DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 9. 3. 2005 (streda) - 3DDX
Jdi na stránku 1, 2  Další
9. 3. 2005 (streda) - 3DDX
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jo, mam cestu pres Prahu tuhle stredu (musim se stavit pro vyhorelou N-Gage), takze si stavim a skocim na 3DDXko. Vsichni vytani. Molik se taky pokusi dostavit a kdo bude mit tu dobu cas tak pridte.

Zacatek v 17 hodin (mozna se ja trochu zpozdim jiky servisu), ale nekdo tam bude cekat. Nejpozdeji v 18 tam budu ale spis driv.

Vemte si boty a dvacetikoruny Smile + napiste kdo prijde (i nezavazne).

PS: Dalsi bude 20.3. (nedele) od 11-13hodin, ten jeste upresnim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Budu tam na vas cekat od 5ti a vemte si sebou i piti. Me uz vsichni znate ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Nikdo se nehlasi? Preci nechcete abych tam utratila tolik penez Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Telecon je opraveny, takze tam zejtra nepojedu jen za zabavou. Jeste muzu rano prehodit cviko a tak hodinku usetrit .. zalezi jak mate cas vy ostatni. Zatim ale plati ta 17. hodina.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hmm
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Du stoprocentně...nějak se tam dovalím.-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
vyborne :wink: najdes nas ?


[edited] kdo jeste nevi kde to je

Virtual Game hall v Carrefouru na Smichove
Metro B stanice Andel
Tram tusim 14, 12, 10, 7, 4

nebo forum 3DDX ...


Naposledy upravil molik dne út, 8.březen 2005, 21:29, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
..najde
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hmmm
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Najdu...ovšem..asi dorazím později...ale příjdu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Za 5 minut vyrazim. Chtel bych tam na 5tou byt. Sice se tam zrdrime .. ale pochybuju ze tam budu az do 23:00 :wink: Ona kazda zabana neco stoji .. i tak tam budu dlouho. SNAD TO NEBUDE ZASE ROZFLAKANY.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hmm no, pri rozflakanem 3DDX uz rozjizdim nahradni plan ... :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
========================================================

Sraz je za nami, piste vase zazitky. Fotky budou co nevidet.

Tak, jak ze to probihal muj den? Rano cviko z .NETek, pak se u ma stavila Molik, odzkousela si hardpad aby se mohla rozhodnou na jake "rohozce" bude opotrebovavat sve nohy. Preci jen hardpad neni levna zalezitost, tak jsem ji snad pomohl pri rozhodovani samovyroba/TX1000. Final vysledek uvidime vecer po 3DDX (ale vypada to preci jen na TX1000 .. a tak je to spravne, viiide DDRka viiiice zabavy).

Nasledovala cesta do Prahy, skaknul jsem si do servisu pro byhoreli telefon a supito presto na sraz. Porotoze mi vyprsel token na listku do metra, nemohl jsem na lidi v metru cekat a vydupak schody (eskalator) k 3DDX. Nasel jsem tam Otu a Martina (oba v neobvyklich habitech). To bylo tak 16:50 a 15-20 minut jsme cekali na zbytek diskutujice o cata^2 songach.

Kdyz dorazil i zbytek (Molik + onen dotazeny clovicek z metra), skakli jsme k 3DDX. Obsula udelala onen znamy trik, strcila ruku do mlynku na maso .. teda do arcade a jakoby nam trochu pridala hlasitost. Po 2-3 kreditech jsme ji jeste trochu ukacali, nic moc, ale no .. slo to (i kdyz se to misty tlouklo s radiem). Je fakt super ze nam za 1 minci (20,-) davaji 3 krediti O.O To ale nikomu nerikejte, alepon bude 3x vice zabavy (opravdu to predtim bylo 1 kredit = 20 kacek = 3 songy, ted teda 20,- = 3 kredity = 9 songu .. kdyz neFailnete). Zkouselo so plno veci .. asi vse zname, od Puka, pred LaVivu, Marii, Obba, Parkrat i Butterfly .... nejdriv jen 1 clovek na pravym padu, pak jsme zapli i levy (s tim ze L sipka stale nejde a nekdy blbe zadni).

Pak jsme zkusili i harda, double a pozor .. novinka, vymyslel jsem multiplayer na 3DDX. Je to celkem velmi jednoduche a zabavne (viz foto). Proste si 4 lidi stoupnout na pad, kazdy na svou sipku a proste si povyskoci kdyz jim nejaka ta sipka leti. A kdyz nestoji na silkach pro ruce, muzete potvrzovat i je. Husta uchylarna, to musite videt.

