DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Pragocon 2005 - dotazy náštěvníků
Pragocon 2005 - dotazy náštěvníků
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pokud se vám DDR na Pragoconu 2005 líbilo, jsme jedině rádi. Prosím napište nám vaše zážitky, co na DDR říkáte,... Jsou vítány i otázky a návrhy na vylepšení, které se budou hodit až budeme na Avalconu 2005 DDRko opět prezentovat. Máte se na co těšit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Pragocon 2005 - dotazy náštěvníků
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
xsoft napsal:
Pokud se vám DDR na Pragoconu 2005 líbilo, jsme jedině rádi. Prosím napište nám vaše zážitky, co na DDR říkáte,... Jsou vítány i otázky a návrhy na vylepšení, které se budou hodit až budeme na Avalconu 2005 DDRko opět prezentovat. Máte se na co těšit.


Řekl bych že prezentace DDR byla zvládnutá dobře - lidi co se o to starali trpělivé nám začátečníkům vysvětlovali ovládání, bylo tam hodně místa (nebyl problém si zkusit i hodně písniček za sebou - hlavně v pátek v Sushi-ye..). Vím že jsem se tam tehdy ptal na to kde sehnat písničky - na netu toho moc neni (buď neumím googlovat, nebo - což mi přijde logičtější - se nejedná o moc legální věc).A je mi hrozně líto že jsem nestihl workshop..

Jinak DDR se mi mooc líbilo - už jsem se byl poptat v Bauhausu po dŕevotřísce, ale bohužel neměli :cry: - takže stavbu padu odkládám na pŕíští týden (a jsem rád že v tom nejedu sám - budeme to stavět s kamarádama dohromady, takže by sme to mohli i nějak zdokumetovat, někteří mají i docela zajímavé koncepce) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Diky, projed forum a moje stranky, ted uz tam jsou linky na sosani DDRka i neco vic k vyrobe tech padu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Filip-san: Jé, nechtěli byste mě přibrat?^-^ (Já bych stejně potřebovala nějak naživo vysvětlit, jak to zapojit a tak..^-^; )

DDR na PGC bylo super, i když jsem se k tomu zas tak moc nedostala..^-^

Ale skákala jsem tam na písničku Soramimi cake a o deset minut později mi psal kamarád, že má mé video na DDR..^-^;;; Dodnes nevím, kdo to natočil a poslal mu to. Ale jestli tu je, ať se kouká přiznat!^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
hmmm
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Rin: Právě na Výrobě dvou padů pracuji:-) je to vcelku v poho...akorát potřebuješ někoho kdo je zručnej s pájkou...Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Rin > video posles ? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Hexeus: A pošleš mi návod?^-^
(ne že bych to dělala já, ale uvrtala bych do toho tátu~-^)

Molik: No, klidně můžu, jenom nevím kam~-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Rin> jak je to velike ? Nemas treba misto na nejakem ftp ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Molik: 4,5 MB^-^

A místo není..^-^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
No kdyz mi napisete tak zapnu svoje FTP a pres to to muzete presosat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pragocon 2005 - dotazy náštěvníků
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)