DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Neznámý a asi špatný pad
Neznámý a asi špatný pad
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Ahoj.

Na FF2005 jsem videl, jak tam vsichni pekne poskakujou, a jelikoz mam PS2, tak jsem si poridil dva pady a hru Dancing stage fever. Hra to neni spatna, ale ma hrozne malo skladeb Sad. Rozhodl jsem se, ze stahnu SM a "nekde" sezenu spravnej konektor Wink. To je vetsi problem nez jsem myslel. Budu ho objednavat z tech stranek, jak tu pisete, ale chci se zeptat:

Mam tenhle pad http://www.surtep.cz/www/index.php?vid=1438 . Mam si objednat na Playasia novej, nebo mi tenhle bude stacit????

A dalsi vec, nevite kde se u nas daji sehnat jine tanecni hry na PS2 ???? Nikde je nemohu najit.

Diky Iwan

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Re: Neznámý a asi špatný pad
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Iwan napsal:


A dalsi vec, nevite kde se u nas daji sehnat jine tanecni hry na PS2 ???? Nikde je nemohu najit.



S nejvetsi pravdepodobnosti uspejes nekde na DC++
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: Neznámý a asi špatný pad
Anonymní DDR portal


Citovat
S nejvetsi pravdepodobnosti uspejes nekde na DC++[/quote]


tam jsem se uz dival, nikdo to nema. Proc by taky PCčkaři davaly hry na PS do Dc++ ?? Very Happy
Re: Neznámý a asi špatný pad
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Anonymous napsal:
S nejvetsi pravdepodobnosti uspejes nekde na DC++



tam jsem se uz dival, nikdo to nema. Proc by taky PCčkaři davaly hry na PS do Dc++ ?? Very Happy[/quote]

No to zalezi na hubu, par zamerenych na ps2 hry existuje (a urcite neni jenom jeden..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Re: Neznámý a asi špatný pad
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
tam jsem se uz dival, nikdo to nema. Proc by taky PCčkaři davaly hry na PS do Dc++ ?? Very Happy[/quote]

No to zalezi na hubu, par zamerenych na ps2 hry existuje (a urcite neni jenom jeden..)[/quote]

a mohl by jsi mi dat jejich jmeno??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nejak se vam ta diskuze zvrhava v OT.
Na DC++ najdes vsechno = i PS2 iso. Ostatne ty najdes i na torrentech. Pouzivej Google a HubList

Tak a ted se vratte k puvodnimu tematu nebo to locknu. Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
xsoft napsal:
Nejak se vam ta diskuze zvrhava v OT.
Na DC++ najdes vsechno = i PS2 iso. Ostatne ty najdes i na torrentech. Pouzivej Google a HubList

Tak a ted se vratte k puvodnimu tematu nebo to locknu. Diky



OK, ty tady tomu velis Smile

Takze k puvodnimu tematu : je ten pad dostacujici??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Do 1- 4 tlapek a zacatky stacit bude. Pokud nema molitan. S molitanem muzes jit i na 8micky (nekddy i vic).

Pokud budes chtit hardpad, no problemo - koupit, postavit, nechat si postavit
Pokud chces lepsi softpad - muzes ho poupit pres PG (pripadne pres http://www.play-asia.com/SOap-23-83-st7-71-88-84-k.html )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
xsoft napsal:
Do 1- 4 tlapek a zacatky stacit bude. Pokud nema molitan. S molitanem muzes jit i na 8micky (nekddy i vic).

Pokud budes chtit hardpad, no problemo - koupit, postavit, nechat si postavit
Pokud chces lepsi softpad - muzes ho poupit pres PG (pripadne pres http://www.play-asia.com/SOap-23-83-st7-71-88-84-k.html )


no ja uz na nem hraju od FF a porad drzit, zvladam skladby tak do 5 tlapek, nekdy i vic. Nejdou mi ty, kde jsou pul doby Sad snad se i to casem naucim.

asi budu chtit koupit nejaky pady( asi soft), ale nejdrive redukce, bez toho to nejde.
Mam pocit, ze CR je odriznuta od veskeryho deni. Nic, co clovek potrebuje se tu neda koupit Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Neboj .. snazime se to zmenit.
Redukci:
http://www.positivegaming.com/shop/index.php?viewitem=19 nebo
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-n-15-dual%2Bshooter-70-1b5.html
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
na ten z Playasia jsem se uz dival. Sam jsi pasal ze je nejlepsi. Ted uz jen sehnat kreditku a objednat.

Co jsem zatim zazil ja, tak kdyz jsem se zminil o DDR, atk se na mne divali jak na blazna Smile ale kdyz u mne byli a proskakali celou noc, tak zmenili nazor Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Asi tak .. Dual shootera taky mam a maka dobre.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
prohlizel jsem ty pady..... ma v CR nekdo ten kovovej s drzadlem za 150 US ?????

Vipada nejlip:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Mam TX100 = ten bez drzadla.
Ja bych moc neveril tomu jak moc bude t drzadlo stabilni a ze ho neurves.

Kdyztak se poohledni po TX4000.
PS: Jinak uz jsme zase u redukci a hardpadu. Procti forum, mas na to cas, a kdyztak se zeptej v prislusne kategorii. Takhle moc nepomuzes tem co to po tobe budou cist.
PSS: Nejlip vypada CF.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
Jasne, presunu se tam Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Neznámý a asi špatný pad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)