DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Ceske DDR v mediich
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Ceske DDR v mediich
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Casopis 21. stoleti

Kdo si koupi casopis 21. stoleti ted aktuakne k cervnu 2005, ma moznost si schovat peknou tristrankovou reportaz o ceskem DDR.
Na techto lincich se muzete podivat na cernobilou nascanovanou verzi

Prvni strana http://www.molik.go.cz/ddr/media/DOC015.PDF
Dvoustrana http://www.molik.go.cz/ddr/media/DOC016.PDF


Reportaz psal Marek Kucharik
Fotodokumentace je vzata z techto stranek a od Xsofta
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Molik: Ten časopis už mám doma =)

A ještě jsem četla v jednom časopise (Level, ale nevím, které číslo)... Byl tam článek s názvem 10 nejlepších her pro vaše partnerky. První byly The Sims a druhý bylo DANCE DANCE REVOLUTION =) (bohužel o tom více psáno nebylo)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Level nafor a posli.

Ja uz mam doma 3 kousky 21. stoleti (kdyz jsem rekl ze chci 62.stol nechapali .. tak jsem musel rict 3x21 Wink)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Stoji to za to? ze bych zajel do mesta koupit, at nectu jen ty statnicovky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Bee_Boo napsal:
Stoji to za to? ze bych zajel do mesta koupit, at nectu jen ty statnicovky Very Happy
Jo je to dost vpoho pocteni, stoji to za to Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
hehe, zupa clanek ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
nechápu proč tam daly mojí fotku:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Cloud: no widis, ted ses slavnej, nechces bodyguarda? ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Dám vědětSmile))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Cloud: Tak tos byl ty? Já si říkala, že tu postavičku znám :wink: jen jsem si k ní nemohla přiřadit jméno
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak nekoho jsem identifikovala a nekoho ne.....
jinak pro to asi v pondeli posupajdim at mam co cist, az budu zase cekat u doktora se svoji opancerovanou nohou
ja uz chci zase hopsat!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
will napsal:
tak nekoho jsem identifikovala a nekoho ne.....
jinak pro to asi v pondeli posupajdim at mam co cist, az budu zase cekat u doktora se svoji opancerovanou nohou
ja uz chci zase hopsat!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

juj, cos delala? Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
jeejda, nerikej ze to mas z DDRka? Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
nominovala jsem se na mistrovstvi evropy v jednom takovym pochybnym sportu kterej delam, no a vymkla jsem si kotnik, takze ted mam na delsi dobu od behani i DDR pokoj... :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Zklamalo me, ze se o nas Praha 9 nezminila ani pismenkem. Ale nejsme jedini, DDM prahy 9 pod ktere jsme patrili a ktere zajistovalo celych 8 stanovist ma jednu radku ...

citace:
Dům dětí a mládeže Měšická připravil soutěže a atrakce pro děti od tří do čtrnácti let.


http://www.praha9.cz/?c_id=202


... mizerove.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ceske DDR v mediich
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)