DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Dance Mat
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Dance Mat
Bee_Boo DDR portal
Anonymní

Citovat
Zdrawicko, velice vazne shanim nejaky dwa softpady a redukci do PCdla, v brne v gamestation Arrow (www.gamestation.cz) mi nabidli tohle:
Dance Mat 890,-
Deluxe Ignition Padded Dance Mat 1690,-

dodani do 10 dnu.
Nutna platba predem.
maji tam i nejakej prevodnik PS2/PC USB Arrow (http://www.gamestation.cz/inshop/scripts/detail.asp?itemId=38&level=23)
muzete na to nekdo mrknout a dat mi vedet? Pliiiiz
Pripadne kdokoliv kdo ted hodla kupovat z playasie tak mi taky dejte vedet na emaila: ondrej.b"zavinac"centrum.cz :wink:
Diq Very Happy
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zdar, tak tuhle redukci jsem mel pribalenou k hardpadu TX1000 na DDR a reaguje docela dost pomalu, v praxi (na DDR) nepouzitelne. Doporucuji prejit na Dual Shootera ci neco podobneho.

Jinak cena za pad se mi zda .. no .. trochu velka.

Radeji jukni sem http://www.play-asia.com/paOS-14-71-88.html na PlayAsii, pokud se domluvis jeste s nekym a vezmete jich vic .. muzete usetrit na postovnim.

PS: Jestli si chces DDR zkusit "nazivo" / naboso ... pris tenhle weekend na Pragocon (www.pragocon.tk). Kdyztak me tam nekde najdi a muzeme dat rec o padech.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ahoj, Bee_Boo

Muzu doporucit soft pady Deluxe Ingenion ze stranky www.play-asia.com konkretneji Arrow http://www.play-asia.com/SOap-23-83-st7-71-2a-84-j-70-5wj.htm
Lidi co je vlastnime uz je vic a vsichni jsme zatim spokojeni. Stranek se nedes, pady jsou skladem v nemecku (cca 10 dni lhuta dodani). A pokud mas sikovne kamarady, nepotrebujes platit za reduxe. Xboxi usb odpovida PCckovskemu usb, staci jen pripajet koncovku. Navod mame ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Diiiky
Bee_Boo DDR portal
Anonymní

Citovat
Diky moc, me taky tech 1700,- za pad prijde ponekud prehnane, takze timto davam na vedomost ze bych objednal nejaky pady, kdo se prida?
Btw. na kolik vyjde postovny+balny cca???
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdyz si to zkusis objedna a jakoby poslat .. da ti to na vyber i s cenou.

Jinak treba hardpad co stal 109dolaru mel 17kilo a 30dolaru postovny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak to docela jde, mel jsem obavy aby to nebyly nejaky neuveritelny castky nekolikanasobne prevysujici cenu samotneho padu ...
Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
2 Bee_Boo
Feton DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.02.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Citovat
Uz jsi si to koupil??? (doufam ze jeste ne :oops: ), pac bych se k tomu nakupu rad pripojil Very Happy jen to postovny je porad takovy jako ze hodne vysoky 72$ takze nevim kde xsoft vzal tech 30$???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FetonOdeslat soukromou zprávu
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Arrow www.play-asia.com

Zalezi na tom, jaky typ dopravy si vyberes... ta cena je rozdilna.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Neni nahodou cena 1700 za dva pady ? :wink: Jeden vyjde cca na 780 kc (bez postovneho)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Feton:
Skoda, uz jsem objednal jeste s kamosem, dve ty komba po dvou matech.
Doufam ze mi to tim DHLkem prijde do zitra, a musis kupovat takovy ty maty co maj v nemecku, za nazvem je mala vlajecka EU, to mas pak postovny za par supu (specielne za ty dve comba to bylo 27 dolaru a posilaji to z nemecka DHLkem), a pokud chces i dualshooter tak ten objednej zvlast odtamtud, v bubblepacku stoji postovny na jeden 4 dolary.
Pulda: no ono je to podle vahy, kdyz si nechas poslat mat letecky tak to bude pekelne drahy, ,me by to vyslo v jedne objednavce na 150 dolacu, spis myslim ze xsoft to mel taky z deutschlandu. ale netvrdim to jiste Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
to Molik:
neni, to jsem se ptal orientacne v obchode, tam by nas obrali i o kalhoty a spodary a jeste mi s nima zamavali Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Feton DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.02.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Citovat
to Bee_Boo

No nevadi aha aha takze jen ty s Eu znackou jen u toho Dual Shootru jsem nepobral jakze to ?? Objednat to primo tam ehm kde? Protoze na Play-Asia neni s Eu vlajeckou :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FetonOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mno takze jeste jednou, ja vim ze pisu zmatene, delam to tak vzdycky.

Dancematy:
ty s EU vlajeckou jdou objednat jen samostatne, takze do te objednavky nemuzes zahrnout neco jineho, aspon tak jsem to z toho jejich systemu pochopil. Naprikald si objednas jako ja tohle: http://www.play-asia.com/paOS-13-71-88-70-38y.html
a postovne te z nemecka DHLkem vyjde okolo 20dolaru (ja to bral dvakrat tak sem to mel za 31). jde jen o to ze to je balik dvou dancematu, ale proc ne, kdyz ti vydrzi Smile

Dualshooter: predpokladam ze ho budes objednavat taky, ten si objednas primo jako separatni objednavku a nechas si ho poslat Airmail Bubblepackem kterej stoji zminovane 4 dolary tzn. 14,90 + 4 = 18,90 dolaru za dualshooter.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jeste k tomu proc to mel Xsoft tak levny, taky mel ten pad z nemecka Smile uz jsem si te nenapadne vlajecky vedle toho vsiml, jestli neumru tak si ho k vanocum asi taky objednam Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Softpad jsem koupil posledni z CR.
Hardpad .. kdyby ses na nej kouknul, videl by si tam znacku EU.

Jinak schvalne .. jakej je rozil mezi timhle (coz mam):
http://www.play-asia.com/SOap-23-83-st7-71-2a-15-tx1000-84-j-70-2fh.html

a timhle (coz nemam):
http://www.play-asia.com/SOap-23-83-st7-71-88-77-1-15-tx1000-84-j-70-29f.html

DualShootery jsem kupoval 2, takze 15x2 + 7.80 postovny za oba (za jeden to bylo asi 4.90). Zalezi cim to posles. Ja volil to nejlevnejsi a dorazil velmi rychle.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Dance Mat
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)