DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Pulnoc useri -[logout]-
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 85, 86, 87  Další
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
c-c-c nic to nevydrzi //padl
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
;D Gundam Seed je super ... ale nalivani zelenym cajikem uz me neudrzi vzhuru ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
co zas ja?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Ahoj!... Ta Final Fantasy 7 je ale blbost! Trikrat bojuju se Sephirothem a pokazde mi to spadne a poctvrte me zabije... Kdyby aspon pred nim byl save, ale ono neeee!... Uz me to nebavi... Kaslu na to!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
1001101 napsal:
Ahoj!... Ta Final Fantasy 7 je ale blbost! Trikrat bojuju se Sephirothem a pokazde mi to spadne a poctvrte me zabije... Kdyby aspon pred nim byl save, ale ono neeee!... Uz me to nebavi... Kaslu na to!!!



MWEHEHEHE, zajimavy zes to nepoznal driv a ty "blbosti" (imho jedne z nejlepsich her co znam) jsi venoval takovyho casu..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gee DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.08.2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava
Citovat
1001101 napsal:
Ahoj!... Ta Final Fantasy 7 je ale blbost! Trikrat bojuju se Sephirothem a pokazde mi to spadne a poctvrte me zabije... Kdyby aspon pred nim byl save, ale ono neeee!... Uz me to nebavi... Kaslu na to!!!


To je rouhani:oD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GeeOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Sumimasen... Neni to blbost... Blbost je jenom ten system savepointu >_<
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
1001101 napsal:
Blbost je jenom ten system savepointu >_<


Ani netusis jak moc se pletes Smile Ten system ma svoje logicke opodstatneni - napinavost a tudiz i hratelnost hry.. ja to ted hraju na tom emulatoru a tim ze muzu delat save kdykoliv o hodne prichazim..

To ze je podelana konverze te hry na PC (a proto ti to pada) je vec jina..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Grrr!!! Ja se z toho zblaznim!! Ten pitomy Safer Sephiroth se neda zabit!! >_< S tim co mam je proste nezabitelny!
Mohl by mi, prosim prosim, nekdo poradit, jak na nej?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Gee DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.08.2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava
Citovat
1001101 napsal:
Grrr!!! Ja se z toho zblaznim!! Ten pitomy Safer Sephiroth se neda zabit!! >_< S tim co mam je proste nezabitelny!
Mohl by mi, prosim prosim, nekdo poradit, jak na nej?


Mno podle me je hodne dulezity si predem poridit co nejvic lektvaru proti zmensovani, ci co von to delal, a pak uz jsem ho nejak udolal summonama povetsinou...ja osobne jsem se musel vratit k predchozim saveum, abych nakoupil ty lektvary, toze jinak bych ho asi nedal
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GeeOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Tak jsem ho dneska asi ve 4:30 dal! ^_^ Nejvetsi problem byl, ze jsem mel jenom jeden Megalixir a na Tornberry jsem nemel >_< Nakonec jsem pouzival hlavne wall+all, summony (Bahamut ZERO, Neo Bahamut, Bahamut a nakonec Ramuh), ultimu+hp absorb (to bylo asi nejdulezitejsi), elixiry, x-potiony a hlavne maiden kiss (proti zabam) - ve zmenseni se da kouzlit, tak jsem se ani neobtezoval... Nejvetsi strach jsem potom mel ze Supernovy, ze mi na nekoho hodi Confu a on vsechny pozabiji, coz se stalo az nakonec Cloudovi (ktery mel double cut, takze kdyby mu to vyslo, tak jsem mrtvy), ale tomu uz jsem urcil seslat Meteorain a ten se (kupodivu) uz seslal na Safer Sephirotha a zabil ho ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja jsem si hrala s PS2 kuk na v soucasne dobe na topic pod timto topicem a ted jdu nastvana zkusit jit spat...a zitra nejak dodelat veci do skoly...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Baf Twisted Evil

Pred chvili jsem se vratila a ted jdu hledat neco o tom case v Japonstine ... :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak jo, ja jsem dojel z brna, vzal jsem to pres HK na kafe Wink a ted mizim spat Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
takhle promarit noc... Rolling Eyes
spát... Surprised
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Pulnoc useri -[logout]-
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 7 z 87  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)