DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď ITG turnaj v rámci akce Mírák 2008
Jdi na stránku 1, 2  Další
ITG turnaj v rámci akce Mírák 2008
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Zdar, takže zvláště pro Ostravskou komunitu zasílám plakátek s info o turnaji. Turnájek pořádáme u příležitosti akce Mírák 08, podrobné informace o akci Mírák najdete na webu: http://mirak.info

Plakátek k turnaji se stručnými pravidly a soupisem soutěžních songů je k nahlédnutí níže. Určitě uvítám pomoc OV komunity, zatím mám příslib pomoci Alasaka a Richiho. Očekávám předběžně nápor tak do 100 hráčů = kapacity jsou cca 40 x easy, 40 x medium, cca 20 x hard. Pokud se budete chtít někdo (týká se především ostraváků) turnaje zúčastnit a nebudete na registraci soutěžících v sobotu, dejte vědět, nějako se domluvíme a pár míst pro vás případně bloknu. Ještě jsem zapomněl, na turnaj je startovné 30 Kč.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Super akce Smile
IA je sice nejspíš dlouhodobě lepší atd., ale zvyká se na něj otřesně Very Happy začal jsem si to tam dávat až tak při té poslední písničce (Mellow) ...
Jinak gratuluju Richimu k prvnímu místu Smile Překvapilo mě, že porazil i Qad!ma, který je už na IA zvyklý ... (jinak S'Tsung nás tam samozřejmě všechny vydrtila Very Happy )

Účast sice byla trošku menší než asi Qad!m čekal, ale bylo to super Smile (ale tu vražednou kombinaci dvou nejtěžších písniček za sebou, Soapy Bubble a One False Move) vám neodpustím Very Happy )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Souhlasím, akce supr, díky všem, kdo podali pomocnou ruku a pomohli s organizací, jmenovitě Alasak, Richi, Bjedrunk@, Alischka s Liborem a Radiiim. Spešl dík za MPčko a účast v turnaji rare-items týmu NXovi a Stsung (neboj, až vymyslíme nějakou další akci, tak už budeš regulerní soutěžící). Jo, a nedivím se, že je Richi lepší. Já jsem happy, když uskáču devítku, Richi dává v poho experty Very Happy A celkově si myslím, že je Richi hodně přesný, takže ještě jednou velká gratulace. Celková účast soutěžících byla 28 hráčů (8x hard, 6x medium, 14x easy) včetně pendlujících diváků se náš sešlo asi padesát. No a nakonec zbývá jen povzdechnout, že je škoda, že nedorazili ostatní playeři z OV... inu jejich smůla.


Naposledy upravil Qad!m dne ne, 19.říjen 2008, 19:04, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
Ja jsem spokojeny. Velmi prijemna akce na nedelni dopoledne. Taktez bych se chtel pripjit ke gratulaci vitezum jednotlivych kategorii a poprat hodne presnosti do dalsich soutezi Smile.

btw: budou nekde vystaveny fotky z akce?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
zennie DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.08.2007
Příspěvky: 63
Citovat
No a ja se chtel prijet podivat, samozrejme jsem uplne zapomnel. Tak nekdy priste. Doufam, ze se objevi nejake fotky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele zennieOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Několik fotek, thx. Alischka. Herní systémy na fotkách: ITG Multiplayer, Stepmania Quad, ITG2PC



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
docela pohodicka akce.... asi by to chtelo neco podobneho udelat i jinde Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Akce byla pekna, i kdyz by to chtelo asi trochu vice ucastniku pro priste.

A kdo vybiral songy mel asi dobry smysl pro humor. Protoze kombinace Soapy Bubble a One False Move me take dostala. I kdyz teda osobne bych rekla, ze ten Soapy Bubble stepchart je des bes hruza (i kdyz the beginning byla nejvetsi hruza a renaissance celkem hned za nima a hip hop jam? co to proboha bylo?). Kazdopadne jsem mela moznost si zase zanadavat na ITGPC takze dekuji za to, ze moje vzpominky na ITGPC a nazor na nej je znovu timto podporen.

Rekla bych, ze je otazka byt zvykly hrat na necem tvrdem. to je problem, co se asi prihodil. jinak na Impact Dance padu a Impact Arcade se da hrat naprosto stejnym zpusobem (tip toe heel na sto procent, clovek se hybat ani nemusi ani na jednom z techto dvou padu - kill alex)

Az me budete chtit priste diskvalifikovat z turnaje tak mi to reknete rovnou. jestli cekate az bude tady nekdo konecne lepsi nebo se najdou pro me horsi podminky tak skvele. ale tohle neni fer. clovek je diskvalifikovan z belgickych narodnich turnaju (kde jsem mela pravo hrat), slovenskeho mistrovstvi (nemela jsem pravo hrat, ale i tak), z mistnich turnaju. a kdyz se dostane do francouzske DDR ligy tak skoncim naseedovan s nejlepsimi hracemi ITGcka nebo DDRka v prvnim kole (frantici jeste neprisli na seed round takze THK nebo Jer vs STsung nadhera....)

