DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď OpenITG - nedetekovaný dance pad
OpenITG - nedetekovaný dance pad
LoWang DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 29.09.2010
Příspěvky: 6
Citovat
Zdravím, funguje mi In the Groove 2 a dokonce i se dvěma pady (jeden půjčený a druhý vlastní) na mém notebooku s windows xp. Zkusil jsem taky OpenITG, ale tam je bohužel problém - žádný controller kromě klávesnice to nedetekuje a to to mám v control panel / game controllers nadetekováno správně. Napadá vás něco? Na pc s windows vista to v OpenITG funguje...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LoWangOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Co si predstavujete pod pojmem "In The Groove 2" ?
OpenITG v jake verzi? Beta2?
O jake pady jde a jak se tvari v ovladacich panelech / herni zarizeni?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
LoWang DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 29.09.2010
Příspěvky: 6
Citovat
no teda od admina bych takové otázky nečekal Razz Myslím tím to, co píšu.
http://www.czechddr.cz/in_the_groove_2_pc.php
Jinak to OpenITG je beta 2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LoWangOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Takze nelegalni Itg for PC R9 cili Stepmanii 3.95.
(ITG for PC (1) je trochu jina vec).

V systemu pady predpokladam viditelne jsou.
Kdyz se v OpenITG da test (input test), tak ani tam videt nejdou? Ukaze se neco kdyz se se zaplou hrou a nepripojenym padam pad pripoji?

Jinak cilem je tedy mit funkcni OpenITG? (premyslim proc, kdyz vypada dosti podobne jako ITG for PC 2 R9, tedy aspon na venek)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
LoWang DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 29.09.2010
Příspěvky: 6
Citovat
to je právě ten důvod. Nejsem si jistý legálností, i když jsem někde četl že se jedná o komunitní projekt a navíc je to ke stažení na czechddr... :-\
Jen chci zkusit co nejvíc software a srovnat jak to funguje kdyby náhodou s jedním byly problémy třeba. V control panel / game controllers oba pady vidím a když spustím OpenITG a dám test input tak tam nejsou! A když je odpojím a připojím tak se na obrazovce nic neobjeví a ani v configure controls když šlapu na šipky tak to nereaguje. V In the Groove 2 PC nebo v Everstepu se pom připojení padu napíše controller 1 connected - automatically mapping controls nebo tak něco. Neni to pro mě zásadní, jen mě zajímalo jestli někdo neví co s tím, protože OpenITG se pořád vyvíjí takže možná to bude umět brzo něco zajímavého a mě to nebude fachčit holt...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LoWangOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na CzDDR je jen text, odkaz vede jinam. Obecne v tomhle svete nic moc zadarmo neni. Nebo spis program/prehravac ti daji zadarmo, pisnicky ne.

Takhle na dalku me nic konkretniho uz nenapada (jen spousta malinkych blbustek, protoze to muze fakt byt pak uz cimkoliv na co te nenapadne myslet - prava, atributy, cesta, viry, kolizni ovladac, ..). Fungovat by to melo, ale ocividne to tak neni.

OpenITG jde cestou co nejblize k ITG arkade.
EverStep pro lidi domu.
StepMania .. no, clovek uz pomalu ani nevi.

Zkus pripadne dalsi verze, jako SM-SSC, nebo uz hotove "packy" jako Mungyodance.

Vetsinou to neni tak uplne o funkcich, ale o vzhledu jaky si tam das. Nebo ve vetsine pripadu to tak je. Nejprve "aby to dobre vypadalo" a pak dalsi detaily (jako rychlost, presnost snimani, a tak).

PS: Klidne zkus i SM4 jestli bere.
Kdyz bude fungovat, tak volba vzhledu je uz jen detail.
PPS: Zkus i OpenITG beta1 nebo nejake alfa verze, jen pro zajimavost.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
OpenITG - nedetekovaný dance pad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)