DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Kterou nohou?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Trin napsal:
Tohle mi pripomina zacatek sweet. Nedokazu si predstavit, ze bych to daval jinak nez LPPLPP.

Tak nejak. Zacatek Sweeta, resp. jedo 1-2 obrazovky po startu davam pres LPPLPP a pak kdyz uz jdou sipky (pro me) trochu "normalne", prejdu na LPLPLP.. proste zatim nechci dat LPL LPL .. mam pak pocit ze si zablokuju nohu a nemam dost volnosti k tomu ji pouzivat dal. Trochu to taky zalezi na padu na jakem hraju.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gilhad DDR portal
Anonymní

Citovat
Ja bych to zahral LLPLLP nejak jsem si zvyknul brat levou noho sipky doleva a dozadu, zatimco pravou doprava a dopredu. Teda vetsinou, kdyz to jde Wink
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
tak ja sweeta na zacatku davam LPLPLP, s tim ze se jakoby natcim o 90° a nejak mi to jde lip nez LPPLPP
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Ehmm. V jakym mixu je ten váš sweet? Myslim že ho nemám.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
no momentalne se z internetu zcela vyparil (asi proto, ze jsem ho shanel) a ted je tady: http://xsuperloadx.wz.cz/ddr/songs/sweet.rar
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kterou nohou?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)