A jestli se na me budou lidi divat takhle zle jako na tom turnaji tak slibuju, ze priste jim zlamu hnaty. Mam i jine vyhrady, ale treba se Ostravaci pouci sami a prijdou na to sami.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
... ohledne tech padu - tip toe heel (jakoze hrani na spickach, zejo ... jeste se v tech vyrazech moc nevyznam) jsem ozkousel na konci, jo, hraje se s tim lip, ale musis udrzet rovnovahu. ja osobne citil strasnou ulevu, kdyz jsem si pak jeste tesne pred vyhlasenim skocil na ten sm quad, na softpady Smile holt zvyk je zvyk

jo, jeste me napadlo! videl jsem tam u dost lidi jeden - nevim jestli problem, zlozvyk, nebo jak to nazvat - ale ja to mam taky. proste jde o to, ze kdyz je serie sipek treba šipka doleva šipka dolu šipka doprava šipka dolu a furt se to opakuje, tak nekdo vezme prvni sipku levou nohou, dalsi dve pravou, pricemz tim se urcite ztraci nejaka ta presnost, pak zase dalsi dve levou atd.
me se jen sem tam (a hlavne jen doma, na te akci vubec) podarilo se prekonat a udelat to (podle me) lepsim stylem - šipka dolu davat pravou a zbytek levou, cili se tak nejak natocit. rozhodne si myslim ze to je presnejsi.
kazdopadne to vypada ze to casem potka / potkalo kazdeho ... jak s tim "bojujete"? Very Happy

jo, a sice uz to je OT, ale chtel bych se zeptat, ma nejaky smysl to, ze to ten combo count chvilema rude pulzuje? me to pripada jako by to ukazovalo na to ze ta hodnota je z vetsi casti zasluhou minulych songu a ne tohoto, ale nevim. mozna jen nejaka "dekorace" ? edit2: vyreseno, diky, Xsoft Smile


edit1: jeste k tem stepchartum ... ja nic jineho nez ITG stepcharty defakto neznam, maximalne jsem sem tam stahl nejake ty anime mixy, ktere jsem teda (pokud normalne davam ITG songy na Cool daval tak na 3ku (a nejsou klavesnicove!), nebo neco z ffr, kde jsou docela kvalitni ... me the beginning prijde docela vpohode az na ten "chytak" nekde na konci v tom nepretrzitem behu

a kdyz nemusis stepchart od Soapy Bubble, tak co pak musis teprv rikat na Da Roots? Very Happy Ja obecne tydle charty miluju. Pokud zvladnes pochytit rytmus - vetsinou se opakuje a da se odvodit z pisnicky - tak uz zbyva jen doladovat "vzdalenosti" mezi tema celyma a ctvrtovyma (oranzovyma a zelenyma)...

Treba Ride The Bass na hard je super (jen cele a trioly - oranzove a fialove) ... samozrejme IMHO, nehodlam nekomu vyvracet neco jineho.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Ja se neobjevil z duvodu ze jsem mel neco jineho. Jinak bych urcite dorazil. Jak vidim tak akce se vydarila. Gratuluji.

Majj: Zabraneni doublestepu při crossoveru neni zadny zazracny objev, je to zakladni technika kterou by mel zvladat kazdy lepsi hrac (coz tak bohuzel vetsinou nebyva)
Ja osobne jsem rad ze dam Bloodrush, Afronovu jsem zkousel a ani nahodou.

Jinak diskvalifikace S'Tsung z jakeho duvodu? Byt dobry je spatne? Co to jsou za nove manyry?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
K tomu doublestepu - u mě to bylo tak, že jsem se mi ze začátku u strašně zamotávali nohy a nelogicky jsem se točil a tak jsem si vytvořil úzus, že každé šipce je přiřazena jedna noha. Tak to samozřejmě nešlo dlouho a v případě přední zadní jsem se začal střídavě natáčet. Avšak pořád ve mě zůstal blok na šlapání na levou šipku pravou nohou a vice versa.

V takových písničkách jako Afronova standard to ještě šlo vychytat, ale všechno má své limity (stejně jako třeba rychlé opakované šlapání na jednu šipku) a u některých složitějších už to nešlo uťapat ani omylem (např. perfektní bubnová pasáž v Mikeneko Rock). Není to tak dlouho co jsem to překonal a naučil se v tomdle to střídání nohou. Možná, že pořádně teprve na letošním FFku.

