DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď GC do USB
GC do USB
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nevedel by nekdo o redukci z GC (Gamecube) do USB (PC)?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. zajem trva.
Neco jako tohle: http://www.ztnetstore.com/product_info.php/cPath/23/products_id/38



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Da se to sehnat na amazonu a na ebayi ( http://shop.ebay.com/items/_W0QQ_nkwZgamecubeQ20usbQ20adapterQQ_armrsZ1QQ_fromZQQ_mdoZ ).
Pokud jsi technicky typ, muzes si to vyrobit sam http://www.raphnet.net/electronique/gc_n64_usb/index_en.php

Neco takoveho bych potreboval, akorat ze naopak Smile z usb na GC (kvuli padu do Wii)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dik, mrknu
Jinak na Wii bych jeden pad mel kdybys chtel (nikdy jsem ho nepouzil, ale je to papirak .. ale na Wii (cili GC koncovka), na eBay dalsi stavali okolo 15USD. Sla by vyhrabat elektronika a predelat si vlastni pad na tohle ..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Zatim se do toho tak nehrnu. Podle ohlasu na zahranicnich hernich serverech (gamespot, ign) stoji DDR hry (aktualne jsou tusim 2) na Wii za starou backoru.
To si radsi zahraju na notebooku stepmanii nebo itg.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Podle hodne ohlasu to stoji za prd, nicmene neni nad osobni zkusenost.
Treba jednicka se mi libi vic kvuli songum, dvojka ma zase speedmody .. ale jsou i jiny hudebni hry na Wii (docela unikatni), jen nejsou na pad.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Hodne se mi libi treba nove nove vydane taiko no tatsujin wii. Da se hrat na wiimote ale neni to ono a controller z play-asia vcetne postovneho vyjde na pekny balik. Chtelo by to sehnat nejaky cinsky plagiat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Mam doma Wink
a jop, hrajes na jen na wiimotech.

Docela makacka (teda jako v kombinaci s pure japonstinuo), ale v doju jsem uz nekde za 15tym levelem. Songu unlocknuto docela dost, i dalsi tony bubnu a speedmody.
Jen mam vzdycky nocni mury co to "prase" zase udela (prase=buben). I Puldu znervoznuje kdyz to dite-buben rozjede a zacne mavat pred sebou rukama. A co teprve ta hororova scena, kdy bubinek vynalezne novou notu a rozebehne se proti vam "z obrazovky". To by slovek spadl ze zidle (videa se daji prehrat i zpetne, cili jestli chces taky trauma, neni problem Smile)
A navic se ucime suprove japonsky (sice se sislanim, ale i tak). Jo a jeste v normalnim hernim modu jsem nekde v pozici bubna-skolaka (skoro u konce, uz se zamiloval do bubinecky).

PS: Mrkni se jeste na Let's tap (taky japonsky a taky ... Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Taky jsem na urovni skolaka, akorat zadnou bubinecku jsem zatim nevidel Sad
Co se tyka doja tak mam nocni mury akorat z "challenge challengeee!" Kde je ukolem trefit se presne do netrefitelneho "stepchartu".
Diky za tip s Let's tap z videi vypada celkem dobre Razz. Vyzkousim.
Jinak krome taiko no tatsujin si obcas zahraju i Samba de Amigo (ale brzo me to omrzelo, a kdyz me to bavi tak me stve ze to nereaguje presne jak ma).


Naposledy upravil kubago dne ne, 4.leden 2009, 0:25, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
To Let's Tap se mi nakonec kupodivu libilo, alespon ten multiplayer zavodni mod. Taiko no Tatsujin je na arkade super, ale teda ta Wii verze ... uhh Smile No, ani me nemrzi, ze to nemam doma. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat


"challenge challengeee!" tak to bude level 5-6, budu nekde 9-10 (ale dost se vracim abych daval zlaty a sel dal). Zatuh tam byl na Mario mixu (a ted na rychle se stridajicich setech).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nekdy k dostani i v Alze:
http://www.alza.cz/qcp-zasobnik-na-stul-d57210.htm


Jinak uz mi chodi do druhe tridy a zacali se tam objevovat padousi.
Ctvrta obtiznost unlocknuta (ten fialovy hnus po stromku)
Progress nekde nad 60 000.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

GC do USB
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)