DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 4. 12. 2005 (neděle) Sraz u Hexe v práci
4. 12. 2005 (neděle) Sraz u Hexe v práci
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Slyšte slyšte! Důležité hlášení!!!

Dne 4.12.2005 se koná "sraz" u Hexe v práci! Je to v Parku Hostivař a jak Hex řekl, všichni (kromě Clouda, to mám zdůraznit) jste srdečně zváni!

Sraz by byl řekněme na vysočanský, odkud by se pokračovalo autobusem 177 do Hostivaře. Bude to určitě strašně fajný, řekněte, kdo máte čas a chtěli byste přijít =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Nedele, zejo ?

Ale jo, objevit se tam muzu...

Ehh... v kolik ? Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Juuuu, taky bych zasel Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Mnoo... já bych to viděla tak možná... okolo jedný, druhý?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Sheilo, nevis jestli pak neexistuje zpatky odtamtad nejaky lepsi spojeni smer modrany/chodov? Co ja vim tak do parku hostivar se jezdi fakt debilne MHD (byl jsem tam mockrat ale vzdycky autem). Ono pak pro mne nebo pro Filipa je totiz cesta zpatky zase pres vysocanskou celkem oklika Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
WerK napsal:
Sheilo, nevis jestli pak neexistuje zpatky odtamtad nejaky lepsi spojeni smer modrany/chodov? Co ja vim tak do parku hostivar se jezdi fakt debilne MHD (byl jsem tam mockrat ale vzdycky autem). Ono pak pro mne nebo pro Filipa je totiz cesta zpatky zase pres vysocanskou celkem oklika Smile


Spis by stacil nazev zastavky, 177 jezdi i z Chodova (anebo 154)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
jaj, já chci spoj do Modřan...a ne přes vysočanskou...možná bych přišla, pokud dostanu svolení:))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
...


Naposledy upravil Marty dne čt, 22.červen 2006, 14:09, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tááákže... Kde Hexe najdeme vím... Bude mít radost, že přijdeme Twisted Evil ... ba ne, říkal mi ať přijdu a když jsem řekla, že nejspíš půjdeme do čajovny, tak prej máme přijít všicí =)
Mnoo... Tedy dáme sraz v Hostivaři... Ať se nehádáme ohledně tý Vysočanský...
Tzn.: Final - Všichni buďte ve 14.30 na výstupní 177, vyhovuje? Jestli ne, ještě to můžem změnit, ale takhle si myslím, že to bude ouki...

Seqoy: Proč bys neměla dostat svolení? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Taakže, 14:30, zastávka 177čky Na Groši ? OK, budu tam:o))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
JO!!! Všichni přijďte, bude to sranda... pak to můžeme zatáhnout... třeba do čajky... a třeba taky ne... Laughing Těším se na vás :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
O hodně jste přišli saláti Laughing Laughing Laughing
mno dobře... nic významnýho se nedělo... pokecali jsme... Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Ale stejně, bylo to fajn:)) A já chci létající UFO :oDD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Dostali jste z nej to video? No nic. Tak priste.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Heh, koukám že o získávání věcí od Hexe bude pro příště docela zájem Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
4. 12. 2005 (neděle) Sraz u Hexe v práci
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)