Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Mame fotky ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
ne Cloude! zadny fotky nejsou a uz vubec neexistuje zadna fotka, kde me sheila drzi za hlavu a Seqoyka se nade mnou sklani s nozem
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
to tvrdite vy..ale my na foto zadny nuz nevidime Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
jasne ze ne jelikoz takove foto neexistuje Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
A existuje nějaké foto "žába"? Někdo ten kult dokumentoval, ale už netuším, kdo Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
25.-28.10.2007 Festival Fantazie Speciál, Chotěboř
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)