DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Edit turnaj - druhe kolo - hlasovani
Edit turnaj - druhe kolo - hlasovani
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Edit Tournament
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Arrow Pravidla, podrobnosti a casovy plan turnaje
Arrow Navod na edity

Souteznim songem pro 2. kolo turnaje byl:
citace:
Zodiac


Download souteznich editu:
citace:
-> http://edit.pocitac.com
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Jenom nechapu, proc jste v minuem kole menili ty obtiznosti a ted ne...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Centime napsal:
Jenom nechapu, proc jste v minuem kole menili ty obtiznosti a ted ne...

Protoze to cloveku ve 2 vecer nepremejsli. Promin - opraveno (snad ne vsichni byli tak aktivni). Snad ti cisla neprozradily neco, co nechces vedet (pokud ano, tak se omlouvam).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no ja uz sem to stahl Smile ale vubec mi to nevadi, naopak. aspon vidim jak clovek "ohodnotil" obtiznost sveho editu a vim jestli budu tancovat 9-ti tlapku nebo jednotlapku Very Happy Rano nez sem sel do prace sem to rychle projel na klavesnici, musim rict ze kvalita editu je oproti minulemu kolu o stupen lepsi Smile ale uvidim jeste co na to nohy na padu Smile jen skoda ze ucast klesla.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Xsoft: nene v pohode, ja jenom proste jestli jsem nezaspala neco ohledne nazvu a hodnoceni editu... Smile

Robot2037 napsal:
no ja uz sem to stahl Smile ale vubec mi to nevadi, naopak. aspon vidim jak clovek "ohodnotil" obtiznost sveho editu a vim jestli budu tancovat 9-ti tlapku nebo jednotlapku Very Happy Rano nez sem sel do prace sem to rychle projel na klavesnici, musim rict ze kvalita editu je oproti minulemu kolu o stupen lepsi Smile ale uvidim jeste co na to nohy na padu Smile jen skoda ze ucast klesla.


Ja to RDcko minule prave taky hodnotila...a prislo by mi to i celkem fajn tam mit ty obtiznosti, ale asi to neni tak podstatne. Co jsem ted videla, tak mi ten rating na obtiznosti zrovna dvakrat nesedel...

Taky jsem uz edity rano zkoukla a jsou fakt lepsi. Zkusim si je dnes nebo zitra zahrat, at vidim... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
No, nikdo se k tomu moc nema, takze asi opet zahlasuju prvni. Smile
Kazdy song jsem hrala na klavesnici i na padu tak aspon 5x a parkrat jsem to prehodnocovala. Nektere se mi po odehrani na klavesnici zdaly fakt dobre, ale pak na padu jsem zjistila, ze s hratelnosti je to uz horsi...
1. edit 5
2. edit 4
3. edit 3
4. edit 2
5. edit 1
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
moje hodnotenie:
5 4 3 1 2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
(tik tak - sobota je posledni den pro odeslani hodnoceni)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
5
3
2
4
1
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Moje: 3 4 5 1 2
Nektere edity se mi celkem libily, neni to uz takove uplne bezduche delani sipek, ale jsou tam i "napady".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
komentare si radsi ponecham...teda nechat me to hrat vickrat. pche... =>

3 1 5 4 2
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Edity a vysledky zpracovany (+publikovano)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Edit turnaj - druhe kolo - hlasovani
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)