DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Problém s padem a stepmanií
Problém s padem a stepmanií
Petkuskaa DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.12.2008
Příspěvky: 1
Citovat
Ahoj, dostala jsem dnes pad a stáhla jsem si k němu Stepmanii. Jede mi normálně, ale bohužel jenom přes klávesnici, pad nereaguje. Je nutné tam nějak nastavit, že chci tlapkat na padu, nebo se to udělá automaticky? Protože mně to nejede Sad

Diky za pomoc.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PetkuskaaOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
V nastaveniach si treba najst config key/joy mappings a tam nastavit jednotlive sipky na pade. Ak pad ani tak nereaguje, treba sa pozriet v control paneli na nastavenia hernych ovladacov a otestovat ci to vobec funguje vo windows.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Jo, souhlasím. Start -> Ovládací panely -> Herní zařízení -> pokud tam je vyjmenované něco jako Positive Gaming Impact Dance pad, tak je problém ve Stepmanii.
Pokud tam je ale něco takového:



tak máš problém ve Windowsech nebo padu, respektive třeba je špatně zapojený. Zkus vypojit a zapojit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Windows nerospozná správně
Seymur DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.12.2008
Příspěvky: 9
Citovat
Zdravím, v herních zařízeních nemám nic, nejspíš proto, že mi windows xp po připojení USB dance padu ve správce zařízení najde "zařízení standardu HID" - "USB Deluxe Dance Mat", ale je to s vykřičníkem kvůli ovladačům.Při aktualizování ovladačů, které to hledá bůhví kde, to napíše, že instalaci nelze dokončit kvůli chybě "Neplatné údaje"....
Zkoušel jsem vypnout a zapnout PC, jestli někdo sledujete IT crowd:-D
Taky jsem zkoušel všechny USB co jsem našel.Nevíte čím to je?Předem díky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeymurOdeslat soukromou zprávu
Re: Windows nerospozná správně
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Seymur napsal:
Zdravím, v herních zařízeních nemám nic, nejspíš proto, že mi windows xp po připojení USB dance padu ve správce zařízení najde "zařízení standardu HID" - "USB Deluxe Dance Mat", ale je to s vykřičníkem kvůli ovladačům.Při aktualizování ovladačů, které to hledá bůhví kde, to napíše, že instalaci nelze dokončit kvůli chybě "Neplatné údaje"....
Zkoušel jsem vypnout a zapnout PC, jestli někdo sledujete IT crowd:-D
Taky jsem zkoušel všechny USB co jsem našel.Nevíte čím to je?Předem díky
Normalne to pripoj a nech at se to objevi v tom spravci zarizeni (s vykricnikem). Pak na to dej pravym -> odinstalovat, pro sichr restartni komp a behem restartu ten pad odpoj. Potom ho pripoj znova, mely by se natahnout novy ovladace.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: Windows nerospozná správně
Seymur DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.12.2008
Příspěvky: 9
Citovat
WerK napsal:
Seymur napsal:
Zdravím, v herních zařízeních nemám nic, nejspíš proto, že mi windows xp po připojení USB dance padu ve správce zařízení najde "zařízení standardu HID" - "USB Deluxe Dance Mat", ale je to s vykřičníkem kvůli ovladačům.Při aktualizování ovladačů, které to hledá bůhví kde, to napíše, že instalaci nelze dokončit kvůli chybě "Neplatné údaje"....
Zkoušel jsem vypnout a zapnout PC, jestli někdo sledujete IT crowd:-D
Taky jsem zkoušel všechny USB co jsem našel.Nevíte čím to je?Předem díky
Normalne to pripoj a nech at se to objevi v tom spravci zarizeni (s vykricnikem). Pak na to dej pravym -> odinstalovat, pro sichr restartni komp a behem restartu ten pad odpoj. Potom ho pripoj znova, mely by se natahnout novy ovladace.



Udělal jsem to jak jsi psal a je to stejné.Nalezlo nový hardware a při instalaci "neplatné údaje"....Nemůže to být třeba v ovladačích USB, počítač už mám docela dlouho....jestli jo, nevíš kde je sehnat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeymurOdeslat soukromou zprávu
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Zkousels to na jinym kompu? Vadnej chip neni u USB Dance padu nic neobvykleho a obcas se proste stane, ze je nejakej pad mrtvej z tovarny. Ze zkusenosti co mam se to potom umi chovat naprosto random.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seymur DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.12.2008
Příspěvky: 9
Citovat
NX-306 napsal:
Zkousels to na jinym kompu? Vadnej chip neni u USB Dance padu nic neobvykleho a obcas se proste stane, ze je nejakej pad mrtvej z tovarny. Ze zkusenosti co mam se to potom umi chovat naprosto random.


jj, zkoušel a pad funguje normálně, takže je to něco v kompu.Chtěl sem přeinstalovat ovladače na USB, ale našel sem jen na xp sp1(já mám xp sp2).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeymurOdeslat soukromou zprávu
rokulka DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 20.05.2009
Příspěvky: 5
Citovat
no, ja kdyz jsem nainstaloval stepmanii, tak mi taky pad nereagoval. pozdeji jsem zjistil, ze pad reaguje, jenom nejsou prirazeny naslapy jednotlivym ukonum. jde to ve stepmanii nastavit nekde v options. pak to jede Smile

ale nevim, jestli mas stejny potize...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele rokulkaOdeslat soukromou zprávu
Problém s padem a stepmanií
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)