Na druhou stranu viděl jsem jak pěkně rychle si to zvládli osvojit prakticky začínající hráči a začali tak naprosto volně a uvolněně ťapat i písničky u kterých to není vyloženě nutné. Ale je to prostě technika, někdo se to naučí dříve někdo později. Pro mě taky bylo nepředstavitelné dát Da Roots, než jsem viděl jak se skáčou ony poskoky. Pak jsem to okoukal a byla to sranda. Horší je když si člověk vytvoří nějaký návyk, kterého se špatně zbavuje a potom ho to brzdí v pokroku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Qad!m DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2007
Příspěvky: 87
Bydliště: OV
Citovat
Mrzí mě, že musím věci uvést na pravou míru, no a ještě o kousek víc mě mrzí, že si STS potřebuje dokazovat něco na malém turnaji tohoto typu a srovnávat to s turnaji v zahraničí (btw. píšu to se vším respektem a obdivem, který k jejím výsledkům na světové scéně mám, věřím, že tady není nikdo, kdo by pochyboval o kvalitách STS). Ok, pro nezúčastněné - na turnaji nebyla z výsledkové listiny "odebrána" jen STS, jak by to mohlo z jejího postu vyznít, ale i já (3. místo). Důvod - ostatní hráči na turnaji hrají pouze na Impact Soft padu, přechod na Impact Arcade sice pro STS nepředstavuje rozdíl, ale pro ostatní hráče to rozdíl byl a velký. Mohu to posoudit sám, IAčka mám doma a trvalo mi asi týden, než jsem si na ně zvyknul. Stejně tak na turnaji jeden hráč na IAčku odskákal song na něco přes 80 % a na tentýž song pak na softu v pohodě přes devadesát. Jestli to je nebo není rozdíl, jistě posoudíte sami.
No a když jsem napsal A, napíšu i B. STS za nikým z pořadatelů (tzn. Radiiim nebo já) nebyla, že chce regulerně soutěžit. Na akci byla pozvána jako rare-items tým a to za úplatu, tzn. opravdu nikdo nečekal, že se zapojí do turnaje. Před turnajem se mě dost hard hráčů ptalo, jestli bude hrát STS, moje odpověď už tehdy byla - nevím, jestli přijede, no a jestli bude hrát, tak nesoutěžně. Já osobně jsem rád, že si zahrála, že jiní hráči viděli, jak se dá hrát, kde se mohou zlepšit, myslím, že byla pro všechny velkým přínosem, ale to je vše. Cílem turnaje bylo dát dohromady hráče, aby si mohli zahrát, pokecat atp. + možnost naučit nové lidi, wo co gou, a konec konců proto jsme rare-items pozvali s MPčkem.

[deleted]

P.S:: Vidím, že přispívají lidé, kt. na turnaji nebyli a neznají okolnosti, takže: na turnaji jsme vyhlásili jak ofiko tak neofiko pořadí s STS v čele. Soutěžící měli za úkol se v sobotu registrovat na akci Mírák (viz plakátek a text nad ním), u jehož konání turnaj proběhl. Kdo toto nemohl splnit, měl mi nebo Peťuli zavolat nebo napsat na mail.


Naposledy upravil Qad!m dne út, 21.říjen 2008, 14:35, celkově upraveno 7 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Qad!mOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Sice uz na tohle forum moc neprispivam a tyhle veci jdou mimo me, ale tady se musim po dlouhe dobe S'Tsung zastat.

Nevim proc by v normalnim turnaji, kde neni dopredu vymezeno, ze se na nej muze prihlasit jen vymezena skupina lidi (zacatecnici, zeny, cesi.. atd.), melo byt nekomu zakazano startovat jen proto, ze je na ostatni moc dobry. Zcela bych to pochopil, kdyby melo jit o nejakou ciste pro zabavnou akci poradanou pro lidi, kteri hraji DDR rekreacne a chteji si zahrat s nekym na stejne urovni. Prijde mi to ale prinejmensim dost divne, kdyz akci prezentujete jako "vyzvu profesionalnim hracum".

Nevidim ani duvod, proc by se meli nejaci hraci zvyhodnovat jen proto, ze nejsou zvykli na techniku, na ktere se hraje. Pokud jde o kompetitivni turnaj (coz by z reklamy i toho, ze je to nejtezsi ze 3 hranych kategorii, melo vyplyvat), je kazdeho vec, co umi a jak se na turnaj pripravi. Jasne, kazdy ma doma jiny pad a tak budou podminky vzdy pro nekoho lepsi, ale s tim se neda nic delat a ani by se nemelo. Kdyz prijede Nadal na Wimbledon, taky nerekne: "Sorry, musite mi dat vyhodu, ja hraju doma jenom na antuce." Je uplne normalni, ze vitezem nebyva vzdy obecne nejlepsi hrac, ale hrac, ktery je nejlepsi v danych podminkach.

