DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 4.10.2006 Predvadecka na CVUT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
V pohode, nebylo to jen na tebe, posledni dobou to vidim a slysim i jinde. (ne ze bych clouda miloval Very Happy ale vsecko ma sve meze Wink )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Kirara napsal:

Šlo mi skutečně jen o to, jestli to náhodou není jedna akce, o které jsou uvedeny rozporuplné údaje. A nebo skutečně ČVUT pořádá ten den dvě akce, přičemž na obou má být DDR a obojí jsou nějakým způsobem zařizovány přes Menzu nebo alespoň přes Fořtíka. Druhá varianta mě přijde přinejmenším podivná už vzhledem k tomu, že o první se nějakým způsobem ví a o druhé nikoliv. Kdo by tam potom to DDR zařizoval. A proč je to řešeno takhle zvlášť a proč jednoduše nebylo CzechDDR oficiálně osloveno zařídit obě dvě akce.
Spousta otázek a málo odpovědí. Jediné o co mi šlo bylo alespoň některé z nich eliminovat. Ale už se začínám smiřovat s tím, že tady se mi odpovědí nedostane (tedy že je tu rovněž nikdo nezná).

Tady jde skutecne o to, ze Fortik to s informacemi opravdu neprehani (=clovek se skoro nic nedozvi a kdyz ano, tak jsou to bud klamne informace nebo se do konani akce jeste zmeni), takze v tom vznika chaos, viz. "Japonske setkani".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Seqoy napsal:
Tady jde skutecne o to, ze Fortik to s informacemi opravdu neprehani (=clovek se skoro nic nedozvi a kdyz ano, tak jsou to bud klamne informace nebo se do konani akce jeste zmeni), takze v tom vznika chaos, viz. "Japonske setkani".


Chápu. Čímž ale část Fořtíkovi pověsti automaticky volně přechází na Clouda, aniž by se o to on něják výrazněji zasloužil. Nezdá se, že by se něják mohl přetrhnout, aby mezery vyplnil, ale todle mu rozhodně nezávidím. R-E-S-T-E-C-P
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
citace:
A proč je to řešeno takhle zvlášť a proč jednoduše nebylo CzechDDR oficiálně osloveno zařídit obě dvě akce.

Czech DDR oficialne osloveno nebylo, nikomu se Fortik neozval (nikomu z vedeni). Trochu mi to pripomina Pragocon, tam si myslel, ze nekodo oslovil, ale ne .. pak se mu reklo na koho se ma obracet atd. Ale nevadi, jako ono Czech DDR nebylo ani osloveno na FF Special (prestoze chodi maily a program Specialu s DDR uvnitr) - to je ale jina kategorie.

Ja o tehle akci vedel (jako ze ji porada Cloud ..) coz kdyz chce, tak proc ne. Branit mu v tom nemuzu. Jen, ze Czech DDR ma na tehle den uz dalsi program, takze kalendar je plny a dalsi akci do tohoto dne davat nechci. Navic to ze jsme neziskove sdruzeni taky k necemu zavazuje... to si domyslete sami.

Jinak good luck na akci (snad sezenes techniku a lidi). Pak dej vedet jak to dopadlo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Umm, jestli mas na mysli tenhle PGC tak to se mnou domlouval Shinji od mangy..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Filip-san napsal:
Umm, jestli mas na mysli tenhle PGC tak to se mnou domlouval Shinji od mangy..


Ano, pokud si nekdo s nekym domluvi predvadecku, pady, pomoc, neni problem. Ten clovek sam si pak vsechno
zaridi a nam jen napise jake to bylo a ze je rad. Nebo da vedet par lidem a spolecne se vyblbnou. Nebo pozada
nekoho o pomoc a maji pekne odpoledne. To je v poradku.

Ale pokud chce nekdo ucast sdruzeni, vice veci, vice techniky, lidi, nejake souteze, diplomy, ceny (ktere uz taky
mame) melo by se o takovych akcich vedet. Jinak, mel by o takovych vecech vedet nekdo z nas tri - Xsoft, S' Tsung
nebo ja. Treba jako predtim Pragocon, ted i Special je za par dni a my doted nevime kde budem, co bude, jak bude,
protoze s nami tremi o tom nikdo nemluvil. Nejak zaaaahadne se vsak DDR objevilo na programu, ma prostory
a Pavel B. ted pocita s tim ze obsadime x stanovist o x lidech na 4 dny. Kdo to domluvil ? Proc to nevime ?
ten kdo to domluvil asi vsechno zaridi sam a my tam nejedem. Tak takhle to je spatne.

Stejne tak akce Clouda je ukazkovy priklad. Pokud neco takveho potrebujete, je potreba to rict predem, poradit se,
kdyz vite ze to sami nezajistite. Od toho tu sme. Na to nadavam, na zpusob jakym to Cloud prezentuje.
Nejde rict no je toho ten den dost, ale "uvedom si co ma prioritu, za tohle jsou pro sdruzeni penize."

