DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Conga Fury - Animatrix OST
Jdi na stránku 1, 2  Další
Conga Fury - Animatrix OST
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Chtěl bych Stepchart na tenhle song. Než si ho začnu dělat, rád bych věděl, jestli už ho náhodou někdo nemá ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jestli budu mit stejnou MP3 jako ty .. muzu ti neco predgenerovat a pak si jen upravis sipky. Aspon si nebudes muset hrat s BPM a pod.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
xsoft napsal:
.... Aspon si nebudes muset hrat s BPM a pod.

Doporucuju hrat si s BPM a casovanim rucne. Za 1/4 hodiny se da 1 song zvladnout. S automatama mam spatne zkusenosti. Kdyz by to neslo, nabizim, ze to nacasuju ja, a vy pak muzete vymyslet sipky.

.... vali se mi doma par songu, ktere mam nacasovane, ale chybi mi sipky (dosla fantazie):

bebop: American Money Call Me Call Me Go Go Cactus Man Green Bird LIVE in Baghdad The Egg and I
christmas with stars: Virgin Mary had a baby boy
nejake dobre z Pulp Fiction
nightwish: Moondance
Shrek-06-Bad Reputation
phantom of the opera: Overture
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
krize byla kdyz sem chtel nacasovat "Zatanci" od Nohavici on totiz nepouziva elektroniku a tak behem pisnicky meni rytmus a ja psychicky nezvladl po tom co jsem nacasoval spravne zacatek songu ale nesedel konec nacasoval konec ale nesedel zacatek a znovu a znovu najit misto kde ten rytmus meni :o/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tak to uz je nejmin treti stepchart na Moondance tady... ^_^
Ovsem co se kompletnosti tyce, tak v pouzitelnem stavu je asi jen ten Molikuv.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Do toho cactus mana bych sel Smile a mozna i do tech dalsich z bebopa Smile kdyztak jestli muzes tak mi to cely hod zabaleny na maila: ondrej.b_et_centrum.cz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Cože, voni tancujou DDRko na Nightwish ... Haluuz, a já myslel že budu jedinej kdo bude mít takový škuby ^_^ Osobně mi přijde na DDR zajímavej Wishmaster, nemá někdo stepchart?

Ad Conga Fury: Ok, myslim že si s tim poradim, hlavně když nebudu znovu objevovat Ameriku

A ten stepchart na Moondance teda někde seženu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Dobry stepchart je na Dark Chest of Wonders ... ze, Bee Boo? ^__^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
VRAHU!!! ^___^;;;;;; este ted se potim kdyz si na to vzpomenu ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Tak, a je tu muj prvni pokus o stepchart. Tady je ten Conga Fury:

http://upload.pudr.com/jenda/jenda.smzip

Chtěl bych vědět:
-zda je to použitelný
-zda je to inteligentní
-jak to zvládáte
-jestli odpovídá počet tlapek/obtížnost, příp. na co to mám změnit
-jestli se mám ještě někdy v životě pokoušet dělat šipky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Teda až takovouhle reakci sem nečekal o_o
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
No zkousel jsem to tedka na klavesnici a jako dost dobry ... podle me tam sedej ty sipky okej akorat ke konci me prekvapily ty dva freezy naraz a jeste k tomu tukat treti smer. Ale jinak je to super, nic se tam neopakuje a je to originalni vzorce tech sipek ... a grafika taky OK Smile OT : Uz abych taky dodelal stepchart k jednomu songu z Nadia OST Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Yeah, dík. To překvapení ale nejlíp vynikne na padu ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Martin DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.09.2004
Příspěvky: 67
Citovat
Jo, to vynikne. Zkousel jsem to, pohoda, pohoda, pak tamto - smrt. Osklive x__x
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
no mohlo by to byt trochu tezsi (treba 9) a vice obtiznosti Very Happy, jinak dobry
http://xsuperloadx.wz.cz/ddr/screenshots/conga_fury.jpg (0 miss Smile)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Conga Fury - Animatrix OST
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)