DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď DDR Soundtracky
DDR Soundtracky
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak me tak napada ...

... existuji i DDR soundtracky. Ofiko, pokud jsou riple, tak vetsinou ve velmi vysoke kvalite. Kousek "vedle" existuji i nonstop-megamixy.
Ja jen, ze jich docela i dost mam, takze kdyby byl zajem, da se s tim neco udelat. Treba DDR Hottest Party mam taky - pokud taky nemuzete hrat na Wii (jop, taky mi to tam zati mnejde), muzete si je alespon poslechnout. Par kousku stoji opravdu za to - treba stare zname vecicky, predelane do nove eng. verze, nebo nove boss stage.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
to mi pripomina, ze mi cloud slibil okopirovat a nascanovat DDR Extreme soundtrack.

kazdopadne megamixy jsou dobre. ^_^ obcas si je v praci poustim. (nejak tu nemam co jineho na poslouchani)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

lady_leia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.05.2007
Příspěvky: 37
Bydliště: Hradec Kralove
Citovat
ja bych urcite zajem minimalne o DDR Hottest Party mela. Vetsina ddr songu je poslouchatelnych, dobre se mi u nich i pracuje a aspon si rozsirim hudebni obzory Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele lady_leiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
lady_leia napsal:
ja bych urcite zajem minimalne o DDR Hottest Party mela. Vetsina ddr songu je poslouchatelnych, dobre se mi u nich i pracuje a aspon si rozsirim hudebni obzory Smile


DDR HP - Uploadnuto (233MB)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
diky moc, taktez stahuju Smile

Jinak co dal bys doporucil, nebo resp. co si mam predstavit kdyz se rekne DDR soundtrack? pisnicky z jednotlivych DDR mixu?
To si muzu ale vytahnout primo z adresaru se songama ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
V podstate se jedna o songy z jednotlivych alb (DDR her / mixu). Vetsinou maji lepsi kvalitu (treba 320kbps bitrate).
Chtel jsem napsat, ze jsou to plne cele verze, ale to spis plati v pripade nejake akcni hry, nez DDRka.

Treba u ITG (ITG - In the Groove [Limited Edition Megamix]) je tu cela QoL vcetne druhe sloky a tak podobne.
Seznamek jsem hodil na http://temp.pocitac.com/ddr-mp3.txt
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Opravnena zadost .. nemohlo to vytvorit pocitadlo downloadu. Uz to jde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DDR Soundtracky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)