DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Nekonecny pribeh
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Chvíli se nejistě rozhlíží kolem a když vidí, že tu není nic zajímavého kromě křísení Binárka, dohání Molíka a Seqoy.
Počkejte na mě! volá za nimi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Molik si za dvermi povida se Seqoy a probiraji bojovy plan (respektive cekaji jestli se jeste nekdo prida) a v posledni chvili uskakuji pred pribihajici Sheilou, ktera se celkem nekontrolovatelne vyritila ze dveri a nevedela o nich...


Vida uz jsme tri... jeste nekdo bezi za tebou ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gee DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.08.2005
Příspěvky: 8
Bydliště: Jihlava
Citovat
Nejistě a pomalu se červenajíc vynořil se ze tmy
Ehm...ja tady nerad toooo....se vtěrkuju, ale mě jako tahle osoba ukazuje nenápadně na Seqoyku řekla ať se tu zastavím...k jako sem se řekl, že se podívám, co ko se tu děje...ehm. Brý den...
Utíká obejmout Seqoyku, zdraví ostatní zádveřníky a okoukává situaci[/i]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GeeOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ano, běží ! odpoví Molíkovi a vrhá se směrem ke dveřím, kam přibíhá Gee. S výkřikem Onii-saaan skočí na běžícího Geeho a povalí ho na zem.
Tak si přece jen dorazil.
Tak už jsme čtyři...připojí se ještě někdo ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Ehmm.. nooo... errr... já... noo.. víte... nechtěla jsem vás porazit.. ehm.. nooo já... nevšimla jsem si vás
usmívá se a představuje si nad hlavou svatozář
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Zprava od Martyho ? Jak ? Tady ? Rozhlizim se kolem a hledam nejake dalsi temne misto, ale nic nevidim. Najdeme ho cestou ... uz by sme mely jit Wink Koukam ze stejnou zpravu dostali i jini a jsou z ni stejne zmateni jako ja - tady prece mobily nejdou ... chmm ... tak si muzeme posilat zpravy! Bee prisel na to same, oba na sebe souhlasne kyvneme hlavou a ja ted uz v klidu odchazim se svoji patraci skupinkou pryc ... pujdem treba do prava, je to jedno

Tak jdeme, kdo bude chtit, ten nas dozene. Kdyz se nekdo ztrati, pokuste se vratit sem...

a vydavame se chodbou napravo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Vyborne, tim je vyresen problem komunikace, vida ze patraci skupina odchazi presouvam se k masine a hledam nejake alternativni ovladani Hmm, nejake navrhy co s tim?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Heej, ta chodba je ale dlouhá a je tu hrozná tma stěžuje si Seqoyka, přičemž se křečovitě drží Sheily a Geeho, protože opravdu nevidí ani na krok.
Hele, ale já vám něco řeknu, já mám problém....my jsme to ještě neřešili, ale je to fakt závažný...Kde jsou tu záchody ? Mně se chce totiž úplně hrozně čůrat...Stanovila bych to prvním cílem naší pátrací skupiny, najít záchody !
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Drží se Seqojky a doufá, že ta vidí na cestu líp než ona...
Souhlasím, ne že by to bylo u mě tak akutní, ale určitě se časem budou hodit!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
a Ed se nudi...sedi uprostred mistnosti a rozhlizi se.Tady se Bee_Boo se hrabe v ty divny masine, tamhle Shinobu krisi Binarka...copak a holka nevidi, ze uz to bezvedomi jen hraje?!?! :wink:
no nic, pokrci rameny a vytahne si notebook, v tu chvili se ji na xichte objevi dabelskej skleb..

budu si hrat s Martym! ja mu dam!hackerka jsem tady jedine ja! Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Martin se právě probral ve výklenku, kde se předtím objevil a v zápětí usnul. Rozhlíží se kolem a zhodnocuje situaci. Potichu si pro sebe zamumlá

Tady snad někdo dělá něco rozumnýho. A možná budou i mít výsledky. Hmmmm ......
To rozhodně nepřipustím.

Zrak mu padne na Will, která se s ďábelským šklebem hrabe v notebooku. A na BeeBooa, a na spoustu nářadí kolem něj.
Jedna šílená hackerka - máme.
Bezdrátová síť - máme.
PDAčko - támhle nějaké zůstalo po XSoftovi.
kabel - máme.
Připojení vnitřní síť tohohle místa - nejsem si jistý, ale ten stroj, co se v něm Bee hrabe tak je zřejmě připojený, má zezadu příslušné výstupy ...
To by mělo stačit.

Nenápadně se vyplíží z výklenku, vezme PDačko a kabel, p-o-t-i-c-h-o-u-č-k-u obejde Beebooa a zapojí to do divného stroje.

Taak teď ještě nastavit propojení - hotovo.
Teď se jen nenápadně stáhnout z dohledu a počkat na výsledek. Nevím co to bude, ale jistě něco zajímavého.
heh heh
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
plne zabran do demontaze predniho panelu a vnitrnosti "arkady" si opravdu martina nevsimnu, avsak vsimnu si kopance kterej se mnou prasti na pady JAU SAKURA, au co to sakra, kdo tam dal tu elektriku!!! vsak ja ti ukazu!!! masino jedna ... spise nez vazne tak ze srandy prohlasim pocitaci earl grey, horky Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Shinobu se konecne podarilo vzkrisit Binarka a tomu, kdyz si uvedomil, ze to nebyl jenom sen, se objevily v ocich slzy stesti. "Shinobu!... Ty jsi... skutecna...?" Shinobu se na nej jenom nechapave, ale stastne z toho, ze se uz probral, diva. Pak najednou promluvi "Jsi v poradku? Mela jsem o tebe strasny strach! Omdlel jsi..." a Binarek odpovedel "Uz jsem v poradku... Diky tobe..." Shinobu se stydlive zacervenala a pak rekla "Tvi kamaradi neco delaji... Mozna bys jim mel pomoct..." Binarek se zamyslene podival na Shinobu a zeptal se ji "Tak me napada... Nevis ty nahodou neco o tom, kde jsme?" "Promin, ale nevim. Byla jsem ve svem pokoji v Hinata Sou, kdyz jsem se najednou objevila tady a... ted si uvedomuju, ze jsem o vas predem vedela, ale vubec nevim, jak je to mozne..." "Netrap se tim. Pojd se mnou. Pujdeme pomoct ostatnim." Binarek se rozhledl po okoli a vsiml si, ze lidi nejak ubylo, tak se zeptal tech, co zbyli "Co se stalo? Kde jsou ostatni?"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
...


Naposledy upravil Marty dne čt, 22.červen 2006, 14:01, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Falco vytahuje uz druhou bagetu a jeste s otevrenou PET lahvi Spritu dojde k Marty a naklani se k obrazovce (zaroven ukusuje syrovou bagetu), aby zjistil co se deje...
Jeste dalsi lok Spritu ktery ukapne smerem ke klavesam...
"Ehm, promin Smile "
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
Nekonecny pribeh
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)