DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 4.10.2006 Predvadecka na CVUT
Jdi na stránku 1, 2  Další
4.10.2006 Predvadecka na CVUT
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak jsem prave zjistil ze se to kryje s dalsima dvema akcema, ale co se da delat:)

Potrebuju nutne:

- minimalne 2 lidi
- minimalne 4 pady
- minimalne 2 kompy + repracky + prodluzky atd.

Bude to probihat od 7:30 do 21:00, takze cely den a navic pribyde i nejaky financni ohodnoceni. (benzin na odvoz padu zaplatime atd.).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Kdyby tě, velectěný Cloude, neobtěžovalo zkompletovat informace o místě, času, účelu, způsobu, přípustce, míře, příčinách a podmínkách, možná bych já mohl zvážit co z pomůcek bych mohl nabídnout.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kirara napsal:
Kdyby tě, velectěný Cloude, neobtěžovalo zkompletovat informace o místě, času, účelu, způsobu, přípustce, míře, příčinách a podmínkách, možná bych já mohl zvážit co z pomůcek bych mohl nabídnout.


Vyborne - takze cas tam mas. CVUT na karlove namesti (vylezete z metra a vidite budovu - ale upresnej mi to az pozdejc)

účelu, způsobu, přípustce, míře, příčinách a podmínkách - a tohle nechapu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Ano, to je vzdycky nejidealnejsi, zacit post tim, ze nekdo POTREBUJE Xks. (minimalne!) lidi :p



Naposledy upravil Deirh dne pá, 29.září 2006, 1:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Cloude, podivej se ... nevim zhola nic o predvadecce na CVUT. Chtelo by to nejakou omacku. Nemuzes cekat, ze kdyz zarves CHCI a nevysvetlis PROC, tak ze se vsichni pretrhnou.
Chtelo by to vedet nasledujici:
Pro koho ta predvadecka je? (cvutaci? deti? profesori? firmy?)
Kdo k tomu dal popud? (rekl sis to jen tak? nebo te nekdo pozadal?)
Pises, ze je to financne ohodnocene ... co to znamena? Je to placena akce nebo predvadecka?
A jestli predvadedecka, tak proc zrovna na CVUT?
Proc jsou potreba 2 sady (2kompy, 4 pady) ?
Pripominam, ze 4.10. jsou narozeniny DDM na Cernem Moste. Ty jsi rikal, ze mas do pul druhe skolu.
Proc je to uz od pul osme rano?
Pokud mluvis o odvozu, je to hezke, ale uvedomujes si, ze je to vecne ucpany kus Prahy, kde nejde zaparkovat (ani zastavit!!)?
Pokud jde o vozeni metrem, upozornuji, ze vylez z metra smer Karlovo namesti je zavreny a nejblizsi je na Palackeho namesti nebo Narodni tride.

Takze se trochu rozepis, OK?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Cela ta akce je jeho, organizuje si ji on a nevim pro koho je, stejne jako vy, nicmene vim co potrebuje.

Mam s tim trosku problem, protoze za czech ddr uz mame ten den dve jine, radne ohlasene a v kalendari
zapsane akce. Myslim ze je problem sehnat na 4. 10. osm hardpadu, 8 lidi s volnym casem a 4 pc.

On to nekona za czech ddr, aspon nikdo z nas tri vedeni mu k tomu souhlas nedal. Neni zadnym jednatelem
(ani clenem) a dokonce ma dostat (a lide jemu pomahajici) nejakou tu korunu. Jestli je to ve jmene Czech
DDR, kazi jmeno nas vsech pokud to nevyjde, v tom pripade by se to muselo nejak zachranit. Za sebe
samotneho samozrejme muze poradat co chce, jen by pak zadost o pomoc mela znit jako prosba a mel by
si uvedomit co jde realne slibit.

DDM narozky - 2 hard pady, pc, bednicky, k tomu se prihlasil NX, dorazi Sheila a Deirh.
Deskohrani - nevim vubec co/kdo tam bude, ale tak 2 pady, 1 pc, 2 lide. (neoverene: Pogo ma pad a notebook tusim)
CVUT predvadecka - Cloud chce 4 pady, dva pc, dva lidi

Prinejhorsim se da na deskohrani dotahnout nekolik softu. Myslim ze pogo ma jeden, ja mam jeden. Nebo
se da na ten den DDRko v Tyrsaku zrusit. Ale zas pogo notebook a pad ma ... Co dal, mno muj notebook
je mimo hru, jednak mam na D: data, jednak je zaheslovany a ja sem v praci. Muzu dat jen softpad a
pokud se najde Pavel tak i TXko. Ale Pavel je uz mesic trosku hure sehnatelny. Dal, Marty ma k dispozici
dva hard pady, ale nema odvoz. Xsoft ma jeden soft. O jinych lidech co jsou ochotni neco pujcit zatim nevim.


Naposledy upravil molik dne út, 26.září 2006, 14:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To asi melo vyznit tak, jako ze jestli chces neco poradat, tak na svoje vlastni triko.

