DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 1.-3.2.2008 - Pragocon 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
popravde receno, to vypada, ze hudebni sekci tam nikdo nechce. takze jako co se tohodle tyce radsi bych neriskovala. uz takhle to bude docela o zivot jestli se tam bude neco pod mym programem dit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Polovina skola je vyhrazena pro Ho.CZ takze si muzete zkusit ultrastar mozna tak nekde venku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Myslis hogwarts.czechzone.net ? Vazne by me nenapadlo, ze Vasek necha PGC ovladnout Potterovcema...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jako spolu-organizator tohodle conu vim jak to s planem je a vim jak malo mista ma nejaky solidni program a bohuzel se to dotklo vsech az na potterovce.

a co se uz naseho programu tyce muzeme si vybrat chodby nebo satny. takze proc nemit treba singstar v satne? at se lidi bavi kdyz tam budou mit zpivajici bandu lidi.

celkove je to asi prvni pragocon na ktery se netesim. jako tohle mi naladu opravdu nezvedlo a to jsem na pragoconech uz mivala programove linie.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Seqoy napsal:
Myslis hogwarts.czechzone.net ? Vazne by me nenapadlo, ze Vasek necha PGC ovladnout Potterovcema...


Jo na ty jsem zapomel. Mluvil jsem s obouma adminama ho.cz i toho hogwarts.czechzone (omylem jsem se dostal na jeden potterovsky sraz) a oni planovali takovy vetsi larp v celem jednom patre budanky. Akorat by me nenapadlo ze to jedno patro bude budanky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Cloud, proboha, co to meles ? HOCZ se rika hogwarts.czechzone.net, je to to samy, jen zkracenej nazev...
Cloud napsal:
Mluvil jsem s obouma adminama ho.cz i toho hogwarts.czechzone (omylem jsem se dostal na jeden potterovsky sraz) a oni planovali takovy vetsi larp v celem jednom patre budanky. Akorat by me nenapadlo ze to jedno patro bude budanky.

A navic, to co si rekl, nedava smysl.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak zrovna dnes jsem prislibila ucast u MindOKu, tak doufam, ze to aspon za neco stat bude (deskovky to jisti). Je to muj posledni poradne volny vikend v semestru.
No uvidime.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Seqoyko, Cloud to rika dobre, existuji 2 velke Potterovske kluby
1) http://www.hocz.org/
2) http://hogwarts.czechzone.net/

opravdu se nespletl...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Yzergin napsal:
Seqoyko, Cloud to rika dobre, existuji 2 velke Potterovske kluby
1) http://www.hocz.org/
2) http://hogwarts.czechzone.net/

opravdu se nespletl...


Vzdyt rikam ze jsem potkal oba adminy (navic to jsou tusim manzele). Planuji tam udelat takovy velky seznamovaci larp a trochu sjednotit tu komunitu potteraku. Na coz teda doplati ostatni program, ale aspon to pomuze dobre veci.

Edit: Nejvetsi sranda je, ze Had vyucuje na hocz obranu proti cerne magii Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No co, asi si pottrovci umi "vyrvat" misto vice, nez nejake hudebni hry ci anime.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:
No co, asi si pottrovci umi "vyrvat" misto vice, nez nejake hudebni hry ci anime.


Ono jich je hlavne nechutne mnozstvi Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To je pravda, zatim co tady neni nikdo, co Wink To je prevaha 100%.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Yzergin napsal:
Seqoyko, Cloud to rika dobre, existuji 2 velke Potterovske kluby
1) http://www.hocz.org/
2) http://hogwarts.czechzone.net/

opravdu se nespletl...


Tak to se omlouvam, mela jsem trohu jine informace.....ale nemeni to nic na tom, ze jsem tu Cloudovu vetu nepochopila Smile
Cloud, jo, ja toho jednoho reditele taky trochu znam, je to nejakej ucitel matiky a naposledy jsem ho videla tancit po chodbe s rumba koulema...zvlastni typek:-)

Nicmene to je trochu OT, mozna bychom se mohli vratit zpet k Pragoconu, ze ?
Zadna spolecna mistnost na spani ci tak neco, se asi neplanuje, co ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Cloud (22:28:23 22/01/2008)
zadna mistnost se neplanuje, protoze se spi akorat v telocvicne a dvou hocz mistnostech
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
ja se tam snad taky objevim pokud to vyjde
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
1.-3.2.2008 - Pragocon 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)