DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 1.-3.2.2008 - Pragocon 2008
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
1.-3.2.2008 - Pragocon 2008
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Zda se mi to a nebo tu jeste neni topic? Smile
Kazdopadne, jak to letos vidite s Pragoconem?

____________

Stranky - http://www.mensa.cz/mensa.cz/site/skupiny/terminus/pragocon.html
Prihlaska - http://www.mensa.cz/mensa.cz/site/skupiny/terminus/pragocon-prihlaska.html

Cele DDR bude si vzala na starosti S'Tsung.


Prihlasovacka: (Klikni na obrazek pro prihlaseni ci zmenu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Re: Pragocon 2008 (1.-3.2.)
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Centime napsal:
Zda se mi to a nebo tu jeste neni topic? Smile

nezda, diky za zalozeni.

ja jsem to prave slibil, takze se budu snazit tam byt.
slysel jsem, ze ddrko ma mit na starosti stsung.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
Ja tam budu taky, takze se urcite uvidime. Tesim se, ze aspon nektere z vas poznam osobne Smile I kdyz nepochybuju o tom, ze s mnohyma se aspon od videni uz znam. Akorat to holt bude zase boj... ja a trinpady si nejak nerozumime Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Planuji se urcite stavit - treba si budu moci zahrat poradne PIU se vsim vsudy na conu (jak po strance SW - spravne kdoky, vzhled, nastaveni, bganimace... i HW (CF a Trinpady na PIU nejsou tak uplne to prave diky rohovym sipkam).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
moje
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
90% neúčast....sry šipka dolu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Já dorazím snad 100% ale nevím jak moc budu u DDRka, protože tam budu mít spooooustu známých i z DrD atp. =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Mno moje ucast je v podstate zavisla hlavne na tom, jak se dohodnu s MindOK a s Pogem. Ale pocitam, ze bych dojela i jako pouhy ucastnik, ac by to nebylo zdaleka tak vesele.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
no tak teda taky planuju dorazit Smile mozna sebou vezmu i par veci...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ja tam budu urcite, i kdyz nepocitam s tim, ze bych se nejak vice pohybovala kolem DDRka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jop, taky tam nekde budu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Já jsem tam zas primárně za své HOCZ, ale určitě někdy mimo náš program přijdeme s někým zaskákat, už se těším ^_^ Pod vedením STS by mohli být i nějaké inovativní nápady
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Coz mi pripomina, kvuli jakemu programu jedete na con? Mate tam neco, na co se tesite? .. nejakou peknou prednaku, workshop ci besedu s hostem? Treba mi pripomenete taky neco, co jsem bud prehlidl nebo o cem nevim).
(nepocitam posezeni v cajce nebo setkani s kamarady, to jde provozovat kdekoliv i kdyz to con neni)


.. takovy cajovy obrad, kaligrafie, (omrknuti jak nekdo kresli mangu), diskuzi k nejakemu serialu na urovni (klidne lost, herous.. ale aby se dalo spoilerovat), hru/kviz/soutez (bude tam larp, spravne?) ..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Prijedu na patek a sobotu, v nedeli mam zkousky z Ving Tsun Kung-fu, no uvidime po seminari, treba me tam ani nepustej Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:
Coz mi pripomina, kvuli jakemu programu jedete na con? Mate tam neco, na co se tesite? .. nejakou peknou prednaku, workshop ci besedu s hostem? Treba mi pripomenete taky neco, co jsem bud prehlidl nebo o cem nevim).


Mam linii (mozna) a budeme robit yugioh turnaj (mozna).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
zacatek unora by sel, takze jestli mi do toho neco neprijde, stavim se.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1.-3.2.2008 - Pragocon 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)