DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR Arcade aneb Kde najdeme automaty
Jdi na stránku 1, 2  Další
DDR Arcade aneb Kde najdeme automaty
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zde piste lokality, kde se nachazi automaty Dance Dance Revolution, Pump it up a dalsich. Muze to byt klidne v nemecku, na slovensku a vubec...kdekoliv v okruhu 1000km.
Arrow Prvni je na Andelu v Praze v Carrefouru ve Virtual Game Hall, ale kdyz jsme tam byly s Treworem nebyl v provozu. Je to teda nejaky velmi zajimavy automat, funguje na sikme smery pro nohy a tri smery pro ruce.


Naposledy upravil S'Tsung dne čt, 5.srpen 2004, 16:17, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak jsem zacala hledat arcades v mem okoli (tech 1000km) a nasla jsem zatim tohle. Kdyby se teda nekdo chtel vydat do holandska.

Arrow CenterParcs Kempervennen Dancing Stage 1.5 Kempervennendreef 8, 5563VB Westerhoven
Arrow The NetTemple DDR Max 2 Nieuwendijk 42, 4381 BX Vlissingen
Arrow De Carrousel DDR Extreme Arsenaalplein 3, 4381BL Vlissingen
Arrow Zandvoort Dancing Stage 1.5 Gasthuisplein 5, 2042JM Zandvoort
Arrow Dooworld Euromix 2 Schipperplein 4-8, 1315SB Almere Stad

Nemecko

Arrow Billard Cafe Karussell Frauentorgraben 61 D 90443 Nürnberg
Arrow GigaCenter (hacknuty Extreme a Euromix2) Hohenzollernring 7-11, D 50672 Köln

Rakousko

Arrow SCS Games World im UCI Multiplexkino Shopping City Süd, TOP 29-29A, 2340 Wr. Neudorf
Arrow Pleasure Land DDR Euromix2 Stadionstraße 42, 2700 Wiener Neustadt
Arrow Cinemaworld Am Spitz 11, 2620 Neunkirchen

Svycarsko (aspon doufam...? to mam blizko, lol)

Arrow Cyber-Land La Praille DDR Euromix 1 10 Rue des Jeunes, 1227 Carouge
Arrow Cyber Land Cornavin - Las Vegas Euromix2 Rue du Mont-Blanc 26, 1201 Genf
Arrow Fun Planet Zone Commerciale 1844, Villeneuve (Vd)
Arrow XI Bowling DDR Euromix 2 Rue L.J. Chevrolet 50, 2300 La Chaux-De-Fonds

NB: jinak docela jsem se podivila, ze cena her se lisi. Bud date jedno euro za hru (3 stage), coz bych chapala a nebo jen 50 centu. Za dve euro obvykle dostanete 3 hry po trech stagich. (pokud vam tato informace bude k necemu...asi stejne tento seznam nevyuzijete)


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 7.leden 2005, 20:02, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Byl jsem v Praze a náhodou jsem sebou měl mobil s foťákem, takže jsem to v Praze trochu nafotil. Bohužel jsem si nezaskákal, protože ho maj už tejden rozbitej. Až sosnu fotky, hodím je sem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
ČR
Arrow Praha - Anděl (Carrefouru / Virtual Game Hall)

Fotky a popis jsou [zde]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dalsi update. Jen pro zajimavost vite kolik je v Anglii DDRs? 347!
Tady je kdyz tak priblizny vycet dalsich arcades. Pro vice info http://www.ddrfreak.com

Arrow Belgie (0)
Arrow Spanelsko (7)
Arrow Francie (22)
Arrow Italie (11)
Arrow Norsko (15)
Arrow Svedsko(5)
Arrow Velka Britanie(347)
Arrow Polsko (1) (kuriosita...lol)
Arrow Irsko (4)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Byli jsme ted tyden v Italii v naprosto obycejnem primorskem letovisku. Uz pri prijzdu jsem si vsiml nejake herny, kterou jsem nasledne ve volne chvili podrobil podrobnejsimu zkoumani. Ke svemu prekvapeni jsem tam objevil mezi ostatnimi automaty DDR Extreme, PumpItUp a Percussion Freaks. Fotky DDRExtreme machiny Arrow tady a Arrow tady.
V dalsich dnech jsem rozsiril svuj akcni radius. Dalsi hernu jsem nasel 200m od te prvni. Ta byla vybavena pro zmenu DDR 5th Mix. Na tomto automatu jsem se nechal zvecnit, fotka je Arrow zde a Arrow zde.
No a o dalsich 200 metru dal byla herna s Dancing Stage Euromix 1 a 2. Arrow fotka a Arrow fotka.

