DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď osu!
Jdi na stránku 1, 2  Další
osu!
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
http://osu.ppy.sh/

Založeno na sérii Ouendan (Elite Beat Agents) her z herní konzole Nintendo DS.

( http://en.wikipedia.org/wiki/Moero!_Nekketsu_Rhythm_Damashii_Osu!_Tatakae!_Ouendan_2 )
( http://en.wikipedia.org/wiki/Elite_Beat_Agents )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Je to boziiiiiiiiiiiii!!! Velmi nakazlive a pekelne hratelne, diky za tip!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Sosnuto 1.1GB songu .. jdu experimentovat.
super, ze tam clovek najde i autory jako:
citace:
DM Ashura
BeForU
Nintendo
Banya
2MB
Omega
Ni-Ni
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Take mi to prijde dokonale Wink
Dejte vedet, jestli ma nekdo zajem vyzkouset multiplayer .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zajem by byl, ale zatim mi to uprimne vubec nejde ... mam pocit ze je vsechno offsynch, i kdyz to tady uz zni spis jako vymluva, co se rika na vsechno.
Dej mi jeste par dni a zkusime Smile To pujde...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak jsem to vcera zkusila a musim rict, ze me to zatim nebavi, ale vytaci. Stahla sem si osu!, ctyri zkusebni songy a pustila se do testovani. (Never gonna give you up, Toxic, Castlevania a to_ctvrte_si_ted_nevzpomenu)

Musim rict, ze ovladani je originalni a intuitivni a nepotrebovala sem zadny navod nebo klavesove zkratky, ale je malicko neprehledne pri (defaultnim) rozliseni 800*600. Diky zkusenostem z jinych hudebnich her sem nahrala nove songy do adresare Songs, ale proc tam hned po instalaci programu neni?

Kazdopadne dal. Trvalo mi cele tri songy a blize neurcity pocet umreni hned prvnich par spusteni jednohvezdickoveho songu, nez sem pochopila princip hry (ovladani vsech druhu objektu). Nekoukala sem na video a nikoho se neptala a proto mi to zezacatku prislo neuveritelne zmatene. Dalsi sem pak hrala hlavne proto, ze me vytacel fakt, ze mi to vubec nejde... Asi po devatem pokusu mi osu! oznamilo, ze sem obsadila v dane pisnicce krasny 288 post a dostala jakysi pocet bodu a level 7. Ze to samo bez meho dovoleni posila vysledky na Internet a potrebuje tedy i registraci (kterou sem mela zalozenou diky stahovani songu) uz je dalsi vec sly

Ja vim, ze vsichni nemaji radi vsecko, me se taky libi Audition, kery hodne lidi nemuze vystat. Dejte mi nejaky cas, treba tomu prijdu na chut... Mozna bych nejakou hodne pomalou skladbu v osu! doporucila jako pomoc na vyuku do zakladnich skol na hodiny pocitacu, kde se deti uci ovladat mys, myslim ze neco takoveho ucitele dlouho hledaji

(a ano, a nektere objekty offsync opravdu jsou)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
citace:
By entering your forum login details, you will gain access to osu! online features, including online ranking, replay/spectator modes, in-game chat, automated beatmap submission and more! Please don't hesitate to login - this game is constantly moving towards being fully geared towards online play and integration!


Je pravda ze jsem se teda hned lognul, cili jsem tomu povoleni dal, ... to fakt posila score i bez loginu? Trochu podle.

Songy jsem si hledal podle ratingu (8.4 a 8.3 / 10) a pak nejake, co jsem znal. Myslel jsem, ze to bude mit lepsi kvalitu nez ostatni, no .. nevypadalo to.
Ovladani v mem pripade bylo celkem v pohode, hral jsem EBA na NDS. Spis jsem si puvodne myslel, ze tahle hra bude taky na NDS, chyba lavky.

S tim rozlisenim no,.. zkousel jsem vyssi i nizsi, ale vratil jsem se zase k 800x600 (na 1600x1200 nebo 1920x.. hrano v okne). Koukal jsem i na dalsi skiny, ale zatim jedu na default.

Ta slozka Songs se vytvori sama, ale pravda ze az po spusteni. Hned po instalaci ne (ale zase to cloveka hodi na stranku se stahovanim kdyz songy nema -- oproti stepmanii).

