DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [100%] Narozeniny CzechDDR - 15.-16.12.2007
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Prijdete?
Mohu si udelat cas a planuji prijit
76%
 76%  [ 13 ]
Mohu si udelat cas, ale neplanuji prijit
11%
 11%  [ 2 ]
Bohuzel se mi to vubec nehodi
11%
 11%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 17

xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
ryzohrnec muzu poskytnout a asi i nejaky suroviny (kdyz bude cas...) zatim nevim jestli budu moct.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
tak ten techlist co muzu vzit:
1x 5-switch 10/100
nejaky sitovy kabely, urcite petimetr a nekolik 1-2m
17" LCD
5.1 repraky
komp
---320GB ATA disk - tak bohuzel disk je mimo, sezral ho odejitej disk v jednom kompu Sad

Jinak jestli neco z toho budete chtit i na akicon, staci rict, mam ho letos prakticky za barakem Smile


Naposledy upravil Sniper dne ne, 2.prosinec 2007, 14:17, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Hele hodne by se mi hodil projektor a notas na akicon Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cloud napsal:
Hele hodne by se mi hodil projektor a notas na akicon Cool

-bad topic- Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Trin napsal:
Robot mi rikal, ze toho 8-9 navrhoval jako nejlepsi termin, ale ze 15-16 muze taky. Takze myslim, ze mame shodu (tech, kteri se ozvali).
Cloude zkus prosim domluvit Budanku na 15.-16.12. , diky.


Jak to dopadlo s domluvou Budanky?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
napad: na narozeninach muzeme konecne udelat to savovani ddr tricek. Vice viz: http://ddrforum.pocitac.com/tricka-5-varka-savo-t1468.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
"K dnesnimu dni mame 7 platnych clenu Czech DDR". Jupi Wink

Btw, jake bude vstupne pro cleny a necleny? Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
"K dnesnimu dni mame 7 platnych clenu Czech DDR". Jupi Wink

Btw, jake bude vstupne pro cleny a necleny? Wink)

Vstupne? Ja myslel, ze to delame spolecne pro sebe a kazdy chce necim prispet. Doufam, ze dneska a zitra dost lidi uvidim na akiconu a budeme se moci domluvit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Klidne.
Ja jen ze jsem prekopal script na platnost clenstvi, tak jsem si jen rejpnul (proto ty smajliky).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Zitra jdu na 'Budanku sepsat smlouvu, takze pravdepodobne vsechny vyjde vcetne terminu.

Kolik chceme mistnosti ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cloud napsal:
Kolik chceme mistnosti ?


3
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
4 nezapomente na Singstar Smile

EDIT: jsem tu zas dlouho nebyl a propasl jsem to
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
jestli to teda bude 15.-16. tak se tam s největší pravděpodobností neukážu... si to užijte =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Zapomel jsem to napsat, omlouvam se.

Narozky probehnou teda normalne v terminu 15.-16.12.07. Zvani jsou vsichni co maji radi machine a international dance. Mame k dispozici celou skolu, pri predpokladanem poctu ucastniku to vypada ze muze kazdy spat ve svoji vlastni tride Very Happy a taky muzeme udelat nejakou peknnou bojovku.
Pokud ma nekdo napada na neco dalsiho, tak nam (vedeni) dejte vedet. CaptureThePad si zahrajeme urcite.

p.s.: cas upresnime, ale pravdepodobne to bude od rana do vecera (nedelniho)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Tradicni SingStar/Soul PS2 stanoviste muzu zajistit.

V pripade velkeho zajmu je ciste teoreticka sance i pritahnout SingStar 3. Ale to zatim neslibuju, bude zaviset jeste na spouste faktoru.

Kdo nakonec prijde? Je mozne hodit prihlasovacku?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
[100%] Narozeniny CzechDDR - 15.-16.12.2007
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)