DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Hardpad - oprava
Hardpad - oprava
furiouscarrot DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 11.11.2010
Příspěvky: 1
Citovat
Ahojky, sháním touto cestou "opraváře" pro svůj hardpad. Je to přesně tenhle model

http://www.rare-items.cz/osc/tx4500v2-special-metal-dance-p-73.html

Mám ho ale nejspíš dýl jak dva roky (teď si přesně nevzpomínám kdy jsem ho kupovala) takže se na něj nejspíš nevztahuje záruka... Začala mi zlobit zadní šipka, někdy mi jí to vezme někdy ne, v tomhle stavu se nedá hrát Sad

Jsem z Chomutova, tak kdybyste někdo v okolí byl schopnej a ochotnej mi pomoci, tak se určitě domluvíme i na nějaké odměně Smile

Předem díky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele furiouscarrotOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Re: Hardpad - oprava
Noon DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 2
Bydliště: V krabici od ledničky
Citovat
Ahoj, tipoval bych to na mechanickou závadu , což by nemělo být tak drastické na opravu, něco jako když se ti vymačká tlačítko na klávesnici.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NoonOdeslat soukromou zprávu
Noon DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 15.11.2010
Příspěvky: 2
Bydliště: V krabici od ledničky
Citovat
Jestli se ti nikdo neozve, a že tu je šikovných lidí spousta a někteří si i své hardpady i staví, tak ti jej klidně opravím. Kousek to do Chomutova přeci jen mám a asi by bylo lepší, kdyby jsi našla někoho manuálně zručného ve svém okolí. Hodně štěstí, kdyžtak jsem tu. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NoonOdeslat soukromou zprávu
Re: Hardpad - oprava
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
furiouscarrot napsal:
Ahojky, sháním touto cestou "opraváře" pro svůj hardpad. Je to přesně tenhle model

http://www.rare-items.cz/osc/tx4500v2-special-metal-dance-p-73.html

Mám ho ale nejspíš dýl jak dva roky (teď si přesně nevzpomínám kdy jsem ho kupovala) takže se na něj nejspíš nevztahuje záruka... Začala mi zlobit zadní šipka, někdy mi jí to vezme někdy ne, v tomhle stavu se nedá hrát Sad

Jsem z Chomutova, tak kdybyste někdo v okolí byl schopnej a ochotnej mi pomoci, tak se určitě domluvíme i na nějaké odměně Smile

Předem díky Smile


Pokud je pad koupeny primo na Rare-Items, tak zkus kontaktovat primo prodejce. Zrovna tento by ti mohl minimalne poradit.
Pokud neni mechanicky poskozeny panel (prasknuty/promacknuty), tak to pravdepodobne bude potrebovat jen prepajet kontakty (coz zvladne i neodbornik na pady asi). Pri mechanicke zavade panelu by se musel vymenit za novy. U TXek jsou to bohuzel dost obvykle zavady.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Hardpad - oprava
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)