Co dodat, celkem vydazeny srazik a nekdy ( 20.3. ) to zopakujeme. No jeste ze jsem mel piti a jiny boty. Maly tip, pokud se cuka motorka .. aha, vysvetleni. Vzadu za 3DDX na pravo je simulator motorek, a u jedne se nekde seknou riditka, tj klepaji se porad ze strany na stranu a delaji bordel. Staci je pridrzet ve stredu a je to. Na 3DDX mimo nas vlezli asi jeste nekteri jini lide, ale (bohuzel) z toho rychle slezli .. nicmene se docela rechtali, takze s humorem. Za ty .. 4 ... hodky na nas koukalo docela dost lidi (ted uz s obdivem a ne ze jsme lamy), takze nejaka za zkusenost na DDR se urcite hodila. No a kdyz ne, kreditu na Faily bylo dost.

Na konci jsem prisel na jakysi ParaPara mod do 3DDX a to, kdyz si aktivujete Random na vsechny sipky, tak ne aby vam to horni "stinove-potvrzovaci" promichalo, ale proste to jedu sipku vezme, nahraji jinou a to udela se vsemi. Je to videt trochu nize, fakt super machani rukama a desna prca, mate treba sipky U, U-D, D, D .. nekdy do toho UL, D-L... zkratka misto nohou si hrajete na "policajta ridiciho dopravu". Na tuhle uchylarnu jsem prisel 1 kredit pred mim odchodem, takze to skoro nikdo nevidel (jen oko objektivu), ale priste dam to predvedu .. to musite zkusit. To je asi vse, spat teda jeste nejdu .. jeste chvilku ne i kdyz je zitra rano florbal.

Tesim se na vase expirience a zazitky
PS: A vypada to ze se neco z tohodle DDR/3DDX deni objevi v papirove podobne v jednech .. novinach? Stavil se za nama kamarad Marek Kucharik, tak uvidime co z toho vznikne. Melo by to byt pro "21. stoleti", at neco vyjde, dam vedet.
PSS: Jo, zkousel jsem taky freestyle na Jenovu a speed mode 1.5x (celkem v pohode a jeste lepsi nez 1x), priste zkusime vice si s modama vyhrat.


Naposledy upravil xsoft dne čt, 10.březen 2005, 0:37, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Mala reportaz s patricnou fotodokumentaci :wink: Takze co jeste nebylo receno ? Shrnute, seslo se nas celkem 5, coz je slusny pocet. Obsluhu jsme prekecavali celkem trikrat, nez nam pustili hudbu tak nejak rozumne nahlas a zacalo se zkouset. Nekteri na tom stali poprve, coz se pak po par minutach ani nepoznalo :wink:







Zkouseli jsme a stridali a prvni stovka ve dvacetikorunach pryc :wink: Leva ruka leveho padu budiz, tapali jsme na obou padech. Kde se vzal to nevim, ale Xsofta napadl vyborny napad, multiplayer Very Happy Kazdy si stoupl na jednu sipku a skakal kdy bylo potreba (paty je fotograf). Pro predstavu fotodokumentace :wink:







Zkouseli jsme i prebihacku pres pady, ale to nam zas tak moc dobre neslo ... :oops: Pak nas zamestnal otazkama jeden pan reporter, nebo novinar chcete-li a vysvetlovali jsme mu princip, samozrejme s patricnymi ukazkami. Zvedavost k nam pritahla docela dost obecenstva, zato co "nasi" lide se zacali pomalu rozpadat ...

Nakonec jsme zjistili ze 3DDX ma az 8mi nasobnou rychlost a jakysi mod random sipek Twisted Evil Random vam na znamou existujici skladbu vygeneruje zatim neexsitujici nove sipky a pripomina to spis para para nez DDR :wink: Je to sama ruka. Vyyyborna vec.




Takze shrnuto podtrzeno vydarena akce :wink: Ted jdu spat, u sestry co bydli hooodne blizko sem dostala vyborne palacinky a vlezla pod vodu a po dnesku jsem ucinila jedno duuulezite rozhodnuti

Oteviram stranky Play-Asia.com (pres banner) a objednavam hard pad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Charlie_CZ DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.03.2005
Příspěvky: 17
Citovat
Škoda, že jsem se o tom srazu dověděl až teď určitě bych tam byl. Laughing Tak příště. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Charlie_CZOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ok. Priste = 20.3. jen prid, budes vitan .. tak jako ostatni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vidim, ze jste se dobre bavili^_^ Co jste to tam vyvadeli? kazdy mel jednu sipku na skladbu? co na to rikala obsluha? netukala si na hlavy... musite mi vsechno pak ukazat. ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
9. 3. 2005 (streda) - 3DDX
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)