Pokud byste S'Tsung zakazali ucast kvuli tomu, ze je nekde potreba, nebo uz jen z principu protoze se podili na organizaci, bylo by to regulerni, zvlast kdyz za to dostala zaplaceno, ale to nebyl, zda se, duvod.

Timto bodem uz si nejsem tak jist, protoze nevim jestli bylo pro vsechny 100% povinne se dopredu nejak prihlasit u organizatoru, ale jestli ne, tak se mi nezda, ze by s tim za vami mela chodit specialne S'Tsung. Prece nebudete po nikom chtit, aby ho napadlo se vam ozvat, jestli neni nahodou moc dobry hrac a jestli mu dovolite hrat. Smile

Samozrejme, jestli se vam tohle nezamlouva a chcete ten turnaj delat v jinem duchu, tak to chapu. Ale meli byste ho pak i podle toho prezentovat a lidi na to pripravit.

P.S.: To co jsem napsal samozrejme plati obecne, tedy i pro vylouceni Qad!ma, prip. kohokoliv jineho, nejen S'Tsung...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Taky si napisi. Ani ne tak vlastni dojem, jako spis pripomenuji fakt z minula (.. a pak par zkusenosti odjinud):
- v prvni postu je napsano "predregistrace" (ne registrace, cili bych ocekaval, ze se da prihlasit i na miste s tim, ze kdyby bylo plno, tak to nejde).
- hard turnaj "obtiznost hard je vyzvou profesionalnim hracum". Napada vas nekdo profesionalnejsi nez S'Tsung? Nekdo by ocekaval, ze to bude pocta, no nevadi.
- kdyby prisel Ricci, tak by byl asi na stejne urovni jako sts, a mozna i jiny hraci co pry chteli prijit ale nedorazili.

- pokud vas stve, ze se vam tam tam objevuji "neprihlaseni", udelejte verejnou prihlasovacku s tim, ze je to nutnost. Nechcete-li, nedelejte ji.
- na conech je to vetsinou tak, ze prijdu a uvidim. Dle casu, dle nalady, dle zdravi, dle vycerpanosti, dle tuny_dalsich_veci se na zacatku turnaji prihlasim nebo ne.

- drive se delaly (a delaji) 2 turnaje - Easy (aby tam mohl zacatecnik), Hard (abysme si i my, co to mame nekde doma, taky zahrali).

- ohledne padu: na FoF07 (nebo kolik) se hrali na CFku, aby to bylo co nejblize arkade. Nekteri se na tom vysekali (jako Srandista). Lidi byly zvykli na neco jineho
- po FoF07 se na VH odhlasovalo, ze se bude moci priste hrat na CF, nebo vlastnim padu na ktery je clovek zvykly. A na FoF08 nastal kruty boj Trinpad vs CF (nyni IA).

cili tohle vse se uz jednou stalo a mohlo by se z toho uz obecenstvo poucit.
Kouknete na seedovaci styl PG pokud chcete delat pavouka a vyrazovani, kouknete na dalsi styly jak vy sli turnaje delat, udelejte treba vlastni, .. moznosti je dost.
A to neustale stezovani si na kvalitu a typ padu - ach jo, to budete taky jako zavodnik Formule jedna si stezovat, ze tahle nova trat v Tokyu je jina nez tak, kterou jste si postavili za barakem a ze na ni nejste zvykli?
Co s tim? Asi nic, ci se zamyslet .. no, minimalne muzete pridat k popisu turnaje info jako: "bude se hrat na software - SMquad, SM3.9, ITF for PC R2", "pad: softpad impact, hardpad: IA (pro jaky turnaj jaky)", "registrace: na tomto miste, zde na netu, v pripade volnych mist i v miste konani"). Diskvalifikace? No .. mozna tak za doping. Pokud delate turnaj za urcitym ucelem, a nekoho tam nechcete (taky jsou osobni duvody), zkuste vice diplomacii. Chapu, ze je to tezsi, kdyz to vypada jako "bude turnaj? nevim. a kdyz bude ukazes se? taky nevim").

Taky muzete udelat Org vyjimku (obcas to delam u Wii turnaju). To jako ze kdyz si chcete zahrat (jelikoz treba ja si moc sanci zahrat si MarioKarts ve 4rech nemam), si zahraji v turnaji, ale predem reknu, ze nejsem jako soutezici a ze me pozice a pripadne ovlivnovani turnaju bude pred pocitanim vysledku vysrtnuto (cili na vysledni listine nikde nebudu).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
co se tyka double stepu a crossoveru. na tomhle turnaji jsem videla mnoho crossoveru a mile me to prekvapilo. technika nekterym lidem jde sama, nekteri se ji musi naucit a vetsina na tuto techniku ani neprejde ale stale se dostane velmi daleko.

[deleted]


Naposledy upravil S'Tsung dne út, 21.říjen 2008, 13:11, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

ITG turnaj v rámci akce Mírák 2008
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)