Jinak ja mam 2 softy, 1 hard a par notebooku, ale pady jsou mimo dosah a 100km je daleko na to je tahat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Celkem predpokladam, ze pogo pojede z Brna a tusim, ze jeho hard je jeste stale v Brne, jestlize bude mit pogo auto, neni naprosto zadny problem zapujcit muj hardpad. Kazdopadne, kdyby pogo vezl, svuj hard do Prahy, tak mu ten muj muzu prihodit.
Pravdepodobne se s nim dnes uvidim, takze se s nim domluvim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
xsoft napsal:
To asi melo vyznit tak, jako ze jestli chces neco poradat, tak na svoje vlastni triko.


no vzhledem k tomu, ze zrovna ty o tyhle akci vis uz dost dlouho:), ale to nic.
Jinak uklidnete se. Vsechno zvladnem. Pady (pravdepodobne i s odvozem) budou od Trina, technika se da vyresit (nejakej komp tu mam), akorat potrebuju jednoho cloveka na hlidani, nebo to udelam sam. Jeste uvidim.

jinak teda odpovedi:

citace:
Chtelo by to vedet nasledujici:
Pro koho ta predvadecka je? (cvutaci? deti? profesori? firmy?)

Netusim, a podle me to ani nezjistime. Jedna se o soucast nejaky vetsi akce.

citace:
Kdo k tomu dal popud? (rekl sis to jen tak? nebo te nekdo pozadal?)

Pozadala me o to reditelka skoly, tkera se zna s Vaskem Fortikem

citace:
Pises, ze je to financne ohodnocene ... co to znamena? Je to placena akce nebo predvadecka?
A jestli predvadedecka, tak proc zrovna na CVUT?

Je to regulerne placene, cenu zrovna dohaduju
Na CVUT protoze ta slecna to chce udelat na CVUT

citace:
Proc jsou potreba 2 sady (2kompy, 4 pady) ?

To byl puvodni plan, dneska mi volali ze jim staci uz jen jedna, takze o spoustu problemu (a penez) min.

citace:
Pripominam, ze 4.10. jsou narozeniny DDM na Cernem Moste. Ty jsi rikal, ze mas do pul druhe skolu.

Skolu mam a co ?
citace:

Proc je to uz od pul osme rano?

Protoze to chteji mit od pul osme, ten cas jeste upresnim.

citace:
Pokud mluvis o odvozu, je to hezke, ale uvedomujes si, ze je to vecne ucpany kus Prahy, kde nejde zaparkovat (ani zastavit!!)?
Pokud jde o vozeni metrem, upozornuji, ze vylez z metra smer Karlovo namesti je zavreny a nejblizsi je na Palackeho namesti nebo Narodni tride.


Tohle bych s tebou rad dohodnul, jestli tam pojedeme.

Kdyztak se ptejte dal neni problem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Když už tak se tady točíme okolo těch akcí, docela by mě zajímalo kdo má nasvědomí todle (btw. také stejné datum to jsou mi náhody):

Den plný her aneb INTELIGENČNÍ TESTY PRO STŘEDOŠKOLÁKY Pořádají ČVUT a Mensa ČR. Ojedinělá akce, která je součástí oslav 300 let ČVUT. Kdy? 4.10.2006 od 8.30 do 18.00 Kde? Betlémská kaple, Betlémské náměstí 4, Praha 1. Co na Vás čeká?

inteligenční testy společnosti Mensa ČR v Lapidáriu, test profesní orientace, vyhodnocení testů profesní orientace, hlavolamy, deskové hry, DDR, zajímavé workshopy, prezentace fakult ČVUT, ukázky technických přístrojů, soutěže, přednášky ... Celá akce včetně testů je zdarma.

zdroj: http://www.gymtce.cz/nabidky_stud-ruzne.htm

Samozřejmě mám namysli tu DDR část. Když to organizuje Mensa ČR tak v tom taky bude mít prsty Fořtík. Pokud ale o tomdle nikdo ze sdružení neví a zvládl si to tedz zařídit sám, proč paní ředitelce na její akci doporučil Clouda? Že by se jí chtěl za něco pomstít? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Kirara napsal:
Pokud ale o tomdle nikdo ze sdružení neví a zvládl si to tedz zařídit sám, proč paní ředitelce na její akci doporučil Clouda? Že by se jí chtěl za něco pomstít? ;)


Rekneme, ze duvodem bude zrejme to, ze Fortik se s Cloudem osobne zna a ma na nej kontakt. To, ze Fortik ci pani reditelka sdeluje spatne informace ci to maji spatne uvedene na internetu je jina vec. A taky to logicky nedela pro sebe, vsichni se snazime sirit DDRko do povedomi ostatnich, ne ze si usmysli, ze udela nejakou akci jen tak, kdyz na ni stejne nema prostredky (resp. potrebne veci). A co se tyce nejakyho financniho ohodnoceni, tak krome zaplaceni odvozu atd. to melo jit taky do pokladny Czech DDR. Vic uz asi nemam co dodat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
{OT} Panove a damy, uz delsi dobu tu pozoruju rostouci nenavist smerovanou na Clouda, netvrdim ze je to andilek, ale kdyz se timhle zpusobem chova nekdo kdo se s nim osobne videl jednou... ano myslim treba zrovna Kiraru, ale neni to jen na tebe a nemusis se citit nejak offended. Nebudu to dale rozmazavat, ale zamyslete se. {/OT}
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Cloud napsal:
Hele kiraro vis co...za prvy nic nedelas, za druhy neprud a uklidni se, nebo jdi do haje, jses novacek, neznas me a jak se chovas. Sice nejsi sama, ale to tady ted nebudu reist.

