DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Twitter
Twitter
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Používáte ho někdo?

Já ho "znovu-objevil", když jsem se teď pomocí něj dostával k odkazu na jeden e-book o CSS Smile a řekl jsem si že to s ním znova zkusím ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Rád bych, ale bohužel to, že je někdo líný na blogování, neznamená, že nemůže být líný i na Štěbetání...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
Ja ho pouzivam. Skoda, ze momentalne nejde pridavani zprav pres Jabber, to jsem vyuzivala hojne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
tak ono bude asi problem v Jabber klientu, spis nez v Jabber protokolu / Twitter API ...

jinak ja tam jsem jako Janiczek (http://twitter.com/janiczek), tak si me (kdo Twitter pouzivate) muzete pridat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Arrow twitter.com/xsoft
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Twitter
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)