DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Derren Brown
Derren Brown
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pro zacatek si zkuste http://www.dgx.cz/trine/item/manipulace-mysli-pomoci-bilych-tricek/category/jen-tak
(komentare ani davat nemusite ... no, komentare ano ale spoilery ne)

Jinak se chci zeptat, nemate nekdo grably porady z Primy "Manipulace mysli" (nebo jak se to jmenuje). Vychazelo to vzdycky ve ctvrtek ale ted jsem to tam uz nevidel. Dalsi info je treba tady:
http://www.dgx.cz/trine/category/jen-tak

Klidne tomuhle clovicku venuju tenhle thread, myslim si ze si to zaslouzi.

Tohle je taky good - http://www.dgx.cz/trine/item/derren-brown-manipuluje-mysli/category/jen-tak (neni to DDR ale nevadi)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Priznavam ze tohle shanim taky, ale ani po torrentech jsem to nikde nevidel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Spis to chce DC (na ceskou verzi z TV)
Jinak nasel jsem zaznamy normalne na netu (anglicky), na to nemusim chodit na torrenty
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ma to beyet dneska v TV .. ale ja to proste nevidim kde. Poradi nekdo? (tusim ze to ma byt CT2 ve 3 a ve 12)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Co jsem prohledaval programy, tak jsem vubec nic nenasel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
xsoft napsal:
Ma to beyet dneska v TV .. ale ja to proste nevidim kde. Poradi nekdo? (tusim ze to ma byt CT2 ve 3 a ve 12)

Nejakej sel tusim minulej tejden, ale nejsem si jistej, mozna to byla jenom upoutavka. Televizi potkam jenom, kdyz jdu nahodou kolem ni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Derren Brown
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)