DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Virtual Game Hall - 3DDX
Virtual Game Hall - 3DDX
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak sem piste ty zazitky z 3DDX ze smichovskeho nadrazi. (moje stranka s trochou infa najdete na mych strankach http://sweb.cz/stsungjp/)

Jaky byl sraz?


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 27.srpen 2004, 9:21, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Exclamation
Recenze ke srazu číslo 001 napsána. 10k čistého textu a 2MB obrázků.
Chcete vědět víc >>>

Všechny fotky budou s malým zpožděním.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Opravila jsem nektere silene chyby, ale urcite ne vsechny^_^ Pekny. Vypada to, ze jste se bavili. Docela mi vcera bylo dost 'smutne'. Zavidim vam a dost me to stve, slibite mi ze me vezmete sebou az se zase ukazu nekde v CR (pls, pls?)?
xsoft: nahodou jsi nesehnal nejaky funkcni kontakt na VGH?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
No, ne že by holky za pultem serfovaly a každýmu na potkání dávaly mail, ale .... vgh02@volny.cz Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
andelicek :)
Misery DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 22.08.2004
Příspěvky: 8
Bydliště: Ustek/Praha
Citovat
Tak na Andelu to bylo zuzovy, urcite tam zase musime nekdy zajit. (ja jsem si dneska poridila lepsi fototechniku, ktera je vybavena i natacenim videa! Twisted Evil) Hmmm, rozhodne bych rekla, ze ten pad na nohy je tam jednodussi...no ale ty ruce, ty ruce mi davaly zabrat Very Happy (navic jsem se bala, abych neprastila spolutancujiciho Rolling Eyes) Takze......kdy pujdem zase? Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MiseryOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jasný, další bych viděl na 13. září 2004 (pondělí). Můžeme to spojit i s návštěvou Martina, třeba už dokončí HardPad Wink

- termín můžete předběžná brát, šas a další věci upřesnim dle toho, jak to bude se stěhováním na kolej, ale klidně by to ško udělat v podobném časovém plánu. Možná o trochu později začátek a domu bych mohl odjet ve 20, nebo v 17h.

PS: Enjoy DVD Wink Jo to víte, kdo tam nebyl nic nedostal Smile
PSS: Uploaduje se fotogalerie .. T+/-1h.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Nedalo by se jeste alespon pro nas, kdo jsme tam nebyli, napsat kdo je kdo? Misery se mi tedy podarilo bezpecne identifikovat :wink: , ale u ostatnich si nejsem jist...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Já - šedý oblečení a brejle
Trewor - sem tam je vidět v černym saku
Martin - v recenzi je na něj detail zespodu
Misery - hadej Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Jo, diky. To by melo k identifikaci bohate stacit Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Arrow http://dance.pocitac.com/index.php?co=Srazy&kde=Sraz_03.txt
Prvni videa z 3DDX ... co vy na to?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jak jsem rekla, me se libi. Hlavne witchdoctor a butterfly na hard.^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
No, tak tedy:
- nektera videa asi zmizela v propadlisti casu a zustala po nich jen 404
- na tech, ktera se mi podarila stahnout, ocenuji predevsim dynamickou praci s "kamerou", bohuzel jsem ale nestihal tak rychle otacet monitor a do NGage se mi to cpat nechtelo :wink:
Co se vlastniho obsahu tyce, tak taky dobry. Rekl bych, xsofte, ze je videt, ze uz jsi tam nejakou tu hodinku trenoval, kdyz si muzes dovolit delat i freestylove srandicky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Do Ngage klidne prekonvertuju (taky mam), jinak videa sem tam dal znova. No kdyztak nekde mimo muj hosting udelam download server a pak to linknu, abych nedelal zbytecny traffic ... par jich je mirrorlejch na Arrow http://www.czech-ddr.info/

PS: Povedlo se to nekomu prekonvertovat?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak na mem serveru se nachazi vse krome jednoho videa. ale nemate k tomu pristup. K downloadu je jen witchdoctor a butterfly. Kdyz tak ale me odchytnete na netu a muzete se pripojit na moje ftp.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Virtual Game Hall - 3DDX
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)