Docela sranda by bylo tohle hrat na dotykovem displeji ... takovy munu Jubeat.

TIP: Pro lezeni mezi songy se mi osvedcilo - nepouzivat mys, ale klavesnici .. sipka nahoru, enter, sipka nahoru, enter .. to pak skace po songach a nerozbaluje to obtiznosti jako pri opacnem smeru (plus se slysi nadhled).

Treba kouknu na ten jejich editor a zacnu prevadet ITG songy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
No ne, jinak. Bez loginu te to do hry vubec nepusti, pokud si vzpominam dobre. Pokud ne, opravte me nekdo Smile

Poustela jsem osu jednou a hned nekde na zacatku to chtelo login, tak jsem zkusila ten samy, co pro songy. Takze pak pokazde kdyz hrajes, uploaduje to vysledky samo, pokud jsou tedy lepsi nez ty posledni (a mas pripojeni na net)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Testnuto .. jop, jde to. (Sice jsem udelal trosku blbost, protoze ted se mi nejde lognout zpet, ale to bude firemni firewall).
Mimo overeni s forem to ma i ty IRC vychytavky ...

No kazdopadne, pri Logou (play offline) mi to song pustilo. Nepotrebuje se ale vlastne login na download?

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Ten login je jen, pokud chces hrat v "online" modu. Tzn. aby ti to pocitalo tvuj online rank a tim i posilalo vysledky. Jde bez problemu hrat i bez loginu/internetu, akorat pak nemuzes soutezit s ostatnimi a bragovat, kolikaty/a na svete jsi Wink

Songy se instaluji prostym doubleklikem, coz mi prijde o dost prijemnejsi, nez nejake kopirovani adresaru. Das stahnout song, open, nainstaluje se, otevre se osu a hura hrat.
Songy doporucuju hledat pouze v "Ranked" sekci, tam se uz zadne vyrazne offsync nedostanou, alespon to tvrdi a nezaregistroval jsem (coz ale ja neposoudim .). Ty ostatni sekce jsou songy zatim nekontrolovane, takze urcite spousta balastu.

Vcera jsem s WerKem hral multiplayer a brzo se pridali i dalsi asi 4 lidi, a musim rict, ze je to fakt vyvedene. Kdyz nekdo song nema, hodi mu to link na download, staci kliknout, vse se za behu(!) nainstaluje a je ready. To oproti Stepmanii ... . No, urcite tohle budu dal hrat - jde to i na tabletu, to je pak teprve trenink .) Bozi osu!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja to instaloval kopirovani do adresare, hra si pak nasla, ze ma novy, a proste to jen rozbalovala (koukal jsem co to s tim dela :p) Na 1GB songu se mi nechtelo klikat, proto tenhle zpusob.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
Super tak vcera evcer sem si instnul OSU plus nejaky song packy a uz blbnu jen nak nevim jak udelat takovy ty dlouhy pasaze, jestli na to mam klikat nebo jednou a dlouze kliknout ?
No jeste bude potreba hodne treningu nez to nak chytnu do tlapek ^.-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Takovy ty "holdy"? Tam mas v cas tuknout na start a pomalu ject az do konce (ne to co nejrychleji dojet, ale porad to udrzet v kolecku .. co se pohybuje ke konci).

Pokud je na konci sipka zpet, tak se jeste vratis na zacatek (nekdy i vicekrat). Dobry jsou maly pidi vracecky, tam staci jen byt uprostred a da to samo. Rikejme tomu treba .. rolls.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mafis DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.03.2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Aloisina vysina 639 Liberec 15
Citovat
ha super diky moc ^^ jdu parit xD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MafisOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nedalo mi to, nasla sem si jine songy a dneska to zas na chvili zkusila. Musim rict, ze Acko (song) je povedeny, me znamy, vsecko sedi do hudby a je to pekne. Na dvouhvezdickove urovni jsem si vyslouzila pekne hodnoceni



a nakonec ziskala pekny rank #24 v tehle obtiznosti na tehle skladbe. To by me zajimalo jestli se dostanu nekdy vys, podle me to uz nejde sly



Ted koukam na ctyrhvezdickovou, ale tam sem zatm na peknem 89 miste ...
Ale stejne, je to cele takove DIVNE
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
osu!
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)