DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nekomunikující PC/pad/SM
Nekomunikující PC/pad/SM
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Zdravím,
stará SM mi přestala fungovat cca po dvou měsících nespuštění. Bez připojení padu vše ok, jak jsem připojila pad tak nastala černá obrazovka. Nastala odinstalace a pak SM 4,0/aspoň myslím/. Stejná to scéna. Při zapojení padu odmítá reagovat i na klávesnici....

Otázka zní, co mám dělat, když nechci vyhodit PC z okna? Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
co je to za pad? Smile

jinak postup klasickej - pripoj pad, zkontroluj jestli funguje v ovladacich panelech... jestli jo tak pouzivej stepmanii 3.9
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Před časem začalo zlobit připojení obou padů, ale s jedním to vždy šlo.
3in1 Deluxe Ignition 2 Player Combo Dance Pads
to co dříve šlo bylo StepMania 3.95 CVS, ITG 2.2b
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
sovusa123 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 23.03.2010
Příspěvky: 4
Citovat
Zdravím...mám menší problém mám teraz nový windows 7 a nejde mi naňho pripojiť dance pad stále keď pripojím usb vypíše že nievie pripojiť lebo nenašiel ovládače....na starom windovse Xp išiel výborne tak teraz neviem jak to riešiť neviete mi poradiť prosím?Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sovusa123Odeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jsou to 64b Win7?
Cetl jsem, ze na nich blbne nekdy HID ovladac a ze se ceka na opravu od Microsoftu nebo co. Prislo mi to divny, ale mohlo by to tim byt. Nebo mas 32b Win7?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
sovusa123 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 23.03.2010
Příspěvky: 4
Citovat
Je to 32 Win7...tak neviem...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sovusa123Odeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Napada me maximalne sehnat si vlastni ovladace na HID.
Jinak pokud se jedna o vyrobek koupeny u nas, obratil bych se na dodavatele. Preci jen uz nejaky ten patek nekupujeme vyrobky nekde na vychode, tak by mohlo fungovat neco jako podpora a zaruka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
sovusa123 DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 23.03.2010
Příspěvky: 4
Citovat
hmm no tak to skúsim... diki..Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele sovusa123Odeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Nekomunikující PC/pad/SM
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)