DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď bar/no bar?
bar/no bar?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jaky mate nazor?

zajimalo by me to, protoze pokud bych jela na dalsi mistrovstvi evropy tak by me zajimalo jestli budu hrat s barem nebo nebudu (no ted jsem si zkusila jeden song a s barem jsem ho neprezila...ale i tak)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
Nuz, doma hram bez baru, ale ano, na arkade som bar only a vobec sa za to nehambim... Zvacsuje mi to presnost a netsane sa mi ze sa pri niecom strasne zamotam, navyse stale ho mozem pustit, alebo sa chytit len jednou rukou...

Ale stale si zivo pamatam svoje prve 2 ci 3 navstevy Viedne, odkial som odchadzal so strasnou svalovicou na rukach o_O Na bar si treba zvyknut, ale ja nanho nedam dopustit...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Rekl bych, ze klidne hrat v tvem pripade bez baru. Stejne to ale na mistrovstvi dopadne tak, ze si lidi vyhadaji, nebo moznost pouziti baru dostanou automaticky.
Pokud hraji doma (ve sve oblibene herne) s barem, tak jsou na to asi uz zvykli. To jestli jejich arkada bere lepe/hure/"ma jine rozmery" uz je jejich problem*

Dalo by se naucit hrat s barem .. mohlo by to byt pak presnejsi / jednodussi. Jen me napada, ze pokud si clovek vezme nejakou zidli, tak muze mit madlo v jine vysce, o jinem materialu a o jinych rozmerech (tloustce). A pokud si na to zvykne, a pak bude mit neco jineho .. neprijde mu to spise na skodu? .. nebo se dokaze rychle adaptovat.

* pokud clovek dostane ale pad-miss, tak bych to uz rekl. At to nedopadne jako na minule akci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak, pred rokem jsem poprvy zkousela hrat s barem a absolutne mi to nevyhovovalo.
Po posledni navsteve Vidne jsem ale mirne zmenila nazor. K veceru, kdyz uz jsem mela unavene nohy, tak mi bar dost pomohl a byla jsem schopna zahrat i tezsi veci (resp. takove, ktere bych na arkade v tu chvili uz nedala).
Vic me bavi hrat bez baru, zkratka mi to pusobi vetsi radost. S barem jsem vsak byla presnejsi a zatim musim rict, ze 10+ bez baru jen tak nepujde... Very Happy

Tento muj objev mel celkem pozitivni vyznam pro me. Posledni dobou me dost mrzi, ze mi to zkratka nejde tak jak bych chtela a stale narazim na svuj strop. Bar to o kousicek posunul a dal mi celkem motivaci a nadeji na zlepseni. Smile
A dalsi pozitivni veci baru je to, ze zapojuju ruce a horni casti zad, coz mi pri me zakrnelosti celkem pomohlo. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
neni spis ta pozice drzeni baru za zady spis ke skode tela? jako nevim kdyz jsem poprve sahla po baru a prezila nejaky song tak me z toho bolely strasne ruce a zada (hlavne teda cast zad kde mam zdeformovany obratel) ale proste pocit neprirozenosti tam proste byl.

kdyz jsem hrala naposled na NXku hrala jsem na nightmare s barem 10tky. kdyz jsem se pustila baru a dala si par dalsich desitek bylo to jako kdybych byla v nebi. proste hralo se mi strasne dobre a ja jsem to davala a dostala jsem internet ranking.

u PIU jsem zjistila, ze jak s barem tak bez nej se clovek hybe natolik, ze to vida celkem za dost. u ITGcka jsem zjistila, ze to zrovna za moc nevyda. teda jako dobre jeste jsem poradni nic neodbarrapovala a celkem se toho i bojim. protoze drzet se baru 2 minuty je pro me uprimne smrt.

jako posilit ruce ok, ale tohle je spis krec^_^. muzu se jen tak lehce pridrzovat baru abych vedela kde stojim na platforme ale i tak to postrada asi ucinek, ze?

co se zidle tyce. DDR bar je vec, ktera je dost nizko a je uzka. PIU/ITG bar je docela dost nahore. ale i tak pri doublu dosahnout z jednoho konce padu na druhy je relativne smrt ale asi to zkusim ve fantasy parku a uvidim. proste nejak si neumim predstavit ze by to proste s barem slo. ale ono asi pujde no kdyz to vsichni tak nejak berou.

kazdopadne po dnesku kdy jsem s barem dostala bud fail nebo horsi vysledek nez na groovestats mi to moc na moralce nepridalo. ale za to jsem si zkusila ride the bass a dala jsem 97.9 s jednim pad missem.^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Stsung: Jo, presne takovy pocity jsem pred rokem taky mela. Proste omezena pohyblivost, spatny dosah celkove, hur se dychalo a asi po pul minute desna krec v rukou. Ale ted to bylo jiny, mozna jsem byla unavena, ze jsem to nejak nevnimala, nevim. Ale hralo se mi lip a mela jsem prijemne protazena zada pak. Posilit ruce nepotrebuju, spis jen procvicit, pocitac mi je neskutecne mrvi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
problem baru je ze clovek si nanho rychlo zvykne a potom ma tendenciu ho pouzivat stale (a bez baru mu to ide horsie) .. aspon mne sa to stalo
z toho dovodu sa snazim pouzivat bar len ked je song velmi tazky, alebo uz nevladzem (a par krat som zistil ze ak bar nebol k dispozicii dokazal som dat velmi podobny vysledok ako s barom)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Enne DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.12.2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Bratislava
Citovat
Ja som sice este bar neskusala, ale myslim ze ak si zvyknuta hrat bez neho, tak Ti to s nim praveze pojde ovela horsie, co sa vlastne aj potvrdilo (tvoje vcerajsie zle vysledky v ITG s nim). Neda sa nahodou na majstrovstach prihlasit do oboch kategorii? (bar/no bar). V tom pripade to vyskusat mozes, ale inak by som s tym barom rozhodne neriskovala.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnneOdeslat soukromou zprávuMSN Messenger
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
ono kategoria bar ta nemoze nutit ten bar pouzivat (to len no bar ho zakazuje) .. len mas moznu nevyhodu voci ludom co ho pouzivaju
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
Richi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.09.2007
Příspěvky: 55
Bydliště: Ostrava
Citovat
V poslední době zkouším hrát s barem a to tím způsobem , že si ho nahradím židlí ...
Dá to celkem zabrat najít tu správnou židli Laughing .
Ale raději hraju bez baru .. S barem zlepšení nemám , leda ve výdrži , přesnost mám lepší bez něj .
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RichiOdeslat soukromou zprávuICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
ja hraju hlavně s barem no bar jenom na přesnost na 11 a 10 experty i hardy mám bar .... jinak bez baru .... a zvilknul jsem si už na něho takže mě z toho ruce nebolí
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
prosim carky mezi vetama by mohli byt? y/i mozna treba preziju.^_^.

co pouzivas jako bar? zidli? nebo mas nejaky vlastni madlo?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ki[R]o DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 24.11.2007
Příspěvky: 160
Bydliště: Ostrava
Citovat
používám židly ... ale nějak moc na ruce příjemné to není ... něco lepšího zatím nemám ale zvyknout se na to dá.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Ki[R]oOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

bar/no bar?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)