DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď MaJJ .::. přesedlal na Experta
MaJJ .::. přesedlal na Experta
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
INFORMACE

Tak mě to taky chytlo, machine dance má dalšího závisláka Smile

Jméno: Martin Janiczek
Nickname: MaJJ
Věk: 15
Bydliště: Návsí (na mapě bude spíš Jablunkov - žiju v neskutečné díře Smile )

Začal jsem: ± půlka srpna 08
Obtížnost: 8.10.2008 si dávám většinu ITG Hard-8

Pad: Impact Dance Pad
Hra: ITG2PC

Oblíbené songy: dlouhé "běhy", u kterých se nemusí přemýšlet nad "prstokladem" (hraju na klavír, tak se nedivte jak to nazývám Smile )
Oblíbená hudba: ambient, new age, instrumentálky, soundtracky, electronic, metalové balady (screaming nemusím Very Happy )


Naposledy upravil MaJJ dne ne, 8.únor 2009, 0:10, celkově upraveno 7 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
SCREENSHOTY

První hvězda u Hard obtížnosti Smile

Combo nad EDIT: teď už ... 1.5k


One False Move (Hard - 9) ... jsem rád že to přežívám, hlavně tu část s nepřetržitým během ... poznávám své zkrácené šlachy Smile
Edit: druhý obrázek - wow, vypadá to že ten hnus uprostřed konečně dávám Smile akorát jsem to měl s assist tickem (F7)



Všechny S+, co jsem zatím dal na Hard Smile


Naposledy upravil MaJJ dne po, 19.leden 2009, 7:52, celkově upraveno 6 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
VIDEA

Pick Me Up & Tango <<< první mé video - nejde ani tak o ten výkon, jen spolužáci chtěli vědět, o čem to vlastně ve škole kecám Smile
Nějaké songy <<< testoval jsem, jak nahrává nový foťák Smile
Classical Insanity <<< není to nejlepší výsledek, ale co Wink


Naposledy upravil MaJJ dne po, 19.leden 2009, 7:52, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Tyjo, byl jsem na návštěvě u někoho, kdo má taky dancepad, ... tak jsme zaskákali, a skákalo se mi nějak podezřele dobře ... no ale neřešil jsem to, a když jsem přišel domů a zkusil si něco zaskákat, tak jsem se úplně zhrozil, jak pode mnou péruje podlaha (parkety) ...

tak jsem se přestěhoval do pokoje s betonovou podlahou a ... okamžité zlepšení okolo 20% Very Happy Hard-9 teď dávám stabilně okolo 60 až 70%, některé i 90% ... prostě super Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat
Chachaa Smile
3. misto na mistrovstvi 2008

Moje jedine stesti je, ze Srandista je Slovak a ze tam jinak celkove nebylo moc lidi (tem dobrym se asi nechtelo) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.09.2008
Příspěvky: 71
Bydliště: Jablunkov
Citovat

Skoro ** ! Tuhle písničku určitě natrénuju ještě Smile

EDIT: Aha, tak ne. ** je až u 98% Smile

A vůbec, DM Ashura's pack je IMHO úplně perfektní (je tam hodně klasiky a klavíru Very Happy ) ...
stáhnout jde tady: http://dmashurapack.webs.com/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MaJJOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
MaJJ .::. přesedlal na Experta
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)