Dal uz jsem se nedostal Very Happy Jedna hra stoji neco malo pod 1 Euro a peknych par jsem jich tam utratil... DDR automaty vetsinou zely pradnotou, turiste a novacci si vetsinou oblibili Percussion Freaks - trenink hry na bici. Nicmene posledni den jsem mel to stesti zahlednout evropsky ekvivalent desetilete asijske divenky :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ty mas ale stesti *zavidim*
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na takovym místě by se mi také líbíli. Jinak koukám, žes měl i super Arrow publikum Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
S'Tsung: Vubec jsem s tim nepocital, ale vypada to, ze tam ty automaty jsou naprosto bezne. Dokonce bych si tipnul, ze budou k nalezeni po celem pobrezi - vsude, kde se vyskytuji nejaci turiste. Mistni deti je mely docela zmaknute a o hi-score tabulce jsem si mohl nechat jen zdat :wink:
Treba v Belgii u more taky maji neco podobneho, dobre ukryteho?

xsoft: publikum - tem nestastnym detem nic jineho nezbylo - jsou to moji synove Cool Pak jsme se rovnym dilem rozdelili o zetony a kluci si sli vyzkouset ostatni automaty.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jtk: aha, tak to chapu. Ano me to nenapadlo. ^_^ Jinak v Belgii fakt zadna benami hra neni. (mozna jina benami nez DDR). A pobrezi jsem prolezla osobne a nic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Polska
Anonymní DDR portal


Citovat
Hello

I am from Poland. I dont know cesky language, i hopy you know english.

I would like to invite you for DDR tournament in Poland, Wroclaw. It will be during manga and anime convention in Novermber 12-13 [from 10 am in friday till 10 am in sunday].

Also in poland we have 4 or 5 DDR arcade, most of them are 1,5 adn 2nd Mixes, one is 4th.

Nice to meet you.

Mirai[/code]
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Czesc Mirai,

my rozumiemy i po polski, no tylko troche :wink:

Jest tam jakiegos adresu, gdzie jest mozlive uzyskac
viecej informacii o tym turnamencie?

Dziekuje bardzo!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
Mirai DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.10.2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Wroclaw/Poland
Citovat
jtk napsal:
Czesc Mirai,


Czesc Wam wszystkim.

jtk napsal:
my rozumiemy i po polski, no tylko troche :wink: <

Obawiam sie ze rozumiecie wiecej niz ja po czesku. ;)

jtk napsal:

Jest tam jakiegos adresu, gdzie jest mozlive uzyskac
viecej informacii o tym turnamencie?
Dziekuje bardzo!


Oczywiscie. To jest konwent anime i mangi o nazwie BAKA.
Strona internetowa jest tu http://baka.swat.pl

Turniej DDR bede organizowala ja, jeszcze sie zastanawiam nad pormula, bo mam pare roznych pomyslow. Ale glownie liczyc sie beda punkty.
Serdecznie zapraszam.

Dodam, ze rok temu na konwent BAKA przyjechalo kilku Czechow.

Sluze oczywiscie wszystkimi informacjami.

Pozdrawiam

PS. jesli bedziecie woleli abym pisala po angielsku, nie ma sprawy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MiraiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Dziekujemy i pozdrawiamy!

Moze chciala bys otworzyt nowy temat i napisac cos o DDR v Polsce?
(I guess English would be better for this purpose, but you can
also add a poll regarding how many ppl here understand Polish :wink: )

CZ: Arrow Tady je mapa. Do Wroclavi to je z Prahy cca 200 km.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
Mirai DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 12.10.2004
Příspěvky: 5
Bydliště: Wroclaw/Poland
Citovat
Dobrze, sprobuje otworzyc nowy watek o DDR w Polsce.

Jesli chodzi o konwent BAKA: napewno wybieraja sie do nas po raz kolejny koledzy Wasi z portalu www.manga.cz Rico juz pisal do nas w tej sprawie.

Jesli chcecie uzyskac od nich wiecej inromacji [byli juz we Wroclawiu u nas] moge podac adres email, ale mysle ze go znacie.

Serdecznie zapraszam.

DDR na konwencie bedzie mial dwa stanowiska dla czterech osob. Oprocz tego bedzie wiecej gier muzycznych z Konami: Para Para Paradise, Beatmania oraz moze Guitar Freaks.

Pozdrwiam
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MiraiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DDR Arcade aneb Kde najdeme automaty
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)