DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Bc. Bee_Boo ;)
Jdi na stránku 1, 2  Další
Bc. Bee_Boo ;)
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tohle je totalne offtopic, dnes jsem uspesne slozil bakalarskou zkousku s hodnocenim B. A timto bych rad podekoval vsem co mi jakkoliv byt i nevedomky pomohli udrzet psykyckou stabilitu pred timto "zivotnim" krokem.

Jmenovite bych rad podekoval Molikovi Wink prace se libila, obhajoba taky Very Happy

Pokud nekdo bude chtit videt vysledky meho "snazeni" tak je muzu na pozadani zpristupnit Smile)

a tak, proste mam radost Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Gratuluji! ^_^
Vysledky snazeni zpristupnit muzes, at si poctem a at to muzem taky ocenit ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
GRATULUJU :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Wooow you are suuper dancer (teeda student) XD
Noo sup se s vysledkama
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Diky fsickni Cool
tak tady to mate Smile doufam ze mi nemate za zle ze to je jen pro cteni Smile preci jen to je jakysi dokument a tak, v zipu je obhajoba a pokec co jsem k tomu mel nachystanej, stejne sem ale povidal neco jinyho Very Happy
prace v PDF formatu ma asi 600k - prilohove materialy maji slabych 200MB a ty nikoho nezajimaji Very Happy
obhajoba prace to jsou ty nesmysly co jsem pred komisi prezentoval Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
You're a legend!
Gratuluji. Neumim si predstavit, ze ja byh neco takoveho dokazala. Hodne stesti pro dalsi veci (jak v zivote tak v praci).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
mor-gar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.04.2005
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha
Citovat
GRATULUJI Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele mor-garOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
S'Tsung: on to neni takovej problem, jen ty stresy, rekl bych ze ta skola neni o tom ze se neco naucis (pro pozdejsi pouziti) ale spis se naucis zvladat nejakym zpusobem stres, protoze to je fakt tyrani zviratek Smile (a taky se nauci clovek nosit monterky, teda kvadro Very Happy )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
gratz! BTW takovehle tema bych taky bral. Pujcit si par vykonnych grafik a zaparit si na nich a zanalyzovat ^____^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Klobouk dolu, mas pekne upravenou praci Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Smile)) jooo a diky komu Wink fakt to pomohlo, v posudku jsem dokonce mel ze jsou velmi reprezentativne zpracovana data do prehlednych tabulek Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
I já se připojuju ke gratulaci ^__^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
AAA. Your moves are too hot .. az mi z toho zatuhnul prohlizec Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Xsoft: prave ze jsem to skocil jen na Bcko Very Happy mel jsem tam par missu Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Jeden MISS sem ta videl a to poradnej ve slovnicku mas uvedeno DDR aale nejak ses tam prepsal pri vysvetlovani zkratky XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bc. Bee_Boo ;)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)