DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď hard pad + pripojeni pres klavesnici + nákres + foto + díly
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jakoze gratz, taky bych chtel mit takovou pudu sklep a vubec barak, u nas se najde jen minimum materialu Smile dost dobry vykon Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
takže asi posledni news report... aneb zas jsem to rozkladal

všechno sem složil dohromady... desku jsem prisrouboval, koberec zastrihnul a prinapinackoval... a pak huraaa na skakani

tak jsem pustil do zacatku nejaky easy song... jj pohodicka vsechno chodi ... pak neco rychlejsiho co jsem driv dal bez zemnici desky... a ejhle .. dal jsem to ale jen horko tezko... tak jsem jel jeste par dalsich songu a zjistil jsem ze to funguje ale je to malo citlive-- musi se na to hooodne dupat... tak sem premyslel dlouho zda se mi to vubec che rozdelavat a co bych tam dal za material... pak jsem jel par songu s freezama... a kdyz tam byl freeze co s jednou nohou drzel a druhou novou se vyklepavaly dalsi sipky tak se freeze zrusil pri preneseni vahy... takze pad k nicemu...

rozhodl jsem se tedy ze ho rozeberu... uff ... tuny napinacku... vrutem sem se bodnul do prstu Smile ale nakonec sem to rozbral... vyhazel jsem ty koberovy pasky.... a premyslel co tam dam... najednou mi blesklo ... jestli si vzpominate jak jsem tady psal ze chci mit povrch z korku... tak nakonec jsem ho nepouzil... takze sm se rozhodl ze zkusim ten korek jako mezivrstvu... nastrihal jsem ho tedy a sup tam s nim.... jenze... by zase moc hubeny a tak se obcas nektere sipky mackali sami... pac ty hlinikove dotykove plochy nejsou uplne rovne... ale na to jsem prisel az kdyz sem tam uz mel prisroubovanou zemnici desku... hmmm takze zese odsroubovat a asi pul hodiny jsem ruzna mista podkladal odřezky korku a lepil jsem je tam takovym tim skolnim lepidlem jak se vysouva jak rtenka... nakonec jsem dosahl kyzeneho efektu... pad je pekfektne citlivy... ovsem nemacka se sam... super... take slozit zas vsechno a uz to funguje

huray... pad je ready... jde se skakat... tst. funguje perfektne... teda alespon na songy ktery davam.... tj max 5 vyjimecne 6 tlapek....

jeste hodim screen songu ktery mi dal zatim nejvic prace udupat do prislusneho threadu v hlavni diskuzi...
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
update .. hodil jsem nejake info do prvniho postu v obrazku
peterxxl DDR portal
Anonymní

Citovat
takze update... fotky hotoveho padu ve druhem postu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Dobre, jedna jedina pripominka, zkus fotky pred tim nez je sem cpes nejak rozumne resizovat, to rozliseni v jakym jsou tyhle je strasne velky, tudiz scroll pres dva screeny Very Happy a navic loading timy se protahujou do aleluja.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

hard pad + pripojeni pres klavesnici + nákres + foto + díly
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)