Tady vseobecne panuje neinformovanost. A to denne. Jeden udela neco o cem nerekne ostatnim. Takhle to
sdruzeni nefunguje, pokud mame delat neco dohromady. Pokud chcete delat cokoliv sami prosim, DDRko se ma
sirit, v tom nevidim problem, ale necekejte pak, ze to my tri prijdem nejakym zazrakem zachranit. Abych nemluvila
planne, prikladem je treba Deskovkovy pohar v Plzni, kdy Cloud nasliboval techniku, pak zaspal a tak radsi proste
nejel a zachranovaly jsme to ja X a Rin. Nebo velmi spatna ustni dohoda na Novodvorske, u ktere nikdo z nas vedeni
nebyl, ale byla dojednana jmenem celeho sdruzeni. (nezrusime to sdruzeni, ono jaksi takhle nema smysl, zee)

Co se tyce Clouda, sem rada ze jsou jeste lide (Bee) kteri se ho zastavaji, a ja porad naivne cekam ze se snad
jednou vzpamatuje a uklidni, ale zatim to tak nevypada a u me ma uz 4tou takovouhle vec v rade. To neni malo.
Nevim proc na nej nadavaji lide, kteri ho neznaji i kdyz vim ze povest dela hodne. Ja sice nadavam a verejne,
protoze nikdy nerikam nic za zady, ale taky se to snazim resit. Ano, bylo by lepsi, kdyby s tim organizovanim veci
prestal, ale vyhra bude, kdyz se aspon nejdrive zepta nas, koukne do kalendare a zajisti techniku a pak neco slibi.


Cloude, co kdyby si Fortikovi rekl, at se priste obraci na nas tri a tohle by se uz nemuselo opakovat ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
molik napsal:
Cloude, co kdyby si Fortikovi rekl, at se priste obraci na nas tri a tohle by se uz nemuselo opakovat ?


Souhlasím. Jelikož je Cloud osoba všeobecně považovaná za nedůvěryhodnou (ano, taky mám vlastní zkušenosti), myslím si, že by neměl jednat jménem Czech DDR. Tohle se mi nezdá být akce takových rozměrů, aby to člověk organizoval sám.. a takové ty drobnosti jako nedostatek informací a samé požadavky už asi rozpatlávat nemusím, beztak to tu už řečeno bylo.

Ve středu mám školu do třičtvrtě na dvě na Karláku. V sedm pak musím být na můstku. Mezitím mám čas. Původně jsem myslela, že půjdu na narozky DDMka, po přečtení tohohle téma teda nevím. Každopádně jsem k dispozici.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
- opet edit. Uz se chovam jak sts, nepremyslim a pisu. Omlouvam se.


Naposledy upravil Cloud dne čt, 28.září 2006, 21:09, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Teď tu z toho mám výčitky svědomí, že jsem svým humorem tady otevřel nějakou Pandořinu skřínku. Sad
Jinak já už jsem dostal rozvrh a dozvěděl jsem se, že ve středu mám přednášky od 7:30 právě v objektu na Karlově náměstí a to až do 11:00 a pak až od 12:45 v Dejvicích, takže mezi tím mám něco času se tam alespoň podívat, jestli o to bude někdo stát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Takze posledni organizacni post.

Akce probehne zitra od 8:00 (pro verejnost) v prazske Betlemske Kapli
http://www.mapy.cz/?query=betlemska%20kaple&portWidth=926&portHeight=794&zoom=5&mapType=base&centerX=135549861&centerY=134989697 a skonci nekdy hodne pozde. pokud se chcete prijit mrknout neni problem. Jinak kolik lidi se tam chysta nevim, tak nevim co tam muzete ocekavat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Takze nejaky minireport jak to nakonec dopadlo.

Zacali jsme zajimave tak, ze techniku nam privazel spoluzak, ktery nakonec dorazil az na ctvrtou vyucovaci hodinu Very Happy .
Na celou akci se prislo podivat asi 1500 stredoskolaku takze jako eeeeh. (obcas tam byl takovy naval, ze se lidi rvali o to kdo bude hrat). Nakonec se nam tam vystridalo asi 150 lidi (z toho nektery hrali i hodinu v kuse:)) Pozdeji dorazil i Kirara a pak Sts, a nakonec jsme tuhle celodenni vydelecnou akci zabalili v pet hodin odpoledne. (to jsme jeste cestou zpatky potkali Xsofta a sli ke Sniperovi domu, tam jsme mu vyjedli jidlo, a pak sts, xsoft a sniper jeli do Berouna Very Happy)

- celkove, asi nejlepsi normalni akce co jsem kdy delal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Byly by fotky ... ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Bohuzel, zatim nam nic http://www.cvut.cz/fotobanka/fotografie-z-akci-cvut/den-plny-her-4-10-2006 nezverejnili.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
4.10.2006 Predvadecka na CVUT
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)