DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Qad!m === New Beginning ===
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
ani omylem to neni nejdrazsi hardpad, je to dokonce nejlevnejsi hardpad v tehle kategorii. Dalsi konkurence zacina na 28 000 CZK/pad a jsou este drazsi. Jenom nejak neni duvod tohle dovazet do CR.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Panda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.02.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Jina dimenze
Citovat
aha tak to jooo a jinak budes na adviku???nebo te tam nepotkam???? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PandaOdeslat soukromou zprávuICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
tak nejdrazsi do CR dovazeny HP, no
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Bohuzel nemuzu moc slouzit co se srovnani s jinymi pady tyce - na mnoha jinych jsem nestal a nestal jsem ani na arkade. Zacal jsem hrat na soft Impact padu, presnost supr, vydrz taky, jen ohybat se holt nesmi (rozumej skladat zpet do bedny), to je pro ne smrtici. Na hard padu jsem stal jen u STS na Cobalt Fluxu = luxusni hrani a pro me mnohem jednodussi nez na Impact Arcade diky tomu, ze to nema vnorene sipky - na druhou stranu ale jsou na padu sroubky a ty rady trci, takze je to o zdravi + ma ostre hrany; pak jsem hral na nejake verzi Trinpadu u Richiho v cajce - nevim, jaka generace to byla, ale podle koberce asi nejnovejsi, testoval jsem ho v dobe, kdy jsem hral jen medium, obecne jsem na nem mel horsi vysledek nez na soft Impactu, nevim, jestli to bylo spatnou synchronizaci nebo jsem proste na jiny typ seslapovani sipek nebyl zvykly; no a pak jsem jeste zkousel NX pady pro PIU, ty byly presne a hralo se na nich taky luxusne (zadne trcici sroubky apod.).

Zpet k Impact Arcade - pad je fakt presny, oproti soft verzi je fyzicky narocnejsi na nem hrat (musi se vic zvedat nohy), hraju na nem bos (v botech jde moje presnost do kytek, nejsem zvykly Very Happy ). Asi nejtezsi pro me pri prechodu na hardpad bylo zvyknout si na vnorene sipky + jsou trochu dal od sebe. Diky tomu se na padu da hur podvadet - napriklad šipka doleva šipka dolu šipka nahoru šipka doprava na nem nohama najednou neseslapnu, coz na softu bylo snadne. Co se konstrukce tyce, tak je pad fakt lehky a snadno prenosny, diky gumovym podlozkam vespod temer neklouze. A urcite potesi to, ze nikde nic zbytecneho nekouka (sroubky vnorene), hrany jsou jak na rozich tak po stranach padu zaoblene, takze je hrani celkem bezpecne.

Pro ilustraci posilam par amaterskych fotek, snazil jsem se zabrat nejake detaily:

1) Takhle to vypadalo pri rozbalovani PositiveGaming package:


2) Impact Arcade shora, detail na ovladani a na sroubek:


3) Zespoda, detail na gumove podlozky a kontrolu jakosti:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Qad!m === New Beginning ===
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)