DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Final Fantasy a my...
Final Fantasy a my...
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tohle téma jsem se rozhodl založit po tom, co jsem začal okolo půlnoci Final Fantasy X a "skončil" (padl jsem únavou) jsem okolo půl deváté Cool .
Takže jak je na tom tahle herní sága a vy?

Co se mě týká, tak moje čtyři eFeFka (FF7,FF8,FF9,FF Tactics), která jsem dohrál několikrát, se na mě podepsala mnoha propařenými dny.
Ach jo, a to zrovna, když jsem si myslel, že jsem tu hráčskou vášeň zlomil, se objevila Rin s Playstation2 a FF10.
No, tak se kdyžtak něco napište, já se půjdu vyspat z tý večerní pařby...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
OMG blázne...

dohrál jsem akorát FF7 na emulátoru.. FF8 se mi vůbec nelíbila.. no a FF9 sem měl taky v plánu dohrát, leč mě to potom omrzelo..

Taky jsem na SNESce (opět emu) zkoušel i starší FF, ale v porovnání s Chrono Triggerem to u mě nemělo šanci Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Gargamel DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 70
Bydliště: Brno
Citovat
z Final Fantazy znam jen ten film The Spirit Within
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele GargamelOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Final Fantasy XII demo vyslo pred par dny tak par mych postrehu...
Intro vypada nadherne, coz by asi ocekava kazdy. Zmet japonstiny s anglictinou, ale moc k porozumeni pribehu nepomuze.

Prvni sok, byl kdyz na me bliklo zadani mise. Skladalo se teda z ukolu stylem zabijte tri potvory jmenem xy. Take tam byla napsana rada jak to udelat (to u je trochu moc ne?). Nemluve o tom, ze jsem pak zjistila, ze to bylo dost primitivni.

Soubojovy system...docela sileny...Funguje tu ATB. Takze si proste cekate na akce. avsak mezi cekanim a akci muzete hybat s Leaderem. Ovladate skupinku tri lidi a z toho je jeden vedouci. S nim se pohybujete kam chcete a zbytek vas nasleduje. V souboji musite sami preklikavat mezi postavama, kterym davate prikazy a PS2 vam neukaze menu, kdyz nekdo ma nejakou akci proste ceka az mu to zadate sami. I kdyz nekdy zacnou utocit sami o sobe (kdyz na ne nekdo utoci).
Postavy taky schovavaji svoje zbrane, uz s nima nechodi v kazdem miste.
Kdyz zadate target na kouzlo nebona utok...tak od vasi postavicky vylitne modry paprsek k targetu. (cervene paprsky jsou od nepratel. zelene jsou kozula).
Take nemusite bojovat se vsemi "neprateli". Nekteri nepratele jsou neutralni (obvykle to, co vam neublizi) a nekteri jsou pratelsti (zelene zivoty nad hlavickama..ale za zabiti zadne minus body nemate...ale obvykle ty "zeleny" vam v necem pomahaji)
Co se pribehu tyce..moc jsem toho nevykoukala...ale urcite tam ma roli nejaky sutr, ktereho se zmocni princezna. jinak jedna se o neco se dvouma kralovstvima, ale co netusim. Ma to pekne FMVka a Ashe vypada fakt pekne...



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Final Fantasy a my...
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)