DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! TV tipy
Jdi na stránku 1, 2  Další
TV tipy
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Prestoze na TV moc nekoukam (proc taky, kdyz na siti je vsechno par let dopredu), ale rekl jsem si ze by se mohl zalozit topic s doporucenim na co koukat. Tak ja zacnu:


Arrow pondeli - 16.1. - 22.40 - prima
Hele, vole, kde mám káru? http://365dni.sms.cz/index.php?typ=televize&podtyp=

(jsem zvedavy jak prelozi ".. and then .. and then .. and then .. and then ..")
Pak je taky Brutalni Nikita (premierova rada .. minule zarval Birkof)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Brutalni Nikita je super ... akorat skoda ze ji davaji tak pozde Sad (TV v pokoji nemam, pze je to zbytecnost a v obyvaku a loznici se chrape ... takze zbyva jedine kuchyn a to mam vzdycky total vykroucenou hlavu Very Happy)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Mno ted budou zasejk davat Zaklinace (serial) ale taky pozde Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
mno tak zrovna zaklinace si ujit necham zcela dobrovolne, pac mam film, coz je akorat sestrihanej serial a serial uz jsem taky videla a teda NIC MOC
prej ale zase budou davat kruh...to vrele doporucuju Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
will napsal:
mno tak zrovna zaklinace si ujit necham zcela dobrovolne, pac mam film, coz je akorat sestrihanej serial a serial uz jsem taky videla a teda NIC MOC
prej ale zase budou davat kruh...to vrele doporucuju Twisted Evil
Jee, Kruh je naprosto rulezni horror, spolecne s Okem patri mezi moje nejoblibenejsi horory (ja se u hororu hrozne moc bojim, bavi me to Very Happy). Taky _skvelej_ horror, ale trochu jinyho zanru je Saw a bratricek Saw 2 ... neni to horor v pravym slova smyslu, ale naprosto genialne tisnivej ermmm ... thriller ?Smile asi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Me se z hororu libi oldschoolovej... Sliz 1 a Sliz 2 Smile, Kukurisny deti taky jdou
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
Werk: je videt, ze mas fkus Cool Laughing kruh je proste klasika, oko zrovna tak......ty Saw jsem sice nevidela ale zato si sem tam libuju v naprosto prisernejch beckovejch hororech. resident evil znam uz skoro zpameti ^^;; ten ale hned tak asi davat nebudou Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
will napsal:
Werk: je videt, ze mas fkus Cool Laughing kruh je proste klasika, oko zrovna tak......ty Saw jsem sice nevidela ale zato si sem tam libuju v naprosto prisernejch beckovejch hororech. resident evil znam uz skoro zpameti ^^;; ten ale hned tak asi davat nebudou Shocked
Hehe, Resident Evil ... to ani neni horor ale vtipek (miluju tu scenku v "laserovy mistnosti" Very Happy). To u takovyho Oka jsem mel pocit ze se fakt strachy zblaznim Very HappyD (viz. scenka "Co delas na my zidli ?!", ve vytahu atd. Very Happy). Skoda ze jsi Sawiky nevidela, jestli budes na pragaci, tak ti je muzu smahnout ... ja se teda priznam, ze jsem kazdej Saw videl jenom jednou protoze ... hm, rekneme ze nemam rad krvavy horory a to co je mistama v Saw je opravdu, ale opravdu nechutny ... ale co, nechas se prekvapit Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Iwan DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.10.2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Praha
Citovat
jedine LOST na AXN dnes v 19:15 a nebo na DC++ Wink
kdo nevidel, nepochopi Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele IwanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Laserova mistnost .. pekny, asi ho to docela nastvalo nez ho to *******
Saw ... 1 zajimavy projekt, 2 zajimava myslenka (kdyz pochopite keci okolo)
Lost na AXN nekoukam (mod stary filmy), na DC taky ne .. ale to co je na Torrentehc je super. Uz dlouho si nekecali s Waltem po ICQ, co? Wink Jinak pekny si to pauzovat a hledat hidden mise (jako treba zabery v security systemu - cerny oblak), ale dosti spoilerovani. Kouknete na to od zacatku, je to .. dobry. (dalsi info radeji resit v novem topicu, pokud jste taky Ztraceni)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
xsoft napsal:
Laserova mistnost .. pekny, asi ho to docela nastvalo nez ho to *******
Saw ... 1 zajimavy projekt, 2 zajimava myslenka (kdyz pochopite keci okolo)
Lost na AXN nekoukam (mod stary filmy), na DC taky ne .. ale to co je na Torrentehc je super. Uz dlouho si nekecali s Waltem po ICQ, co? Wink Jinak pekny si to pauzovat a hledat hidden mise (jako treba zabery v security systemu - cerny oblak), ale dosti spoilerovani. Kouknete na to od zacatku, je to .. dobry. (dalsi info radeji resit v novem topicu, pokud jste taky Ztraceni)
Ted jsem hodil okem na CSFD a Lost ma 94% takze by to asi stalo za hrich Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
a jeeeje, dalsi co si filmy vybira pres CSFD Laughing
jasne ze je resident evil ftipek...to je takovej ten film, co ho pustim kdyz prijdu driv dom a neco vytvarim, tak si to pustim a jen posloucham, takova oddechovka....znam uz to skoro zpameti Laughing
ale jeden dobrej vyrok tam byl- I AM A BAD, BAD GIRL ....to je u me taky celkem casto slyset Laughing
a uz myvalim mestem a korporaci destnik koncim Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
CT2 now
... no kdyz to nestihnete, tak Cervenyho trpaslika vam opakuji v 4:25 rano na CT1
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak zejtra 21:05 na ct1 kruh a taky koukam, ze zase davaj scooby-doo , jenze asi od pul osmy rano a to obvykle jeste spim..
no ale pripomina mi to tenhle obrazek: scooby doo meets love hina
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
jestli jeste nespite tak ted koukejte na nove na Soguna :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
TV tipy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)