DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Ranni Useri -[login]-
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 46, 47, 48  Další
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
A drzte mi prosim palce, aby mi dneska uz prisel DualShooter Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Astro napsal:
A drzte mi prosim palce, aby mi dneska uz prisel DualShooter Smile)

Kdy jsi objednaval? Ale jinak to cekani na prevodnik znam Smile ja osobne sice mel prevodniky tyden na stole poprve a cekal na pady Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
hehe nojo ja to mam presne obracene, pad se mi tu tejden vali a cekam na prevodnik Very Happy Minulej ctvrtek sem to objednaval
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Hezke sladke ranko vsem ^_~ Z postele rovnou k vysavaci,kartaci,mobu a hadru tomu se rika probuzeni ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Wow, toho avatara jsem se docela lekl. Me nevadi ze musim rano vstat, ale vadi mi ze musim neco delat:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
mrtvola byla vstanuta.... yawn
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Kdo nevstava s nama, vstava proti nam. ( a tise mu to zavidim ) Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak teda bre rano, uuuuaaaaaahaaaaam evo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
Tak a je tu dalsi otravne pondeli a jedine co je na nem pozitivni je dalsi sance ze prijde zasilka z play asia, preji dobre rano Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Pak nam doufam ukazes co ti prislo:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Pondeli -_- ..... brzoooo -_- ... *miri kusi na ptaka na stromku pred oknem co mu od 3 nedovolil spat* vlak do prahy za hodinu *usina na jizdnim radu* hajiiii
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jak pondeli, zadne depreze Wink

Si tak vzdycky vzpomenu na byvalou spoluzacku ze stredni, jak nabehla rano v pondeli na nultou hodinu (od 7mi) pred tabuli a pekne nahlas prez tu spici tridu zakricela: Uz se nam to sobotiiiii
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Neposloucham ho neposloucham ho, jestli ho zacnu poslouchat usnu, neposlooucham ho neposlooucham hooooo ....
(preklad pro nevidici ...::../...:;;;:::,,,...|O|)
jezisi co ja delam na prednasce. ...
ha jake represe?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
Cloud napsal:
Pak nam doufam ukazes co ti prislo:)


Jen zcela obycejny DualShooter, ale ja se proste tesim jak dite na lizatko Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Mami,prosim rekni mi proc ten ptak sedi v nasem bloku. T_T asi 500 lidi se diky nemu nemuze vubec vychrapat. Ve 3 rano se posadi na strom a do 6 az 7mi nezavre tlamu. Pak se Ztoci do klubicka a usne .... a sidliste se meni v zombieland diky nemu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ranni Useri -[login]-
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 6 z 48  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)