Hele Cloude, zaprvé jsem on, ten Kirara - kun...
Ne, ale teď vážně. Todle nemělo být nic proti tobě, i když se to tak na první pohled mohlo zdát, za což se omlouvám. Máš pravdu, že jsem nováček, jen za těch pár setkání jsem stihnul pochytit pár názorů na několik lidí, mezi kterými jsi byl i ty a jediné co, tak z toho mám trochu srandu. Takže není pravdou, že bych chtěl někoho odsuzovat na základě nějakých stranou vyřčených drbů, aniž bych s dotyčným zíkal trochu vlastních zkušeností. I když i o těch by se dalo mluvit, neboť první mojí akcí bylo Japonské setkání na Buďánce, které si měl taky na triko a maličko si to dle mého názoru podcenil. Tím neříkám, že bych to uměl líp, takže bych podle tebe asi měl pomlčet. Budiž toto přání ti splním.
Mým prvním příspěvkem v tomto tématu jsem chtěl říct, že na to co požaduješ je o celé akci známo příliš málo. Schválně jsem použil výčet druhů příslovečných určení, aby sis uvědomil, že by si měl uvést pokud možno všechno co víš. Budiž to se nesetkalo s úspěchem, celé to začalo být jasnější až s Trinovým dotazníkem.
Co se týče posledního mého příspěvku, skutečně mi šlo jen o to zjistit co o tom kdo ví a co si o tom ostatní myslí. Ta nejapná poznámka nakonec měla být jen malým odlehčením, ale dobře omlouvám se ti za to, příště si budu dělat srandu raději ze sebe. Je to jistější, když ještě nevím jaký mají ostatní smysl pro humor.

Edit: Příspěvek na který jsem reagoval záhadně zmizel, takže doplňuji citaci.


Naposledy upravil Kirara dne út, 26.září 2006, 19:55, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ten prispevek sem psal ja Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Bee_Boo napsal:
Ten prispevek sem psal ja Wink

Víme reakce byla skutečně na Clouda, citace doplněna.

Bee_Boo napsal:
{OT} Panove a damy, uz delsi dobu tu pozoruju rostouci nenavist smerovanou na Clouda, netvrdim ze je to andilek, ale kdyz se timhle zpusobem chova nekdo kdo se s nim osobne videl jednou... ano myslim treba zrovna Kiraru, ale neni to jen na tebe a nemusis se citit nejak offended. Nebudu to dale rozmazavat, ale zamyslete se. {/OT}

Jistě ještě jednou se omlouvám všem, které toto mé jednání něják pohoršilo a mohli si tak o mě udělat nějaké ošklivé mínění. Ještě jednou opakuji, že to nemělo co dělat s mým názorem na Clouda, ale byl to nepovedený pokus o lehce vtipně ironický pohled na zdejší poměry.
Pro upřesnění Clouda jsem osobně neviděl ani jednou, vedl jsem s ním jen jeden rozhovor po ICQ a věřím, že je to v jádru pohodový chlapík.
Je mi líto, že to vyznělo, že si tady něják vyskakuju, přecejen jsem tu opravdu sotva měsíc a cítím se ashamed. Taky už bych to dále nerozmazával a raději smazal.

Seqoy napsal:
Fortik se s Cloudem osobne zna a ma na nej kontakt

To jsem právě pochopil, že pro Fořtíka je Cloud taková kontaktní osoba.

Šlo mi skutečně jen o to, jestli to náhodou není jedna akce, o které jsou uvedeny rozporuplné údaje. A nebo skutečně ČVUT pořádá ten den dvě akce, přičemž na obou má být DDR a obojí jsou nějakým způsobem zařizovány přes Menzu nebo alespoň přes Fořtíka. Druhá varianta mě přijde přinejmenším podivná už vzhledem k tomu, že o první se nějakým způsobem ví a o druhé nikoliv. Kdo by tam potom to DDR zařizoval. A proč je to řešeno takhle zvlášť a proč jednoduše nebylo CzechDDR oficiálně osloveno zařídit obě dvě akce.
Spousta otázek a málo odpovědí. Jediné o co mi šlo bylo alespoň některé z nich eliminovat. Ale už se začínám smiřovat s tím, že tady se mi odpovědí nedostane (tedy že je tu rovněž nikdo nezná).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
4.10.2006 Predvadecka na CVUT
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)